تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه مهارت شماره 5 بافت شلوار(بخش پرسش و پاسخ)
خانمها سوالاتتون در مورد بافت شلوار در این تاپیکFlowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ)نازگل2012 نوشته:  رویا جون 30 تا سر بیاندازیم ببافیم تا حلقه آستین؟؟؟ هر رج هم یه دونه اضافه کنیم؟؟؟؟

سلام نازی جون
خانمم لباس از بالا بافته میشه 30 تا دانه سر بنداز هر رج توی انتهاش یه دانه اضافه کن حدودا ده تا 15 سانت میشه که میرسه به زیر بغل

(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام ممنون از اموزش من می خوام برای نوزاد 7 ماه به بالا سر بندازم دورو برمم بچه این اندازهنیست مگر اینکه مترمو بردارم برم تو خیابونredyManiacManiacManiac
اینارو برای شوخی گفتمFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

اگه میشه یه اندازه بهم بدینFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
سلام عزیزم
زهره جون گلم شما یه لباس سایز 3 رو در نظر بگیر یا بخر بعدا اندازههات رو با اون مطابقت بده که یه موقعی تنگ نشه عزیزم.
ولی فکر میکنم بین 40 تا 50 تا د انه کافی باشه عزیزم.(1782)Flowerysmile

(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ)مامي اروين نوشته:  رویا جونم سلام خسته نباشی عزیزمFlowerysmile خانمی توضیحی که گذاشتین از پایین هست تا حلقه آستین یا تا فاق؟؟؟ بعدم اینکه میتونیم بجای بافت رکن پایینش همون بافت قسمت بالا و پایین پاپوشو ببافیم که بعد بهم بدوزیم و حالت دالبر دالبر بشه یا نه؟

سلام عزیزم ممنونم خانمی
گلم از بالا سرانداخته شده برای اینکه درزها به بغل بیافته و بچه رو اذیت نکنه.
شما میتونید هر مدلی رو بزنید و میتونید کشباف دولا یا همون بافت دالبری رو بزنید موردی نداره عزیزم
حتی میتونید دو رنگ ببافید اون دیگه سلیقه ای گلم(1782)
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }
خانما این شکلی دونه اضافه کنید که سوراخ نیفتهFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ)فاطمه6060 نوشته:  سلام رویا جان منم شروع به بافت کردم حدود یه سانت رکن زدم حالا برا ادامه بافت دوباره همش رو رکن بزنم یا این فقط مربوط به رجهایی اول بافت و جند دانه اول و اخر هر رج میشه؟؟؟
اگه هر بافتی رو میتونم پیاده کنم خود تصویر بافتش چیه؟؟
در ضمن خانما من بچه هشت یا نه ماهه ندارم اینو واسه برادر زادم که ان شاله یه ماه دیگه بدنیا میاد میبافم تا زمستان سال بعد میشه نه ماه و من حدود 63 دانه سر انداختم شد نوزده سانت ایا این مقدار کافیه؟؟Dunnofلطفا نظر بدهیدFlowerysmile
با تشکر فراوان
با اجازه رویا خانومFlowerysmile
بله عزیزم رکن فقط واسه چند رج اول و کناره های بافت هست تا لوله نشه
زمینه بافت میتونه هر مدلی که خواستین باشه
اون طرحهای روی خود نمونه شلوار هم تکه های کوچیک بافت هست و بعضی جاها هم روی کار با نخ کاموا دوخته شده (حالت تزیینی)
تصویر هم بافت ساده ست یه رج زیر یه رج رو
فک کنم 63 تا زیاد باشه آخه 19 سانت تقریبا میشه اندازه یه وجب و این زیاده فک کنم 14 یا 15 سانت کافی باشهgag بازم یه بچه 9 ماهه گیر بیار امتحان کن یا همون که رویا جون گفت از روی یه لباس سایز 3 اندازه بزن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام بعد از شکافتن و بافتنهای زیاد بالاخره پنجاه دونه سر انداختم فک کنم اندازه نه ماهه در بیاد، حدود شش سانت بافتم یه چهار سانت دیگه مونده امیدوارم تا اینجارو درست اومده باشم
[عکس: 20140202221711_DSC00409.JPG]
روزها فکر من این است و همه شب سخنم

که چرا غافل از احوال دل خویشتنم
پاسخ }
(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ)ZARNGAR نوشته:  سلام خانوما من تازه واردم یه جایی از سایت در مورد ژورنال بافت با دستگاه اسان بافت مطلب دیدم ولی نمیدونم کجا بود بیزحمت راهنماییم کنید از کجا میتونم گیر بیارم

سلام . خوش آمدید . با اینجا مراجعه کنید.Flowerysmile
پاسخ }
(۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ)مامي اروين نوشته:  رویا جون سلامWavesmileخوبی عزیزم؟Flowerysmileمیخواستم بپرسم کناره های بافت رو که رکن میزنیم آخر کار مثل مدل اصلی یه بافت دیگه (اگه اشتباه نکنم با قلاب هست) میزنیم ؟ که بند هم بهش وصل هست.میتونیم کناره های بافتو رکن نزنیم بعد وقتی لول شد با قلاب بافت بزنیم؟ببخشید من اینقدر سوال میپرسم عزیزم (1782)(1782)(1782)

سلام عزیز
ممنونم
خانمی بهتره که رکن اول و اخر رجت باشه ممکنه که بازم اگر لبه ی کارت رو با قلاب بزنی بازم لول بشه.
البته بازم اختیار بافتتون دست خودتونه اگر دوست دارید میتونید رکن رو نزنید.(1782)Flowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ق.ظ)نازگل2012 نوشته:  رویا جون اول و آخر رج رکن باشه چند تا دونه اشو رکن بافیم ؟؟؟؟؟؟

نازی جون اون دلخواه هست ولی توی مدل 2تا 3 تا دانه اول هست(1782)

(۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام رویا جون من یکم بافنم تابزارم ببینین مخصوصا قسمت رکن که اضافه کردم سوراخ شده یا نه؟

زهره جون اگر طبق همون لینکی که اضافه کردن دانه هست دانه اضافه کنی سوراخ نمیافته
کلا نباید سوراخ داشته باشه مثل مدل اصلی(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
[عکس: 20140203150926_IMG_2957.JPG]

رویا جون احساس می کنم اشتباه باقتمcrying
1 (49)
پاسخ }
خانمی رکنت باید تعدادش ثابت باشه
(1782)Flowerysmile
پاسخ }