تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه مهارت قلاب بافی رومیزی (بخش پرسش و پاسخ)
Flowerysmile
پرسش و پاسخ کارگاه مهارت قلاب بافی رومیزی فقط و فقط همینجا

سوالاتون رو اینجا بپرسین و اموزش این مدل رو از تاپیک اموزش دنبال کنید

[عکس: 20140210104815_.jpg]
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
پاسخ }
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ)mina67 نوشته:  سلام ببخشید من در حد ابتدایی قلاب بافی بلدم مثلا زنجیره و پایه به نظرتون میتونم این مدل ببافم یا نه
خیلی ممنون

سلام عزیزم
بله خانمی بافت این رومیزی همش پایه و زنجیره است.
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ)رويا صادقي نوشته:  
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ)mina67 نوشته:  سلام ببخشید من در حد ابتدایی قلاب بافی بلدم مثلا زنجیره و پایه به نظرتون میتونم این مدل ببافم یا نه
خیلی ممنون

سلام عزیزم
بله خانمی بافت این رومیزی همش پایه و زنجیره است.
همون طور که رویا جان گفتند بله این رومیزی چون بافت خاصی نداره میتونید ببافین ولی خانومایی که نقشه خونی رو بلد نیستند یا تعداد بافتهای کمی بلدن حتما حتما به کارگاه مهارت بافت زیر لیوانی سر بزنن
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
پاسخ }
سلام این رومیزی رو من دیروز شروع به بافت کردم الان نصفشو بافتم نصف دیگش برعکس اینکه بافتمه مدلشو از کارگاه مهارت قلاب بافی همینجا گرفتم نمیدونم خوب شده یا نه خانوم گلهای استاد نظر بدین لطفا (1782)

[عکس: 4cvztack5hemhq7dc24p.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ)*بهار* نوشته:  کاش توضیحی هم میدادین
من نقشه خونی بلد نیستم .قلاب بافی هم در حد مبتدی بلدم.
کاش توضیح رج به رج میدادین که منم بتونم درست کنم.
به اینجا مراجعه کنید
کارگاه مهارت قلاب بافی رومیزی (بخش اموزش)
[[عکس: dd6320410f.png]]
پاسخ }
سلام ادامه بافت رومیزی من تا اینجا یک کلاف نخ برده و مثل اینکه باید با نخ نازکتر میبافتم من به خاطراینکه میخوام رو اوپن اشپزخونه بندازم با این کاموا بافتم خانمهای هنرمند و استاد لطفا راهنمایی کنیدخوب شده یا اینکه بشکافم و با یک نخ نازکتر ببافمFlowerysmile

حذف عکس بعلت عدم استفاده از آپلودسنتر خانوم گل:

آموزش ریسایز عکس
آموزش آپلود عکس
آموزش قرار دادن عکس
پاسخ }
سلام عزیزم
درسته که این بافت بافت رومیزی هست ولی با نخ ضخمیترمیتونید به عنوان پادری هم ازش استفاده کرد به نظر من نشکافید و میتونید با نخ نازکتر ببافید و یه ست خوشگل ازش درست کنید.
بافتتون عالی و بدون نقص هست گلی خسته نباشی شاگرد اول(1782)Flowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }
سلام رویاجون ممنون(1782) فقط خواستم بدونم این کاموا که عکسش هم هست برای کار قلاب بافی خوبه فروشنده میگفت کتان ترک حالا اگر بخوام پادریش کنم خیلی نازک و کوچیکه رو اوپن بد میشه اینم عکسش البته هنوز اتوبخار و اهار نزدم
[عکس: 20140213214237_d8c9db063bfea3bf1.jpg]
[عکس: 20140213214251_d8c93ef29052e6172.jpg]
[/color]
علت ویرایش : آپلود عکس ها در آپلود سنتر خانوم گل
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام عزیز
به نظر من اندازه اش خوبه خوب الان که روش وسایل گذاشتید اندازه اش بهتر مشخص شده
اگر بخواهید پادریش رو هم ببافید میتونید نختون رو دو لا کنید با قلاب شماره بزرگتر ببافید و اگر میخواهید ضخامت نختون همونی باشه که هست میتونید اون دایره وسط رو بزرگتر ببافید مثلا اگر قطر این دایره 10 سانت باشه برای پادری 20 سانت یا هر چقدر که دوست دارید بزرگتر باشه ببافید.

به هر حال اندازه برای جایی که در نظر دارید به نظر من مناسبه.
موفق باشی عزیز(1782)Flowerysmile
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ)صبا@ نوشته:  سلام رویا جونFlowerysmile
تو بخش آموزش دیدم فرموده بودین با کاموای آهار دار این رومیزی رو ببافیم. به نظرتون اگه با کاموای ابریشمی ببافم خیلی بد میشه؟

سلام عزیزم
نه عزیزم اشکالی نداره شما اگر بافت ظریف دوست دارید میتونید با ابریشمی ببافید ولی خوب فکر میکنم که موقع اهار زدن یه مقداری از شفافیت کارتون کم بشه.Flowerysmile(1782)
پاسخ }