• 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب زبان انگلیسی inside reading برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب
#1
اگر تصمیم به تقویت مهارت خواندن و درک مطلب خود دارید، کتاب پرطرفدار  Inside Reading را بررسی و مطالعه کنید.
به صورت پیش فرض ترتیب یادگیری مهارت های هر زبانی به این گونه است که ابتدا گوش می‌‌دهیم، بعد از آن با دریافتی‌های خود از طریق شنیدن صحبت می‌‌کنیم، سپس می‌توانیم بخوانیم و شیوه‌ی نگارش را بیاموزیم.
یکی از معتبرترین کتاب های تمرین و تقویت مهارت Reading در سراسر دنیا کتاب Inside Reading است که با ارائه‌ی متون علمی به روز درباره‌ی موضوع‌های متنوع چون تجارت، هنر، روان‌شناسی، مهندسی و.. به جذابیت این روش آموزشی افزوده است.

اولین جلد این مجموعه  Inside Reading Intro نام دارد .
این کتاب برای زبان‌آموزان سطح مبتدی و مقدماتی (Beginners) تعریف شده است. افرادی که می‌توانند عبارات آشنا روزمره و عبارات بسیار پایه‌ای را با هدف تأمین نیازهای ساده درک و استفاده کنند در این سطح قرار دارند.
دیگر کتاب‌های این مجموعه متناسب با افزایش شماره برای زبان‌آموزان در سطوح بالاتر است.
به طور مثال جلد چهارم این مجموعه Inside Reading Four برای زبان‌آموزان سطح پیشرفته (advanced) مناسب است.
افراد پس از مطالعه هدفمند و دقیق این مجموعه به تکنیک‌های خواندن و درک مطلب تسلط پیدا کرده و به سطح مناسبی در نوشتار و گفتار خواهند رسید.
جلد دیگر این سری که با عنوان Inside Reading Guide Intro
به عنوان یک کتاب راهنما مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب تک جلدی در برگیرنده ی ترجمه تخصصی و دقیق متون و پاسخنامه ی سوالات مطرح شده موجود در کتاب Inside Reading است.
به کسانی که قصد دارند به صورت خودخوان در مسیر یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مهارت ریدینگ و درک مطلب قدم بردارند با خرید کتاب inside reading می توانند دانش خود را بدون حضور مدرس محک بزنند و به پاسخ درست برسند.
  پاسخ