خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کرامپ یا باد افتادن یا چنگه

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

ارسال: #1
کرامپ یا باد افتادن یا چنگه
باسلام
خسته نباشید
میخاستم بدونم از طریق طب سنتی با ارزش که این روزها باب شده چگونه میتوان باد که در کتف ما میفتد وحرکت میکند را درمان کرد؟تو اینترنت و سایت های پزشکی به این قضیه میگفتن کرامپ به زبان خودمون چنگه یا باد
مدتی بود در کتف راستم باد افتاده بود بعد حرکت کرد افتاد در کتف چپم من فقط تنها کاری که کردم این بود : کیسه اب گرم وهمراه با ماساز اما مقطعی خوب بود بعد این باد حرکت کرد اومد توی صورتم خیلی ترسیدم ونگران بودم با یه دکتری تلفنی حرف زدم گفت باد حرکت کرده اومده توی صورتت نگران نباش مثلا گفت موز بخور گردو وماهی بخور منم موز وگردو خوردم اما باز رفع نشد تا اینکه الان دوروزه رفع شده دردی ندارم حس بدی هم درصورتم ندارم
ایا برای پیشگیری با طب سنتی میتوان کاری کرد؟ویا اگر دوباره این قضیه اتفاق افتاد میتوان از طب سنتی استفاده کرد؟چگونه؟
باتشکر
امضای پاریس
مادرم!تا زنده ام دوستت دارم(1782)
۱۵-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 438

RE: کرامپ یا باد افتادن یا چنگه
عزیزم یه جور درمان توی ظب سنتی هست که بهش میگن باد کشی به این صورته که هرجای بدن مخصوصا پشت و کتفها و ران و شکم رو لیوان میندازن و به این صورت درد رو میکشن.از مراکزی که طب سنتی هست برین سوال کنین و بگین میخوام لیوان بندازم یا بادکشی کنم خودشون انجام میدن البته کار ساده ابه و بعضی از پیرزن های قدیمی هم این کارو انجام میدن و کاملا هم بی ضرر هستش
امضای شاین صورتی
اللهم عجل لولیک الفرج
http://ansherli.niniweblog.com/
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از شاین صورتی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
پاریس

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد