تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرم پودربرای پوست چرب جوش دار
پوست من چربه.من یه کرم پودری میخوام که رنگ پوستم روروشن کنه یعنی برنزه یاتیره نشم چون پوستم خیلی سفیده نمیخوام تیره شه .میگن اکتی پورخوبه امانمیدونم که رنگش روشنه یانه
توروخداکمکم کنین
خیلی حساسم
}
دوست عزیز منم مثل توام دکتر گفت اکسووینس بگیر گرفتم خوبه ولی اتود و سینره هم خوبه بازم تحقیق کن در مورد رنگشون چون پوست من تقریبا سبزس و ب پوستم میخورن برای تو نمی دونم البته اکسووینس رنگای روشن هم داره بقیه رو نمی دونم موفق باشیFlowerysmile
همه چی درست میشه من میدونم.......
}
سلام عزیزم کرم پودر اگزوویانس خوبه رنگای مختلف داره قیمتش هم 70 تومنه
خدایا حواست هست؟؟؟؟؟
صدای هق هق گریه هایم از گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری !!!!!
}
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ)saharr نوشته:  سلام میشه اسم این کرم پودر رو به انگلیسی بنویسینHangheadHanghead

اگزوویانس-EXUVIANCE
من خودم یه مدت ازش استفاده کردم اما اصلا رو پوستم نمی خوابید و جوش های ریز رو هم برجسته تر می کردcryingDash2
[عکس: yeZwp3.png]
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ)azinazi نوشته:  
(۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ)saharr نوشته:  سلام میشه اسم این کرم پودر رو به انگلیسی بنویسینHangheadHanghead

اگزوویانس-EXUVIANCE
من خودم یه مدت ازش استفاده کردم اما اصلا رو پوستم نمی خوابید و جوش های ریز رو هم برجسته تر می کردcryingDash2

مرسی عزیز (1782)ولی حالا که میگین خوب نیست پس چیکار میکنین ؟الان چی میگیرن ؟

من هم برای عید میخام یه کرم پودر و پنکک خوب بگیریم قیمتشم مهم نی چون زیاد اهل ارایش نیستم سالی یکی میگیرم هر چقدر باشه قیمتش میگیرمHanghead
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
}
من پوستم چرب و جوشی هستش کلی تحقیق و تفحص کردم تا اینکه کرم پودر اگزوویانس رو خریدم
دکترا هم همینو تجویز میکنن
هم گرم پودره هم ضد آفتاب داخلش داره وهم ضد چروک به نظر من که خوب بود
البته دکترا اکتی پور هم تجویز میکنن ولی میگن اون بعد یه مدت پوست رو خشک میکنه
اگزوویانس بهتره
خدایا حواست هست؟؟؟؟؟
}
دکتر منم اول اگزوویانس تجویز کرد ولی وقتی دید برای پوستم مناسب نیست ضدآفتاب الارو(Ellaro) فاقد چربی که داخلش کرم پودر داره رو تجویز کرد تازه یک ماهه که خریدم،پوشانندگیش خوبه و تا الان که راضیم قیمتشم 45 تومنه
[عکس: yeZwp3.png]
}
عزیزم الارو هم مارک معروفیه
خدایا حواست هست؟؟؟؟؟
}
گوناگون از وب
loading...
من درباره مارک استی لودر شنیدم که خوبه خودم استفاده نکردم Dunnofشما میشناسین این مارکو؟خوبه؟
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
}
عزیزم اینجایی ؟hihhih
من این مارکو نشنیدم
خدایا حواست هست؟؟؟؟؟
}