تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 2.61 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرم چروک دور چشم
سلام دوستان
من 25 سالمه دور چشمم خیلی چروک شده یه کرم خوب دور چشم بهم معرفی می کنی
قیمتشم بهم بگو
پاسخ }
منم 24 سالمه و دور چشمم تیره شده یکم ! میشه کرم خیلی خوب پیشنهاد بدید ؟
[عکس: hRvvp3.png]
پاسخ }
دوستان اول باید علت رو پیدا کنید مثلا کم خوابی کم خونی ارثی یا تغذیه بد بعد بر طبق اون میتونید بهتر رسیدگی کنید ولی ایرانی شنیدم سی گل خوبه ولی استفاده نکردم اما خارجی SKINCODE استفاده میکنم عالیه البته دکتر پوست تایید کرده قیمتش هم حدودا 55000 تومان
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
(۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ)منه بی تجربه نوشته:  
(۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ)ehsan83 نوشته:  دوستان اول باید علت رو پیدا کنید مثلا کم خوابی کم خونی ارثی یا تغذیه بد بعد بر طبق اون میتونید بهتر رسیدگی کنید ولی ایرانی شنیدم سی گل خوبه ولی استفاده نکردم اما خارجی SKINCODE استفاده میکنم عالیه البته دکتر پوست تایید کرده قیمتش هم حدودا 55000 تومان

ممنون . من شبا خیلی دیر میخوابم یه علتش اینه
عزیزم اگر فقط به علت دیر خوابی شبه زودتر بخواب وروزها هم خیار حلقه کن و روی چشمت بذار روشهای دیگه هم هست حتما میام میگم:bye:

حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم یه بار کرم دور چشم گرفتم روش نوشته بود شبا قبل خواب یعنی تو نور نباشه.چندوقت پیش بازم کرم مای خریدم نوشته شبا وصبحا یک ساعت قبل خوابDunnofمن که متوجه منظورش نشدم؟/Dash2ولی خوب اگه کسی کرم یا دارویی استفاده کرده میتونه بگه ما رو هم خوشحال کنه1 (49)Veiledsmile2
پاسخ }
سلام -من کرم دورچشم لیراک استفاده میکنم-ازش راضی ام-پای چشمم هم سیاه بود هم پف داشت از این کرم حدود6 ماهه دارم استفاده میکنم هم پف و هم سیاهیش از بین رفته صاف صاف شده چروکاش هم خیلی کم شده -
خداوندا، آفریدی ام رایگان ، روزیم دادی رایگان ،بیامرزم رایگان که تو خدایی نه بازرگان
پاسخ }
کرم دور چشم آکواریچ ottie هم خیلی خوبه من خیلی راضیم
redy
پاسخ }
سلام عزیزم من دور چشم نئوستارتا بیونیک استفاده میکم 54000ت خریدم الان گرون تر شده خوبه راضیم . خودم گوشه یه چشمم چون شبا بد میخوابم 3 تا چروک شده بود الان خیلی بهتر شده دکتر معرفی کرد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من تازگیا دور چشم هیدرودرم خریدم و چندباراستفاده کردم به نظر بد نیست قیمتشم مناسبه 12 تومن.اگه کسی استفاده کرده و راضی لطفن بگین اگرم راضی نیستین دیگه نزنم اخه دور چشم خیلی پوستش حساسه!
پاسخ }
من كرم دور چشم كليون(CLIVEN) مي زنم عاليه قيمتش هم 25 تومنه پشت چشم خيلي چروك داشت ولي الان خيلي خوب شده
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }