خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسی در موردکیفیت و قیمت تابلو روغنی خبر داره

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

کسی در موردکیفیت و قیمت تابلو روغنی خبر داره
سلام خانم گلای عزیز جدیدا میخوام واسه دیوار خونم یه تابلو خوشگل بگیرم با قیمتای سر سام اور تابلو فرش تصمیم به خرید تابلو روغنی گرفتم یکی هم دیدم در اندازه متوسط باقاب خیلی تشریفاتی و کاملا کلاسیک با قیمت 430 ولی باز منتظر نظرات تون در مورد قیمت وکیفیت تابلو روغنی هستمWavesmile
۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: کسی در موردکیفیت و قیمت تابلو روغنی خبر داره
خانما کسی نیست یه نظر به ما بده ببینم چیزی که می گیرم گرونه یا اگر حداقل یه قیمت پایه دارین هم بگین بی زحمتhih
۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 71

ارسال: #3
RE: کسی در موردکیفیت و قیمت تابلو روغنی خبر داره
سلام دوست عزیزم من الان 2ترمه که میرم فرهنگسرای شهرخودمون کلاس نقاشی 3تاتابلو50.70خیلی قشنگ کشیدم وپیشبهادمیدم بایک چهارم هزینش خودت بروکلاس هم یادمیگیری هم تابلوباطرح ورنگدلخواهت میتونی بکشی خیلی سخت نیست وفوق العاده لذتبخش وارامبخشه وهزینه کلاس توی فرهنگسرارزونتروبهتره وهزینه ای که بابت وسایت میدی روفقط همون بار اوله وبرای تابلوهایی بعدی هم مورد استفادست البته نظر من به شما دوست عزیزم چون خودم هم شرایط شماروداشتم ودرضمن وقت کم fakhihhih
امضای hanigoli
خدایادوست بدارکسانیکه دوستمان دارندومانمیدانیم وسلامت بدارکسانیکه دوستشان داریم وانهانمیدانند......عاشقتم خداجون
۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از hanigoli به دلیل این ارسال سپاس کرده.
برکه

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد