تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی ساخت رنگ غذا رو بلده
خانوم گل های عزیز من شنیدم رنگ غذا مضره به نظر شما روشی هست با مواد خوراکی مثل کلم قرمز تو خونه رنگ های مختلف بسازیم برای قند های رنگی و...............
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
پاسخ }
سلام من تجربه شخصی خودمو میگم رنگ غذاهای کشور عربستان سرطان زا هستند اب شا توت ولبو بهترین گزینه برای رنگهای قرمز واب اسفناج بخار پز بهترین گزینه رنگ سبز -پودر کاکائو-زعفران که همه شما خانم گلا استادید در این زمینه البته برای رنگهای که از مواد خوراکی تهیه میشن میتونید مقداری اسانس هل یا خود گلاب را استفاده کنید تا بوومزه اون مواد خوراکی گرفته بشه Wavesmile
پاسخ }
آب لبو پخته و آب هویج خام هم ترکیب رنگ قشنگی میده من امتحان کردم Flowerysmile

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
جوشیده گل گاوزبان رنگ بنفش زیبایی داره
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ببخشید یه سوال دیگه اسانس های تو بازار چی اونا هم سرطان زا هستن من خیلی دوست دارم اسانس موز یا هل یا میوه های دیگه رو به کیک هام اضافه کنم
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
پاسخ }
دوستان یعنی میشه از اب این سبزیجات برای رنگ دادن خامه هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه امکان نداره بنظرم بو و مزشو تغییر میدن
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }
من همیشه وقتی لبو میجوشونم .شربت غلیضی که ته قابلمه می مونه تو بطری میریزمو تو فریزر نگهداری میکنم
برا تزیین روی فرنی و گاهی وقتا شربت هم باهاش درست میکنم .
طعمشم بد نیست از گل بنفشه هم میشه رنگ سوسنی قشنگی بدست آورد .
از آب جعفری برا تزیین برنج میشه استفاده کرد.
[عکس: 20140728063137_20140727143612_20140424485.JPG]
پاسخ }
دوستان من رنگ بنفش از کلم برگ بنفش می گیرم به این صورت که کلم بنفش را با اب می جوشونم بعد رنگ برگهاش که کاملا به درون اب رفت رنگم اماده است مزه هم بر خلاف تصور نداره و طعم غذا تون را هم خراب نمی کنه می شه فریز هم کرد-رنگ قرمز از اب انار و اب لبو _رنگ سبز از اسفناج پخته-روی برنج مثل زعفرون بریزید کلی برنجتون قشنگ می شهFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ببخشیدا ولی میشه از این رنگا تو کیک و ....استفاده کرد؟بو نمیدن؟
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
سلام بله این رنگها را می شود در کیک هم استفاده کرد برای خامه باید رنگ بسیار غلیظ باشد وگر نه خامه فرم نمی گیرد ما کیکهای که درست میکنیم معمولا دارای اسانس است کاکائو - شیر -اب میوه -وانیل وغیره اگر کیک شما ساده بود رنده پوست پرتقال بهترین اسانس است در این فصل(1782)
پاسخ }