خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کشف کثیف ترین آپارتمان دنیا در انگلستان

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1237

ارسال: #1

هنگامي كه صاحبخانه وارد آپارتماني شد كه به تازگي توسط مستاجرش خالي شده بود، متوجه شد كه تمام خانه از پايين تا بالا پر از اشغال است.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از پايگاه اينترنتي تلگراف، آقاي دولينگ صاحب 46 آپارتمان در شهر اسلاء در بركشاير انگلستان است.

او خانه خود را در دسامبر سال 2005 ميلادي به ازاي ماهانه 50 پوند به يك نفر اجاره داده بود، اما هنگامي كه موعد اجاره به سرآمد و مستاجرش خانه را ترك كرد، او كه براي بازرسي به آپارتمانش به محل رفته بود، با صحنه عجيبي روبرو شد.

وي در اين باره گفت: هنگامي كه در آپارتمان را باز كردم، براي باز كردن راه خود به سمت هال مجبور شدم از روي تلي از كارتون‌ها و جعبه‌هاي پيتزا و باقي‌مانده خوراكي‌ها رد شوم. اما موضوع به همين جا ختم نشد، آپارتمان 100 هزار پوندي من به محل آشغال‌ها و زباله‌ها بيشتر شبيه بود، تا محل سكونت.

وي افزود: آنجا بيش از يك‌هزار كارتون و جعبه كه محدوده بين سه در چهار متر را اشغال كرده بودند، وجود داشت. تعداد بي‌شماري نامه، روزنامه و كارت پستال، بر روي ديوارها كه قشري از خاكستر و دود سيگار آن را در بر گرفته بود، پيدا كردم. انگار كه مستاجرم بدون اين كه پنجره‌ها را باز كند، شب و روز سيگار مي‌كشيده است و وان حمام و سينگ و دستشويي را به زير سيگاري تبديل كرده بود، جالب اين بود كه ته سيگارهاي مستاجرم، به شكل هنرمندانه‌اي تنها در يك طرف سينگ دستشويي جاسازي شده بود.

آقاي دولينگ در ادامه، گفت: طي 15 سالي كه به كار اجاره مسكن مشغول هستم، هيچ وقت چنين چيزي نديده بودم و مستاجري به اين كثيفي نداشتم، به جرات مي‌توانم بگويم كه اين آپارتمان كثيف‌ترين آپارتمان در كل انگلستان است.

روزنامه‌هاي انگلستان نيز به اين آپارتمان لقب «كثيف‌ترين آپارتمان» در كل انگلستان را داده‌اند

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای arezou
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Ksmiletris عجیب ترین گوسفند دنیا +عکس رها نبوی 0 1,285 ۱۰-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر
آخرین ارسال: رها نبوی
  بزرگ‌ترین آکواریوم استوانه‌ای دنیا به ارتفاع 25 متر! + عکس sh61ha 0 579 ۱۹-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ صبح
آخرین ارسال: sh61ha
Ksmiletris عكس زشت ترین اردك دنیا! telma 0 1,514 ۲۲-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر
آخرین ارسال: telma
  عجیب ترین وصیت نامه های دنیا nosa 0 765 ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: nosa
  عجیب ترین و جالبترین کفش های دنیا مه گل 2 828 ۱۹-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: hhaannii
Package_favorite در اتفاقی نادر، زن 23ساله جوان ترین مادربزرگ دنیا شد!! + عکس tanha28 2 1,147 ۹-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ صبح
آخرین ارسال: admin
Package_favorite بی عاطفه ترین مادر دنیا tanha28 0 1,599 ۸-۱۲-۱۳۸۹ ۰۳:۵۵ صبح
آخرین ارسال: tanha28

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد