تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلوب شهر پر ستاره(یزد)
Flowerysmile
پاسخ }
مامان کیانا جون کلوپ شهر ما چه بلایی سرش اومده ؟درسته که من ازش ناراضی بودم اما نه در این حد Dash2صفحه هاش زیاد شده بودن ؟ حالا کجا رفتن؟دوستام کجان؟یکی منو بگیرهcryingطناز کجایی بیا به من دلگرمی بدهConsolingباران جونم بیا
پاییز پشت پنجره ها جاودانه نیست
پاسخ }
سلام اینجا چه خبر شده؟Dunnof چرا کلوپمون حذف شدهcrying
ما که بچه های خوبی بودیمSwear
عشق واقعی را فقط می توان در چشمهای انسان عاشق دید. عشق نمی تواند حسد و غرور یا تشویش و نگرانی باشد عشق همان چیزی است که در اعماق قلب تو یافت می شود و اشتیاق کسی را دارد که قلب او نیز مشتاق توست.(1782)
پاسخ }
طنازی سلام خوبی جان خواهر؟آخرش پیامی از من رسید.حالا فکر می کنی من از پشت کوه پایین اومدم که نمی تونم یه پیام خصوصی ارسال کنم؟عزیزم کارات چطور پیش میره ؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اتفاق نیافتاده بود . براتون کلوپ جدید زدم سال نو شد کلوپ شما هم نو شد hihFlowerysmile
پاسخ }
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ)mamane kiana نوشته:  اتفاق نیافتاده بود . براتون کلوپ جدید زدم سال نو شد کلوپ شما هم نو شد hihFlowerysmile
دستت درد نکنه گلم .فقط دفعه بعد زودتر خبر بده مامان عماد تا مرز سکته رفته بوداlaf
عشق واقعی را فقط می توان در چشمهای انسان عاشق دید. عشق نمی تواند حسد و غرور یا تشویش و نگرانی باشد عشق همان چیزی است که در اعماق قلب تو یافت می شود و اشتیاق کسی را دارد که قلب او نیز مشتاق توست.(1782)
پاسخ }
چه خوب سال نو کلوپ نوhih
فعلا کلوپ نو مبارک باشه(1782)
پاسخ }
سلا عزیزان دلم .من اومدم یه خودی نشون بدم و دارم میرم آخه مادر شوهرم اینجاست باید برم مهمون داریangelic
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام منم اومدم اما زود باید برم.تو اسباب کشی رسیدم به جمع کردن کامپیوترcrying تا خط و اینترنتو انتقال بدیم چند روزی میشه.البته سعی میکنم از خونه دوستام بیام سر بزنم(1782)همتونو دوس دارم مخصوصا مامان عماد وباران جونو(1782)
فعلا بای
پاسخ }
طناز جونی سلام.حالت که خوبه می دونم یه کم سرت شلوغه و خوب اینم خیلی عالیه که سال جدید توی یه خونه ی جدید هستی واین خودش هم کلی تنوع و تغییر ایجاد می کنه .عزیزم برای بعد از عید برنامه ایی داری که یزد بیایی (1782)
پاسخ }