تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلوپ شهرکردیها
خوش اومدین..
پاسخ }
سلام
من اصفهانیم ولی 4 سال توی شهر شما بهترین روزهای زندگیم رو گذروندم اونجا دانشجو بودم
البته قسمت این شد که عروس شهرکردیها هم شدم 1 (49)
البته یک شهرکردی شهرکرد ندیده angelic
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
پاسخ }
سلام عزیزم.. خوشحالم کردی اومدی.چه جالب مثل اینکه کلا قسمتت اینور بوده..hih.چطوری آشنا شدین با همسری؟؟
پاسخ }
همکار بودیم یه مدت توی یک موسسه فرهنگی
دیگه قسمت بود دیگه
جالب اینجاست که همش میگفتم شوهر شهرکردی نمیخوام و پدرمم هم گفته بود دختر به شهر کردی نمیدم هرچند موقع ازدواجم پدرم فوت کرده بود ولی خودم هم با کمال رضایت قبول کردم
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام بچه ها.خوشحالم ک از شهرکرد هم اینجا تو انجمنن
خدایا چقدر میگیری که بگذاری شب اول قبر قبل ازاینکه توازم سوال کنی من ازت بپرسم چرا....!!؟crying
پاسخ }
سلام خانمهای گل
من اصالتاً شهرکردی نیستم ولی سالهاست توی شهرکرد زندگی میکنم خوشحال میشم بیشتر باهاتون آشنا بشم
پاسخ }
(۰۴-۰۸-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ق.ظ)septa نوشته:  سلام خانمهای گل
من اصالتاً شهرکردی نیستم ولی سالهاست توی شهرکرد زندگی میکنم خوشحال میشم بیشتر باهاتون آشنا بشم

خدایا چقدر میگیری که بگذاری شب اول قبر قبل ازاینکه توازم سوال کنی من ازت بپرسم چرا....!!؟crying
پاسخ }
از جانب بقیه بچه ها خوش اومدی.امیدوارم تو شهر ما بهت خوش بگذره
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ای بابا جرا کسی نیستSwearای
پاسخ }
بچه ها از خودتون بگین..چندساله ازدواج کردید؟تا حالا از خانوم گل چه استفاده هایی کردید؟
پاسخ }