خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلیپ اسپرت عروسی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 9

کلیپ اسپرت عروسی
دوستان،من جای این موضوع رو در خانوم گل خالی دیدم.
عروس خانوم هایی که کلیپ اسپرت یا کلیپ آشنایی داشتن بیان و توضیح بدن که چجوری بوده.داستان خاصی داشته.طنز بوده یا کلاسیک و در مورد سناریویی که داشته بگن.آخه قرار ما بریم کلیپ اسپرت درست کنیم آتلیه گفته اگر ایده خاص و خوبی دارید بگید که در فیلم استفاده کنیم حالا نمیدونم چیکار کنیم..ما قرار بریم کویر و لباس های ست بپوشیم.ممنون میشم ایده بدید.یا در مورد کلیپ خودتون بگید.Flowerysmile
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از nice_day به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, jik jik, گلسا90, طاطا, h.douce.h
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 10145

ارسال: #2
RE: کلیپ اسپرت عروسی
دوستان عزیزم فقط خواهشا این تاپیک به حاشیه کشیده نشه در غیر این صورت بسته میشه ممنون Flowerysmile
امضای sara jon joni
[تصویر:  20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از sara jon joni به دلیل این ارسال سپاس کرده.
simin.jodairy, tannaz.m, nice_day, mansore66, Alisa, h.douce.h
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 106

ارسال: #3
ایده جالبی.یکی از دوستای من تازه عروسی کرده.ما اونا رو تو باغ خودشون فیلمبرداری کردن.موضوش اینجوری بود که اول دوستم لباس اسپرت پوشیده بود و با لکسوس داشت از خیابون (خیابون تو باغ) رد میشد که ماشینش خراب میشه و نگه میداره کاپوتو میزنه بالا و حالیش نمیشه و میکوبه به ماشین که یه پسری رد میشه (شوهرش) و صداش میکنه و اونم نگاه میکنه و درست میکنه و دختره سوارش میکنه و میرن.صحنه بعد پسره دختررو دعوت میکنه تو باغ ناهار و تو آلاچیق وسط باغ هستو تز/ین کردن و میز و بساط ناهار گذاشتن.دختره با ماشین با یه لباس مجلسی کوتاه از بیرون باغ بوق میزنه و پسره میره درو باز میکنه و دختره با ماشین میاد تو و نگه میداره و پسره در ماشینو باز میکنه و دختره پیاده میشه.و میرن طرف آلاچیق که از پشت فیلمشونو میگیرن و بعد میشینن سر میز و حرف میزنن و بعد پا میشن و کنار آلاچیق که آب میگذره تکیه میدن و حرف میزنن.تو یه صحنش با لباسای تنیس خاکی تو زمین تنیس , تنیس بازی میکنن.و تو یه صحنه دیگه کنار ماشین ضبط باز کردن و پسره تکیه داده به ماشین و دختره میرقصه و میاد دست پسررو میگیره و میکشه تا اون هم برقصه.و میرقصن (رقص تانگو) .یه جای باغ هم چمن بود و تاب و سرسره بود اونجا اول بازی میکنن بعد میان و رو چمن کنار هم دراز میکشن و حرف میزنن.تو غروب خورشید هم از پشت نور میزنه و اینا سیاه دیده میشن و پسره با موهای دختره بازی میکنه.تو تاریکی هم جلوی در دختره به دیوار تکیه داده و پسره روبروش نازش و .... میکنه.تو تصویر آخر از این شامپاینای ایرانی گرفتن و یه میزو تزئین دادن و لیوان و شامپاینو گذاشتن و بعد از خوردن باز تانگو میرقصن و در آخر یه صحنه از عروسی ( تو تموم صحنه هایی که گفتم لباسا عوض میشد.صبح 10 رفتن و شب 12 برگشتن.همونجا عکسای اسپرت هم گرفتن)

(1782)Flowerysmile
امضای simin.jodairy

[تصویر:  00rdpe33.png]

خدایا شکرت تا اینجا همیشه کمکمون کردی از اینجا به بعد تنهامون نزار
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
15 کاربر از simin.jodairy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, jik jik, Alisa, سمانه جونی, sara jon joni, النا, aysuda, nice_day, کارن, گلسا90, parisanaz, ameneh., h.douce.h, N-M, fan2gh
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

سیمین جان ایده جالبی بود.یکی از دوستای من هم تریپ شمالی زدن و پسره با الاغ رفته سر کار و دختره تو خونه مشغول کاره.که بعد پسره از سر کار (سر زمینhih)میاد و دختره چایی براش میاره.من خیلی دوست داشتم .Flowerysmile
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از mehrabun_joon به دلیل این ارسال سپاس کرده.
jik jik, سمانه جونی, sara jon joni, simin.jodairy, طاهره بانو, النا, nice_day, گلسا90, saeide27
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 33

آبجی منم برای عروسیش کلیپ داشت ولی فیلم کلیپ اونا بیشترش تو خود آتلیه گرفته شده بود موضوع خاصی هم نداشت اولش از عکسهای اسپرتش استفاده شده بود بعد از پشت صحنه عکاسیشون فیلم گذاشته بود بعد یه چندتا آیتم یک دقیقه ای گذاشته بود مثلا کنار شومینه داشتن حرف میزدن و نوشیدنی می خوردن بعد پاشدن تانگو رقصیدن خیلیم عالی بود یا یه کم اونورتر داشتن بیلیارد بازی می کردن یه قسمتشم یه موتور 1000بود که سوارش شده بودن و جوری میکس شده بود انگار واقعا دارن می روننش باد از پایینم زده بودن موهای بلند و قشنگ آبجیم تو هوا بودو...
آخر فیلمم از تو آریشگاه وباغی که برای عکس رفته بودن فیلم گرفته بود یه کم هم از اتوبان و ماشین عروس فیلم بود در کل یه کلیپ شادو جالب بود یعنی بازی توش نبود که مصنوعی جلوه کنه همه خوششون اومده بود و هم صدا می گفتن دوباره دوباره زمانشم حدود 11-12 دقیقه بود.
امضای سمانه جونی
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دوییدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حال که گویی ایستاده بودم،چه غصه های که فقط باعث سپیدی مویم شد در حالیکه قصه کودکانه بیش نبود،دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود اگر نه نمی شود.
"به همین سادگی"
کاش نه می دویدم نه غصه می خوردم
بلکه فقط او را می خواندم.
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
10 کاربر از سمانه جونی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, simin.jodairy, missy, jik jik, النا, nice_day, گلسا90, parisanaz, h.douce.h, fan2gh

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 336

ارسال: #6
چه تاپیکه بامزه ای.
یکی از دوستانی کلیپ اسپرت در کویر درست کرده بودن.پسره با موتور تو کویر میره بعد دختره رو سر راش میبینه سوارش میکنه .یه آهنگه خارجی هم روش گذاشته بودن خیلی قشنگ بود.من فیلم هایی که موضوع آشنایی داره خیلی دوست دارم اگر کسی کلیپ درست کرده بیاد و توضیح بده تا با موضوع کلیپ آشنا بشیم.Flowerysmile
امضای anita3283
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از anita3283 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, aysuda, nice_day, گلسا90, h.douce.h, سیر تا پیاز

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد