امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ اسپرت عروسی
(۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ)angelic.zini نوشته:  سلام دوستای گل خودم.میشه لطفا بگید حدودا هزینه این کلیپا چقد میشه ؟یعنی آتلیه چقد براش میگیره؟آخه من خیلی دوست دارم.ولی فک نکنم همسری بتونه از پس هزینش بربیاد!Dash2crying

ما اتلیه اشنا داشتیم ولی برای فیلم برداری رفتیم کیش بلیط رفت و برگشت گرفتیم و کل فیلم برداریمون 5ساعت بیشتر طول نکشید چون ما از قبل ایدمونو تمرین کرده بودیم.برای ما با اونکه اتلیه اشنامون بود شد حدودا 7 چون کرایه ماشینا گرون شد.
پاسخ }
سلام دوس جوناWavesmile
کلیپ اسپرت منم خیلی باحال بود
من عااااااااشقشم
واسه من کنار دریا بود...البته جنگلی هم بود...
(چون کرایه ای بود نسبتا خلوت بود)
هوا ابری و آسمون آبی ...آب بازی.دوچرخه سواری.تاب بازی..و رقص و لوس بازی...خلاصه همهههههه چی خییییییییییییییییییییلی خوب بودDreamyeyesf
به نظر من کلیپ اسپرت فیلمو کامل و جذاب میکنه
و یه خاطره خوب بجا میزاره(پشیمون نمیشید)1 (49)
Flowerysmile
هرکی پاک تره.................تنها تره
پاسخ }
خواهر يكي از دوستاي منم رفته بودن باغ (نميدونم باغ خودشون بود يا نه)بعد دختر پسره با هم حرف ميزدن كه يهو دختره از حرف پسره ناراحت ميشه ميذاره ميره در حين دويدن كفشش از پاش درمياد ولي دختره برنميگرده ،پسره دنبالش ميره همين كه ميبينه كفش دختره افتاده خم ميشه كفش رو برميداره اين صحنه تموم ميشه پسره رو نشون ميده كه دختره رو كنار يه داربست پوشيده از گل و سبزه پيدا ميكنه و كفشو ميبره ميذاره كه دختره بپوشه ولي دختره ناز ميكنه و مثلا قهره
پسره هم مياد و دست دختره رو ميبوسه و كلي نازشو ميكشه بعد دختره كفشو ميپوشه و دست در دست هم ميرن1 (49)1 (49)
البته اين واسه چند سال قبله شايد 7 سال قبلDunnof
پاسخ }
بنظر اسب سواری یا دوچرخه سواری هم برای کلیپ جالب میشه.خیلی رمانتیکه.من خودم عاشقشم که برم پیست اسب سواری.یا تو کویر سوار شتر بشم. با یه آهنگ عربیhih
بعدکه بچه هامون نگاه میکنن کلی ذوق میکنن که چنین پدرو مادر پر انرژی دارن.laf
پاسخ }
پسر خواهر من ماشالا هم خیلی خوشگله هم خیلی خوش تیپه
کلیپی که بازی کرده بودن دقیق یادم نیست ولی همینی که یادمه رو میگم
تو یه باغ زنش با تیپ اسپرت بیرون میرفت و پسر خواهرم پشت سرش راه می رفت و هی میخوند براش...اونم بر نمیگشت...
پسر خواهرم تو یه پنجره نشسته بود و میخوند و گیتار میزد و زنش با لباسای مختلف می رقصید...
اخرم که تو باغه زنش برگشت و وایسادن با هم خوندن و رقصیدن و اینا
میگم کلیپش رو دقیق یادم نیس چون فقط تو عروسی دیدمش
ولی جالب بود
[عکس: gQsOp4.png]
پاسخ }
راستی اینو یادم رفت بگم ما کلیپ رو تو عروسی با چندتا LCD البته چراغارو خاموش کرده بودیم وفقط ما دوتا تانگو میرقصیدیم پخش کردیم بعد که تموم شد عکسهای بزرگمون از فتو شوتینگامون رو اوردن
پاسخ }
به نظر من که ادم توو این گرونی ها نباید خرج اضافه داشته باشه.
من پیشنهادم واسه دوستای گلم که علاقه زیادی به کلیپ اسپورت دارن اینه که لااقل به جای فیلم عروسی از کلیپ اسپورت استفاده کنن فقط سناریوشو جوری بریزن که از ارایشگاه تا باغ و تالار که با ماشین میرن هم اخر سناریوشون باشه. این جوری هم هزینه کمتره و هم میتونن زمان کلیپ و از 10دقیقه تا 20-25 دقیقه افزایش بدن.

بچه ها باور کنین خیلی ها مثل ماها دوست دارن بهترین عروسی و قشنگترین لباس و بهترین ارایشگاه و اتلیه رو برای مراسمشون داشته باشن ولی شاید نتونن به خاطر نداشتن پول به هیچ کدوم از ارزوهای قشنگشون برسن. این وسط من اگه بیام اینجا و بگم سناریوی فلان کلیپ عروسی چی بوده بیشتر از اینکه به کسی کمک کرده باشم به شکستن دل اون ادم که پول نداره کمک کردم. من خودم خیلی سعی کردم مجلسی که میگیرم از هر لحاظ بهترین باشه(اخه یه مجلس هم بیشتر نداشتم) ولی چون شوهرم دستش خالی بود از خیلی از ارزوهام زدم و به حداقلش راضی شدم. حالا ناشکری نمیکنم نه.خداروشکر که اگه نشد بهرتین اتلیه برم ولی الان چندتا عکس از اون روز دارم. اما وقتی میام اینجا و ایده ها و ارزوهای قشنگتون برای جشنتون رو میبینم دلم میسوزه برای دخترهای فقیر این سرزمین

بچه ها بیاین مواظب باشیم که مراسممون روو دل کسی حسرت به جا نذاره. توروخدا مواظب باشین

از مدیر گل ها عذر میخوام اگه حرفام زیاد به تایپیک مربوط نبودFlowerysmile
گوش کن هفت آسمان در شور و حالی دیگرند

عرشیان و فرشیان نام محمّد می‌برندFlowerysmile
پاسخ }
اما من یجور دیگه به قضیه نگاه میکنم...لازم نیست ببینی یا بشنوی و حسرت بخوری به امید خدا به هرچی که دوست داشته باشین یا آرزوی بدست آوردنشونو داشته باشین میرسین اگه الان نه بعدها به مرور زمان
مثلا اگه مناسبتی مثل جشن تولد یا سالگرد ازدواج خواستید بگیرید هزینشو بذارید برای اینکار یا با پس اندازتون میشه یه سوپرایز برای همسرعزیزتون
من برای جشن عروسیم با اینکه خیلی دوست داشتم نتونستم بگیرم اما تو برنامه ریزیم هست ایشالا تا2سال آینده به بهانه سالگرد ازدواج تولدیا...اقدام کنیم میتونم کم کم از بعضی هزینه های تفریحیمون بزنم و بذارم کنار تا چیزی که برام با ارزش تره رو داشته باشم از الان هم برای ایده گرفتن به این تاپیک های جالب سر میزنم و از مدیرشم ممنونم که چنین موضوعی رو مطرح کردن حالا چون ما نداشتیم دلیل نمیشه ندونیم و نبینیم
با احترام به نظر بقیه دوستان گلمFlowerysmile
دعا میکنم زیر این سقف بلند
روی دامان زمین
هرکجاخسته شدی یا که پرغصه شدی
دستی از غیب به دادت برسد....
و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس............
Flowerysmile
پاسخ }
من خودم با ایده گرفتن از کلیپ های دوستان چند روز پیش با یه دوربین معمولی از دوستم و شوهرش کلیپ قدیمی درست کردم.فقط هزینه عکس آتلیه رو دادن و میکس فیلم خیلی هم راضی بودن.حالا یه روز هم قرار شده دوستم از من و شوهرم تو کویر فیلم بگیره.به قول دوستمون تاپو با یکم صرفه جویی در هزینه ها میشه به خیلی از خواسته هامون برسیم.اگه قرار باشه حسرت بخوریم دروبرمون پر از چیزهایی هست که دوست داریم ولی نداریم.مهم اینه که راهی پیدا کنیم برای رسیدن بهش.اینجا هم مکانی هست برای ایده گرفتن و استفاده از تجربیات دوستانی که کلیپ داشتن.تا ما هم بتونیم با هزینه کمتر خودمون این کار رو انجام بدیم.
از دوست جونییهام هم خواهش دارم موضوع رو به حاشین نکشن تا تاپیک بسته نشه.ممنون از همتونFlowerysmile
پاسخ }
منم با نظر نايس دي عزيز موافقم اين تاپيك فقط واسه ايده گرفتن.به قول دوستمون با يه دوربين معمولي هم ميشه كليپ ساخت الحمدالله پيشرفت علم هم ميكسو در اختيارمون گذاشته.اگه قرار به نگفتن و نديدن باشه پس بايد همه قناديها و رستورانها و بوتيكها و و و ... بسته بشه.
دوستاي خوبم به داشته هامون نگاه كنيم نه به نداشته هامون.(1782)Flowerysmile
ديگه بحثو تمومش كنيم اين تاپيك بسته ميشه هاااااا
[عکس: 20121225062450_Flower_Persian-Star.org_26.jpg]
پاسخ }