• 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ اسپرت عروسی
سلامWavesmile
یه عروسی رفته بودم که موضوع کلیپش این بود
4 دقیقه اولش پسره مثل خواننده ها با ژست های جالبی میخوند و دختره هم مثل رقاصه ها با لباسهای جور واجور میرقصید
2 دقیقه بعدش کنار دریا دویدن بسمت هم و همدیگه رو بغل کردن و دختره رو چرخوند و بعدش با هم دویدن بسمتموتور سنگین سوار شدن و رفتن
4 دقیقه آخرشم صحنه های از آتلیه و فیلم رقص ابتدای شب عروسیشون نشون داده شد.
[تصویر:  2Fnzp3.png]
  پاسخ
اول از همه بگم که من خودم چون دوس داشتم از همه صحنه ها فيلم گرفته بشه فيلم عروسيمون شامل آرايشگاه و تالار و باغ و فيلم اسپورت و .... فيلم ما هم جالب شده.... اولش با عکسامون شروع شده که رو ر و ديوار شهره و خيلي جالبه... بعدش هم از تالار و رقص من کليپي تهيه شده و آهنگايي که با اوناميکس شدن خيلي خوبن...
ما روز عروسي بعد آتليه رفتم يه پارک و اونجا هم چند دقيقه اي فيلمبرداري شده اينکه من با لباس عروسي ميدوم و داماد هم در حالي که دستاشو باز کرده ميدوه و منو ميگيره و ميپرم بغلشو چند دور ميزنه...تو يه صحنه اش هم نشستيم زير درخت و گل رو دامنمه و من رو پاي داماد سرمو گذاشتم و باهم داريم حرف ميزنيم و در انتهاي اين صحنه منو ميبوسه... دوباره چند دقيقه اي از تالار و رقص من و هديه اي که گرفتم و بعد کاراي پشت صحنه که با يک آهنگ تند و چارلي چاپليني پخش ميشه و بعدش هم فيلم اسپورتمونه که رفتيم توي باغي موقع بهار بود و هوا يکم سرد ...من يه باراني قرمز پوشيدم و دارم توي باغبين درختا .اسه خودم قدم ميزنم که داماد مياد از پشت منو ميگيره و باز دور خودش ميگردون....توي اين صحنه آهنگ Lady in red کريس دبرگ رو ميکس کردن...و صحنه هايي رو که توي باغ دو تا باهم بوديم و حرف ميزديم و ...تا غروب که آروم توي گندمزاري که باد واقعا شاخه هاي سبز شون روميرقصوند دست در دست در خلاف جهت نور بقول عکاسمون " ضدنور" باهم ميايم و رد ميشيم و موهاي منم بلنده و صاف توي اين رقص باد يه حالت خاصي به فيلم داده که زير نور آفتاب شاين ميکرد... در انتهاي فيلممون هم از بدرقه ام تا هتله و مورد انداختن گلم براي مجردا بود که داداش کوچيک گلم ميگيرتش و گل رو بالا ميگيره انگار وزنه بلند کردهlafو مياد منو بغل ميکنه و دوباره گل رو ميبوسه...تصور کنيد مثل قهرمانهاlaflaflaflafاين صحنه اش رو خيلي دوس دارم و صحنه خداحافظي من و با بسته شدن در ورودي هتل تموم ميشه و در آخر باز عکسامون که دوباره با يه آهنگ دلنشين پايان رو اعلام ميکنه1 (49)

اين بود کل ماجراي فيلم عروسي من hih که حدود 2/30 هست که انگار همون روز روبرام تداعي ميکنه...
بيشتر آهنگايي که انتخاب کرده خيلي قشنگ و بامفهومه و اين خيلي دلنشينش کرده....
  پاسخ
(۳-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر)ameneh. نوشته است: سلام دوستان آتلیه ای که ما عروسیمون رفتیم گفته هر سال سالگرد عروسیتون بیاین عکس بگیرین روی تخته شاسی واستون چاپ کنیم به نظر شما با چه لباسی بریم بهتره؟منظورم اینه که چون هرساله و میخوایم عکسارو به دیوار اتاق خواب بزنیم چی بپوشیم بهتره؟اسپرت باشه؟یا با مانتو باشه؟خودم موندم چیکار کنیم؟
عزیزم به نظرم بهتره که هرسال با یه مدل لباس برین
مثلاً امسال به امید خدا با لباس اسپورت
سال بعد با لباس شب و همسرتون هم با کت وشلوار
سال بعد با لباسای کوتاه و فانتزی و....رنگ عروسکی و همسرتون هم یه تیپ فشن که به لباس و
تیپ شما بیاد
و سالای دیگه هم ایشالا به همین منوال
اینطوری واسه هرسال یه تنوعی ایجاد میشه و خاطره قشنگی بجا میمونه ازش
کسیم بیاد ببینه مطمئناً سر ذوق میاد از این تنوع ....
آرامم؛
گله ای نیست...
انتظاری نیست...
اشکی نیست...
بهانه ای نیست،
این روزها تنها آرامم...
یک وحشی آرام
  پاسخ
سلاممممممممممم خانمها من برای پشت صحنه فیلم عروسی ایده میخوام چون فیلم بردارمون گفته باید کلی شیطونی کنید تا قشنگ در بیاد
منم و همسریم ادمای ارومی هستیمhih لطفا اونای که تجربه دارن کمکم Dash2کنند

كار هر زن نيست با مرد زيستن، مغز خر ميخواهد و صبر خفن! (زن سعدي)
  پاسخ
سلام اولنجلینا جان ایده که زیاد هست من یکی شو میگم
یه جای یه دیدم عروس دم در ارایشگه منتظر بود داماد دیر کرده سکانس بع داماد تو ترافیک گیر کرده بود (نکته هرکس تو راه می دید ماشین عروسو بهش تبریک میگفت داماد کلافه)دسته گلو میگیره میاد بره بیرون پاش میره تو جوب ازبس عجله داره عروس همچنان منتظر قدم میزنه دم در آرایشگاه اونم کلافه هی به ساعت نگاه میکنه خلاصه داماد عروس میبینه که دوم دره و عصبانی خودشو مخفی میکنه عروس خانمو میترسونه عروس قهر میکنه داماد برای عروس شعر میخونه (لب خونی) ادا در میاره تا عروس بخنده عروس جوابشو میده باشعر (لب خونی)اشتی میکنن راه میوفتن تو راه ماشین پنچر میشه زاپاس ندارن داماد زنگ میزنه امداد تا بیان گرسنه میشن نهار تهیه میکنن ساندویچ خسته میشینن کنار ماشین رو زمین با ناراحتی میخورن .....................امداد میاد راهی میشن تو راه هم عروس داماد جیغ دست هورا .... تا برسن به تالار
  پاسخ
فیلمبردار عروسیم داداشم یه قسمت از کلیپم قایق سواری تو مرداب بود بین گل های لاله خیلی زیبا و رمانتیک بود من یه لباس سفید با دنباله بلند پوشیده بودم شوهرم اولش توقایق تنها بود یه گل میچینه میندازه تو اب بعد منو نشون میده تو ساحل کنار دریا گل داخل اب میاد سمتم برش میدارم بو میکنم چشامو که باز میکنم رو یه سکو وسط مرداب شوهرم پشتم بود دستاش رو کمرم بعد یکم تو قایق شب شده من با ارایش لباس عرس تو باغ دادشم رو سقف ویلاش که شکل پل و قلعه ست مه و صدای پیانو ترکیب شده و جند حرکت رمنتیک فوق العاده زیبااخرش روی سکو وسط مرداب و غروب خورشید
  پاسخ
منم کلیپم کویره ولی نمیدونم چ جوری طراحیش کنیم ک تک و خاص باشه
Hanghead
  پاسخ
سلام دوست گلم که برای جشن عروسیت ایده ی کلیپ میخواستی ب نظرم اگه چندتالباس محلی تهیه کنی وبین کلیپت بپوشی وباهرکدوم عکس هم بگیری جالب باشهFlowerysmileLoveshower
  پاسخ
اینکه چه آتلیه ای انتخاب کنی و چقدر ایده و سلیقه داشته باشن برای گرفتن این کلیپ ها خیلی تاثیر داره.... اینکه اینقدر خلاقیت و استعداد داشته باشن که از روی هم تقلید نکنن و تکراری کاری رو انجام ندن
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس اسپرت (عروس و داماد) negin.s 66 196,745 ۲۵-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه رحیمی 1