• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
من پیش دکتر خسرو خسروی عمل کردم بیمارستان شهر عفیف آباد
من نزدیک 4 سال تحققیق کردم بیشتر دوستام عمل کردن از تجربیات اونا استفاده کردم
بینی من گوشتی بود الان هم خیلی عالی شده هم تنفسم خوبه 10 ماه میشه hih
  پاسخ
خانم گلا هرکی میخوات عمل کنه عمل کنه عمل کنه فقط چند توصیه بعد از عمل
1. قبل از عمل مطمین باشید به چسب بینی حساسیت ندارید هم اونی که باید روی بینی بزنید هم اونی که بعد از عمل که بهش چسب پارچه ای میگن و باید نزدیک 3 هفته رو صورت باشه
2.برای نداشتن کبودی و ورم آب کرفس بخورید قبل و بعد از عمل روزی یه یا دو لیوان تا چند روز
3.تحت هیچ شرایطی........... تا دو هفته اول غذای سفت نخورید یا سوپ یا غذای میکس با قاسق چایخوری
4.صحبت نکنید
5.از یک یا دو ماه قبل از عمل عادت کنید صاف بخوابید چون بعد از عمل اگر روی سمت چپ یا راست بخوایسد بینیتون کج یا یک طرف گود میشه
6.بعد از کشیدن بخیه حتما از دکتر بخواید که گچ بینی را سفت کنه واستون حتی اگه امکان داره دو روز یا 3 روزی یه بار گچ بینی را پیش دکتر ببرید تا سفت کنه دلیلش هم اینه که بینی و صورت ورم داره وقتی که ورم کم کم از بین میره چون بینی حالتش را با گچ به دست میاره به خودی خود گچ شل میشه و روی بینی تکون میخوره و این اصلا خوب نیست من خودم یه روز در میون پشت در اتاق عمل میرفتم تا دکتر گچ را سفت کنه و هر بارم ویزیت دکتر را میدادم
7.از یخ صورت تا یک ماه استفاده کنید
8. چسب زدن بینی را خوب یاد بگیرید
اینا را رعایت کنید بینی خوبی خواهید داشت
دکتر خوب+مراقبت بعد از عمل
  پاسخ
فقط تمرینایی که دکتر بهتون میده رو انجام بدید من انجام ندادم استخونش برگشت و سر جاش جوش نخورد، بهم گفته بود با دو انگشت دو طرف بینی رو فشار بدم و روزی چند بار انجام بدم ولی تنبلی کردم
  پاسخ
سلام دوستان خانم گلی من چند سالی هست که به عمل فکر میکنم بینی من استخوانیه ونوک بینیم هم حالت افتادگی داره اما هروقت اومدم واسه عمل اقدام کنم از دردش ترسیدم درد بعد از عمل میشه در مورد اون لحظه ای که از اتاق عمل در میان توضیح بدید ممنون
  پاسخ
سلام دوستان خوب هستیدWavesmile
من تازه عضو شدم تو این سایت، امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرید 1 (111)

من چند وقته عجیب دلم میخواد بینیمو عمل کنم ولی نمیدونم با کدوم دکتر ... انقدر سایتای مختلفو سرک کشیدم که دیگه شبا هم خوابشو میبینم...
بعد از کلی پرس و جو... دکتر همایون الهی رو انتخاب کردم... ولی واقعا نمی دونم انتخاب درستی هست یا نه؟؟؟
بینیم هم استخونیه و هم گوشتی.... آیا شما دوستان عزیز دکتر الهی رو میشناسید؟؟؟؟؟؟ تورو خدا راهنمایی کنید
من خیلی هم نمیخوام طبیعی بشه. یه بینی زیبا میخوام
  پاسخ
عزیزم بعد اتاق عمل بستگی به بدن هر شخص ممکنه بعضی ها حالت تهوع داشته باشند و خون بالا بیارن ولی من این حالتو نداشتم
به نظر من عمل بینی درد نداره فقط روزی که دکتر بخیه ها رو کشید و گچ رو برداشت به نظرم یکم درد داشت
بعد عمل باید مراقبتتون خیلی خیلی خیلی زیاد باشه
موفق باشید
[تصویر:  20140127185951_483971_398061756917096_1949325695_nm.jpg]
  پاسخ
(۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ عصر)هستی پارسا نوشته است: سلام دوستان خانم گلی من چند سالی هست که به عمل فکر میکنم بینی من استخوانیه ونوک بینیم هم حالت افتادگی داره اما هروقت اومدم واسه عمل اقدام کنم از دردش ترسیدم درد بعد از عمل میشه در مورد اون لحظه ای که از اتاق عمل در میان توضیح بدید ممنون

عزیزم من الان یک سالی میشه که بینیم رو عمل کردم خیلی هم راضیم. عمل من فقط زیبایی بود و انحراف بینی نداشتم واسه همین اصلا" درد نداشتم فقط خیلی زیاد خون مردگی توی صورت و اطراف چشمام بود که اونا هم بعداز یک هفته کاملا" برطرف شد.

افرادی که عمل زیبایی رو با انحراف بینی انجام میدن درد دارن.
اگه انحراف بینی نداری و عملتون فقط زیبایی هستش و از دکترتون مطمئن هستین نگران نباشین و اقدام کنین.Flowerysmile
  پاسخ
چرا هیشکی جوابمو نمی ده crying
دکتر همایون الهی خوبه برم واسه عمل؟؟؟ یه دکتر خوب بهم پیشنهاد بدین لطفا...
آخه من از بندرعباس مسخوام برم تهران واسه عمل... شناختی روی دکتر خاصی ندارم Hanghead
  پاسخ
سلام من هم یه سال میشه بینیمو عمل کردم هم برای زیبایی هم انحراف لی اصلا درد نداشتم
به بهشت نمی روم اگر مادرم در انجا نباشد
  پاسخ
سلام خانوما
من هم میخوام بینیم و عمل کنم از اندازه بینیم راضیم فقط از نیمرخ سمت راست یه کم قوز داره که همه میگن زیاد مشخص نیست ولی رو اعصاب خودمه ولی خیلی میترسم نمیدونم با یه بچه 13ماهه میتونم مراقبت های بعد عمل ورعایت کنم یا نه؟؟
دخترگلم عاشقتم83
  پاسخ