• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
(۳۰-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ عصر)Galaxy نوشته است: مامانم زیر سرم حوله میذاشت گردنم تکون نخوره خودش و خوارم نوبتی شب کشیک میدادن چون من عادت دارم دمر بخوابم
از این بالشتهای گردنی مسافرتی میتونی بذاری دور گزدنت اگه مثل من بدخوابی

سعی کن رو به بالا بخوابی
یکی دوماه سختی بکش یه عمر خیالت راحت باشه

وای خدا بکشتم
من از 4 روز بعد عمل گاهی به چپ راست میخوابیدم فکر کردم اشگال نداره
مرسی که گفتی گیسو جان
یه دنیا ممنون
حتما لطفتو جبران میکنم
خیلی ماهی(1782)
علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
دوستان میشه یه دکترخوب معرفی کنین می خوام عمل کنم اما خیلی میترسمDunnof اگه میشه نظراتتونو بگینFlowerysmile
  پاسخ
کدوم شهری؟حالت بینیت چطوریه؟
گوشتیه؟استخونیه؟عقابیه؟
چه ترسی؟ترس ندارهWavesmile
علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
سلام من 4 ماهه عمل کردم..... عملش که خیلی راحته فقط بعدش باد یه کوچولو مراقبت کنی..
سوالی داشتی بپرس..... البته اگه بدونم کمکت میکنم
هر کی ندونه فکر میکنه الان من متخصص گوش وحلقمممlaf
  پاسخ
(۲-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ عصر)مهردیس نوشته است: سلام من 4 ماهه عمل کردم..... عملش که خیلی راحته فقط بعدش باد یه کوچولو مراقبت کنی..
سوالی داشتی بپرس..... البته اگه بدونم کمکت میکنم
هر کی ندونه فکر میکنه الان من متخصص گوش وحلقمممlaf

بسم الله الرحمن الرحیم
الان یه کاری میکنم از گفته خودت پشیمون بشی آبجی...
من الان 2 هفتس که عمل کردم
2 بار تاحالا خودم چسب زدم ولی نمیدونم چرا شبیه چسب زدن دکتر نیست... با اینکه همون روشی که گفت رو رفتم...
میترسم بینیم کج بشه
خب این که سوال نبود
آهااااااااان
ببینم مهردیس شما بعد عمل که باید 1 روز درمیان حمام بریم چطوری صورتتو صبحا و شبا تمیز میکردی؟
من همیشه مث ماهی تو حمام بودم الان خیلی اذیت میشم
چیکار کنم؟
بعدم ببینم شما تا چند ماه مقع خواب به چپ و راست نمیغلتیدی؟
یه چیز دیگه من گاهی وقتا یه خر پفی میکنم،با تجه به اینکه 2 هفته گذشته طبیعیه؟
من احساس میکنم طرف چپ بینیم یه برآمدگی هست،چسبشو محکم بزنم بره تو یا کاریش نداشته باشم آروم چشب بزنم؟
آها.. شما تا چند هفته قطره استفاده میکردی؟
میسیangelicFlowerysmile
  پاسخ
سلام. شيطونک جان من چند سالي ميشه عمل کردم. چسبم رو اوايل ميبردم دکتر ميزد . يعني از حموم که ميومدم بيرون بدو بدو ميرفتم مطب و برام چسب ميزد. چسب از کدوم ها ميزنيد؟ دکتر من يه چسب خاصي بهم گفته بود از اون رولي ها نميزدم چسبم توش يه حالت راه راه داشت و تو بسته هاي کوچيک بود هربسته دوبار استفاده ميشد( مثل برچسب ورقه اي بودن) . اين چسبها خيلي ديرتر شل ميشن. چسبهاي معمولي چون هوا گرمه و عرق ميکني زود شل ميشن. پاي کامپيوتر زياد نشين . در کل سرت رو خيلي پايين ننداز. من حواسم بود که به صورت نخوابم ولي به پهلو ميخوابيدم هميشه . قطره بيني رو تا هر وقت که لازمه و احساس ميکني بينيت کيپ شده بريز ضرر نداره که . چون من الرژي فصلي دارم و عطسه و سرفه تو دوران نقاهت بعد عمل اصلا خوب نيست دکتر من يه اسپري هم داده بود بهم اسمش يادم نيست . در کل من اصلا اذيت نشدم . يه توصيه ميکنم حتما گوش کن
هرکاري ميخواي بکني با دکترت مشورت کن و خودسر نه دارويي بخور نه دارويي رو قطع کن و اصلا و اصلا دماغت رو دستکاري نکن.
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
  پاسخ
شیطونک جان من چون خیلی بد میخوابم یعنی همیشه باید دمر بخوابم وگرنه خوابم نمیبره حالا تو فکر کن چه مصیبتها کشیدمoof
از این بالشتک های گردن هم کارم و راه ننداخت
من یه پتو رو از قسمته طولش پیچیدم و موقع خواب میذاشتم دوره سرمhih
خیلی بهم کمک کرد ... از سمت چپ و راست یه حالت تکیه گاه بودش.. پیشنهد میکنم شمام این کارو بکنی.
در مورد سوال دیگه : اولین بار دکتر برام چسب زد گفتش هفته بعد که اومدی بخیه هاتو بکشم خودت چسب بزن تا چسب زدنتم ببینم و ایراداتو بگیرم ........
واسه من که ایراد نداشت ولی تا از چسب زدنه مریضاش راضی نبود اجازه نمیداد خودشون چسب بزنن. دوباره واسشون توضییح میدادو به همراهشون میگفت از چسب زدنم فیلم بگیر که تو خونه به مشکل برخوردی فیلمو ببینی ایراداتو رفع کنی..................
  پاسخ
من اصلا خر و پف ندارم ولی بینیم خیلی زود به زود کیپ میشه
روزی چندین بار سرم شستشو استفاده میکنم
دکتر به من قطره نداده و اطلاعی در موردش ندارمangelic
من چسبامو تقریبا محکم میزنم......... بعد اینکه برش میدارم رده چسب کامل مشخصه........... مارک چسبم هم 3m هستFlowerysmile
من چون پوستم شدیدا چربه غیر از اینکه روزی یه بار باید دوش بگیرم یه دو سه بار دیگه هم با صابون مخصوص صورتمو میشورم....... با دست بدون لیف مشورمWavesmile
  پاسخ
(۲-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر)شيطونك نوشته است: کدوم شهری؟حالت بینیت چطوریه؟
گوشتیه؟استخونیه؟عقابیه؟
چه ترسی؟ترس ندارهWavesmile

از تهرانم گلم نه 4بار شکسته و فقط قسمت شکستگیم بد حتی دکتر میگه به سر بینیم دست نمیزنه میترسم بد شه Dunnof
  پاسخ
سلام
من 1سال و 3 ماه از عملم میگذره..Veiledsmile2
من انحراف تیغه داخلی داشتم یک مقدارم زیبایی کار کرد دکترم..angelic
دکترم اصغر اخوان بود.میدون ونک به سمته ملاصدرا یه ساخنمان پزشکان هست اونجاست مطبش..من روز 4 رفتم حموم.crying.فقط بعد از برداشتن آتلم دکترم چسب زد دبگه خودم زدم.اوایلش خیلی سختم بود.من هنوز اون بالای بینیم سست هست.Dash2
داروی خاصی مصرف نکردم فقط تامپون رو که برداشتم پماد دادن بزنم.اون اوایلم مسکن و آنتی هیستامین.2 هفته بود عمل کرده بودم 2 تا ضربه بد خورد به دماغم.شونه خورد دقیقا وسط دماغم.مامی اومد بقلم کنه دستش خورد خلاصه مردمDash2Dash2crying
خیلی حواستون باشه.من الان که مثلا بد بخوابم وقتی بیدار میشم دماغم باد میکنه کجم میشهhih
http://mohammad_matin_1393.niniweblog.com
جز تو کی میتونه عزیز من باشه...خدایا شکرت
[تصویر:  20141213164815_20141209_120640.jpg]

پاسخ