• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
از عملت راضی بودی؟! همونی که می خواستی شد؟!

پاسخ
سلام
من دو سال که عمل کردم راضیم ولی خیلی طبیعی شده دوست داشتم فانتزی تر باشه
با خیال راحت برو درد اصلا نداره عوارضم بستگی به بینی داره من بینیم استخونی بود واسه همین بویاییم از بین نرفت فقط از اطاق عمل اومدی بیرون یخ بزار
اسم دکترم عباسیان بود
  پاسخ
(۴-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ عصر)کرشمه نوشته است: سلام
با خیال راحت برو درد اصلا نداره عوارضم بستگی به بینی داره من بینیم استخونی بود واسه همین بویاییم از بین نرفت فقط از اطاق عمل اومدی بیرون یخ بزار
اسم دکترم عباسیان بود

میشه ادرسشو بگی و این که چقدر هزینه کردی؟!
  پاسخ
ببین اینکه بویایی رو از دست ندی ربطی به مدل بینی نداره.Dunnof
ربط به کار دکتر شما داره که واسه مدل های مورد نظر خودش داغون نکنه بویایی رو.
من راضیم بینیم اصلا فانتزی نیست.فوق العاده طبیعی هست اما در عین حال با کلاسangelic.
فقط مشکلم همونه که گفتم بد بخوابم باد میکنهcrying.در ضمن یک تجربه بگم من خیلی از اطرافیانم عمل کردن یک مدلی عمل نکنید بدا پشیمون بشید.بلاخره انشالله آدم سنش میره بالا هر مدلی برازنده نیست.راستی غضروف بینی رو که بهتون میدن نگه دارید یک موقعی خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی افتاد لازم میشه شدیدDreamyeyesf
http://mohammad_matin_1393.niniweblog.com
جز تو کی میتونه عزیز من باشه...خدایا شکرت
[تصویر:  20141213164815_20141209_120640.jpg]

پاسخ
(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ صبح)ژيلا نوشته است: سلام. شيطونک جان من چند سالي ميشه عمل کردم. چسبم رو اوايل ميبردم دکتر ميزد . يعني از حموم که ميومدم بيرون بدو بدو ميرفتم مطب و برام چسب ميزد. چسب از کدوم ها ميزنيد؟ دکتر من يه چسب خاصي بهم گفته بود از اون رولي ها نميزدم چسبم توش يه حالت راه راه داشت و تو بسته هاي کوچيک بود هربسته دوبار استفاده ميشد( مثل برچسب ورقه اي بودن) . اين چسبها خيلي ديرتر شل ميشن. چسبهاي معمولي چون هوا گرمه و عرق ميکني زود شل ميشن. پاي کامپيوتر زياد نشين . در کل سرت رو خيلي پايين ننداز. من حواسم بود که به صورت نخوابم ولي به پهلو ميخوابيدم هميشه . قطره بيني رو تا هر وقت که لازمه و احساس ميکني بينيت کيپ شده بريز ضرر نداره که . چون من الرژي فصلي دارم و عطسه و سرفه تو دوران نقاهت بعد عمل اصلا خوب نيست دکتر من يه اسپري هم داده بود بهم اسمش يادم نيست . در کل من اصلا اذيت نشدم . يه توصيه ميکنم حتما گوش کن
هرکاري ميخواي بکني با دکترت مشورت کن و خودسر نه دارويي بخور نه دارويي رو قطع کن و اصلا و اصلا دماغت رو دستکاري نکن.

سلام گلم(1782)
مرسی از کمکت ولی گلی من مشگل دارم با پیش دکتر رفتنم
فاصله مطب تا منزل ما 1 تا 1 ساعت و نیم میشه به علاوه اگه منشی خیلی زود بزاره برم تو حداقل باید 1 ساعتی بشینمcrying
دکترم هم سرش شلوغه به این راحتی ها حاظر نمیشه یک رز درمیان به هر بیماری بعد عمل نوبت چسب زدن بدهcrying
باید خودم خوب بزنم... خانومی میشه اسم چسبتو بگی؟من یکی دوتا دارو خانه پرسیدم همه گفتند فقط چسب رولی داریم برا بینی
منم به صورت نمیخاوبم ولی به پهلو میخوابم،هرکار میکنم نمیتونم صاف بخوابم
ببینم برات مشگلی پیش نیومد؟
اکی خانومی ممنون از راهنمایی هاتFlowerysmile
چشم گلمFlowerysmile

(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ صبح)مهردیس نوشته است: شیطونک جان من چون خیلی بد میخوابم یعنی همیشه باید دمر بخوابم وگرنه خوابم نمیبره حالا تو فکر کن چه مصیبتها کشیدمoof
از این بالشتک های گردن هم کارم و راه ننداخت
من یه پتو رو از قسمته طولش پیچیدم و موقع خواب میذاشتم دوره سرمhih
خیلی بهم کمک کرد ... از سمت چپ و راست یه حالت تکیه گاه بودش.. پیشنهد میکنم شمام این کارو بکنی.
در مورد سوال دیگه : اولین بار دکتر برام چسب زد گفتش هفته بعد که اومدی بخیه هاتو بکشم خودت چسب بزن تا چسب زدنتم ببینم و ایراداتو بگیرم ........
واسه من که ایراد نداشت ولی تا از چسب زدنه مریضاش راضی نبود اجازه نمیداد خودشون چسب بزنن. دوباره واسشون توضییح میدادو به همراهشون میگفت از چسب زدنم فیلم بگیر که تو خونه به مشکل برخوردی فیلمو ببینی ایراداتو رفع کنی..................

[color=#FF0000] منم همین طورم آخه...crying
میدونی چیه آجی دیشب خواستم پتو بزارم ولی ها گرمه بخوام کلر هم روشن کنم که عطسه میکنمcryingcrying
جدا؟ دکتر من همون رز که گچمو برداشت بخیه رو کشید و چسب زد و گفت بعد 3 هفته بیاHanghead
دکتر من کارش خیلی خوبه ولی خب با مریضش حرف نمیزنه،مریض خیلی سئوال کنه میگه برو بیرون دیگه نه عمل میکنه نه جاب میده نه هیچیDash2Dash2
ممنون جواب دادی(1782)

(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ صبح)مهردیس نوشته است: من اصلا خر و پف ندارم ولی بینیم خیلی زود به زود کیپ میشه
روزی چندین بار سرم شستشو استفاده میکنم
دکتر به من قطره نداده و اطلاعی در موردش ندارمangelic
من چسبامو تقریبا محکم میزنم......... بعد اینکه برش میدارم رده چسب کامل مشخصه........... مارک چسبم هم 3m هستFlowerysmile
من چون پوستم شدیدا چربه غیر از اینکه روزی یه بار باید دوش بگیرم یه دو سه بار دیگه هم با صابون مخصوص صورتمو میشورم....... با دست بدون لیف مشورمWavesmile
[color=#FF0000]بیشتر منظورم خرپف تو چند هفته اول بعد از عمل بود
منم همینطور میزنم،مشگلی نداره؟
ای بابا چرا چسب من مارک ندارهangelic
منم پوست چربی دارم و به علاوه خیلی بهش میرسیدم
ولی الان دکتر من گفت نباید آب به بینیت برسه و 1 روز درمیان بر حمامcryingcrying
خدا میدونه چقدر عذاب میکشمcryingcrying
بازم ممنون از همه خانوم گلایی که جواب دادند
علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ عصر)elmira mahdavi نوشته است:
(۲-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر)شيطونك نوشته است: کدوم شهری؟حالت بینیت چطوریه؟
گوشتیه؟استخونیه؟عقابیه؟
چه ترسی؟ترس ندارهWavesmile

از تهرانم گلم نه 4بار شکسته و فقط قسمت شکستگیم بد حتی دکتر میگه به سر بینیم دست نمیزنه میترسم بد شه Dunnof

اونقدر که من تحقیق کردم و اطلاع دارم تهران دکتر عباسیان هست و دکتر بشارتی که کارشون نسبتا خوبه
ولی خب خودم هیچ کدوم از کارای دکتر بشارتیو ندیدم،از دکتر عباسیان هم چند تا کارشو دیدم که اکثرا ناراضی بودند خیلی تمیز کار نمیکنه،به علاوه این چند تایی که من دیدم هیچ کدوم سوراخ های بینیشون برابر نبود
کلا بجز دکتر خودم تاجالا کسیو ندیدم که به این تمیزی کار کنه

(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ عصر)نرگس جون حسین نوشته است: سلام
من 1سال و 3 ماه از عملم میگذره..Veiledsmile2
من انحراف تیغه داخلی داشتم یک مقدارم زیبایی کار کرد دکترم..angelic
دکترم اصغر اخوان بود.میدون ونک به سمته ملاصدرا یه ساخنمان پزشکان هست اونجاست مطبش..من روز 4 رفتم حموم.crying.فقط بعد از برداشتن آتلم دکترم چسب زد دبگه خودم زدم.اوایلش خیلی سختم بود.من هنوز اون بالای بینیم سست هست.Dash2
داروی خاصی مصرف نکردم فقط تامپون رو که برداشتم پماد دادن بزنم.اون اوایلم مسکن و آنتی هیستامین.2 هفته بود عمل کرده بودم 2 تا ضربه بد خورد به دماغم.شونه خورد دقیقا وسط دماغم.مامی اومد بقلم کنه دستش خورد خلاصه مردمDash2Dash2crying
خیلی حواستون باشه.من الان که مثلا بد بخوابم وقتی بیدار میشم دماغم باد میکنه کجم میشهhih
الهیییی،فقط بعد 1 سال 3 ماه ؟
اونم بخاطر دوتا ضربه؟
آبجی من اگه عوض تو بودم حتما پوست دکترمو میکندم،آدم هزینه میکنه وقت میزاره سختی میکشه که بهتر بشه
خانومی برو پیشش شاید با عمل دوم خوب بشی...:(

(۴-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ عصر)کرشمه نوشته است: سلام
اسم دکترم عباسیان بود
آبجی بویایی ربطی به مدل بینی نداره،بستگی به کار دکترت داره(1782)
علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
(۴-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ عصر)نرگس جون حسین نوشته است: در ضمن یک تجربه بگم من خیلی از اطرافیانم عمل کردن یک مدلی عمل نکنید بدا پشیمون بشید.بلاخره انشالله آدم سنش میره بالا هر مدلی برازنده نیست.راستی غضروف بینی رو که بهتون میدن نگه دارید یک موقعی خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی افتاد لازم میشه شدیدDreamyeyesf
حق با نرگس جون
ببینم ابجی مگه دکتر به شما غضروف داد؟hih
بعدم مگه نمیپوسه بعد چند سال؟angelic

پاسخ
دوستان عزیز منم عمل کردم اصلا راضی نیستم
البته دکتر من گوش و حلق و بینی نبود
دکتر فک و صورت هست، فکم رو خودش عمل کرد توی کار فکش پنجه طلایی ولی بینی ام اصلا تغییری نکرده آبریزش هم پیدا کردم، حالا دنبال کار های قانونی اش هستم
اسمش دکتر محمود هاشمی-میرداماد
ولی در مورد بشارتی اگه اون دکتر خانمی باشه که توی گاندی خواهر من اونجا عمل کرد خیلی راضی هست، سوراخ بینیش هم برابر از همه مهمتر افتادگی نداره

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ
(۴-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ عصر)عروسک قشنگ من نوشته است: دوستان عزیز منم عمل کردم اصلا راضی نیستم
البته دکتر من گوش و حلق و بینی نبود
دکتر فک و صورت هست، فکم رو خودش عمل کرد توی کار فکش پنجه طلایی ولی بینی ام اصلا تغییری نکرده آبریزش هم پیدا کردم، حالا دنبال کار های قانونی اش هستم
اسمش دکتر محمود هاشمی-میرداماد
ولی در مورد بشارتی اگه اون دکتر خانمی باشه که توی گاندی خواهر من اونجا عمل کرد خیلی راضی هست، سوراخ بینیش هم برابر از همه مهمتر افتادگی نداره

من نزدیکای عملم بود که بهم گفتند برو پیش همین هاسمی
یکم دربارش تحقیق کردم پشیمن شدم
بله گلی،منظورم همون رزیتا بشارتی بدFlowerysmile
  پاسخ
پس عزیزم شانس آوردی
من نمی دونستم از کی بپرسم
به هر حال امیدوارم به نتیجه ای که می خواستی رسیده باشی

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ