• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
(۴-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ عصر)شيطونك نوشته است:
(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ عصر)elmira mahdavi نوشته است:
(۲-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر)شيطونك نوشته است: کدوم شهری؟حالت بینیت چطوریه؟
گوشتیه؟استخونیه؟عقابیه؟
چه ترسی؟ترس ندارهWavesmile

از تهرانم گلم نه 4بار شکسته و فقط قسمت شکستگیم بد حتی دکتر میگه به سر بینیم دست نمیزنه میترسم بد شه Dunnof

اونقدر که من تحقیق کردم و اطلاع دارم تهران دکتر عباسیان هست و دکتر بشارتی که کارشون نسبتا خوبه
ولی خب خودم هیچ کدوم از کارای دکتر بشارتیو ندیدم،از دکتر عباسیان هم چند تا کارشو دیدم که اکثرا ناراضی بودند خیلی تمیز کار نمیکنه،به علاوه این چند تایی که من دیدم هیچ کدوم سوراخ های بینیشون برابر نبود
کلا بجز دکتر خودم تاجالا کسیو ندیدم که به این تمیزی کار کنه

(۳-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ عصر)نرگس جون حسین نوشته است: سلام
من 1سال و 3 ماه از عملم میگذره..Veiledsmile2
من انحراف تیغه داخلی داشتم یک مقدارم زیبایی کار کرد دکترم..angelic
دکترم اصغر اخوان بود.میدون ونک به سمته ملاصدرا یه ساخنمان پزشکان هست اونجاست مطبش..من روز 4 رفتم حموم.crying.فقط بعد از برداشتن آتلم دکترم چسب زد دبگه خودم زدم.اوایلش خیلی سختم بود.من هنوز اون بالای بینیم سست هست.Dash2
داروی خاصی مصرف نکردم فقط تامپون رو که برداشتم پماد دادن بزنم.اون اوایلم مسکن و آنتی هیستامین.2 هفته بود عمل کرده بودم 2 تا ضربه بد خورد به دماغم.شونه خورد دقیقا وسط دماغم.مامی اومد بقلم کنه دستش خورد خلاصه مردمDash2Dash2crying
خیلی حواستون باشه.من الان که مثلا بد بخوابم وقتی بیدار میشم دماغم باد میکنه کجم میشهhih
الهیییی،فقط بعد 1 سال 3 ماه ؟
اونم بخاطر دوتا ضربه؟
آبجی من اگه عوض تو بودم حتما پوست دکترمو میکندم،آدم هزینه میکنه وقت میزاره سختی میکشه که بهتر بشه
خانومی برو پیشش شاید با عمل دوم خوب بشی...:(

(۴-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ عصر)کرشمه نوشته است: سلام
من دو سال که عمل کردم راضیم ولی خیلی طبیعی شده دوست داشتم فانتزی تر باشه
با خیال راحت برو درد اصلا نداره عوارضم بستگی به بینی داره من بینیم استخونی بود واسه همین بویاییم از بین نرفت فقط از اطاق عمل اومدی بیرون یخ بزار
اسم دکترم عباسیان بود
آبجی بویایی ربطی به مدل بینی نداره،بستگی به کار دکترت داره(1782)

دقیقا همین که واقعا درست در بیاد واسم مهمه اگه میشه ادرس دکتر ها رو هم بگین مرسی(1782)
  پاسخ
اینجا کسی دکتر فرزان رضایی ومیشناسه؟!
و اینکه کسی که عمل لیزری بینی انجام داده باشه؟!gag
  پاسخ
سلام
من پیش دکتر عباسیان عمل کردم لیزری
جای بخیه ندارم اصلا کاملا طبیعییه خروپف ندارم وولی تا 2هفته حرف نمی زدم همه چییو می نوشتم غذای سفتم نخوردم سوراخای بینیم دست نخورده اصلا
اگه بینی فانتزی وشیک می خوای با لیزر عمل نکن
راستی بینی تون گوشتیه یا استخونی ؟؟؟
غضروفارو اگه ریختی دور نگران نباش از غضروف گوشت یا دندت بر می دارن
  پاسخ
سلام المیرا جان منم تو سال 84 عمل کردم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم مال من استخوانی بود تبریز پیش دکتر شایان که خیلی معروف عمل کردم طوری که تو فامیل تعریف از خود نباشه خیلی تعریف شد چون یکی از دختر دایی هام تو اصفهان عمل کرده بود و یکیش تو همدان و زنداییم تو ترکیه کار این دکتر حرف نداره البته اگه رفتی عمل بگو حتما از زیر بینیت باز کنه نه کناره پره های بینی.انشا الله که موفق شی
تیک تاک ساعت فریاد مرگ ثانیه هاست,اما دوستی ها هیچوقت نمیمیرند...
  پاسخ
عزیزم اگه قیمت برات مهم نیست من دکتر زیاد می شناسم
از 5 تومن به بالا هستند
زینلی فتاحی صفوی حیدر

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ
(۵-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ عصر)anita نوشته است: سلام المیرا جان منم تو سال 84 عمل کردم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم مال من استخوانی بود تبریز پیش دکتر شایان که خیلی معروف عمل کردم طوری که تو فامیل تعریف از خود نباشه خیلی تعریف شد چون یکی از دختر دایی هام تو اصفهان عمل کرده بود و یکیش تو همدان و زنداییم تو ترکیه کار این دکتر حرف نداره البته اگه رفتی عمل بگو حتما از زیر بینیت باز کنه نه کناره پره های بینی.انشا الله که موفق شی

مرسی گلم لطفا شماره و ادرسشم بگین(1782)
  پاسخ
من 6ماهه عمل کردم البته خودم اصفهانم ولی اومدم تهران چون بینیم گوشتی بود دکترم تضمینی عمل کرد الان خیلی راضیم دکترم گفت هر کاری دوست داری با این بینی بکن هیچیش نمیشه خداییشم بینیم عالی شده کارش خیلی عالی بود
  پاسخ
(۶-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ صبح)عروسک قشنگ من نوشته است: عزیزم اگه قیمت برات مهم نیست من دکتر زیاد می شناسم
از 5 تومن به بالا هستند
زینلی فتاحی صفوی حیدر

حتی اگه براش مهم هم نباشه یه عمل بینی ارزششو نداره 5 تومن هزینه کنه
بنظر من دنبال دکتری بگرد که هم کارش عالی باشه هم با انصاف
مگه چیه که ارزش 5 تومن داشته باشه؟angelic
(۶-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ عصر)elmira mahdavi نوشته است:
(۵-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ عصر)anita نوشته است: سلام المیرا جان منم تو سال 84 عمل کردم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم مال من استخوانی بود تبریز پیش دکتر شایان که خیلی معروف عمل کردم طوری که تو فامیل تعریف از خود نباشه خیلی تعریف شد چون یکی از دختر دایی هام تو اصفهان عمل کرده بود و یکیش تو همدان و زنداییم تو ترکیه کار این دکتر حرف نداره البته اگه رفتی عمل بگو حتما از زیر بینیت باز کنه نه کناره پره های بینی.انشا الله که موفق شی

مرسی گلم لطفا شماره و ادرسشم بگین(1782)

المیرا جان به نظر من اگه میخوای بری پیش دکتری که معرفت چند سال پیش ،پیشش عمل کرده،خیلی تحقیق کننننن
به من خیلی دکتر معرفی کردند و تعریف که کارشن عالی بود،ولی خب بجز یکی دو نفرشون باقی این اواخر زیاد بینی خراب کرده بودند....

یه چیز دیگه،من هنوز نمیدونم بینیم صاف میشه یا نه،عوارض جانبی داره یا نه
ولی دکترم خیلی تمیز درش آورده...
الان 19 روز از عملم میگذره بویاییم برگشته،سوراخای بینی هم اندازس..
هیچ جای بخیه ای نمونده با این که بد زخمم ولی خودم تعجب میکنم جای بخیه هام نمونده...

علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
(۶-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ عصر)flight_757 نوشته است: من 6ماهه عمل کردم البته خودم اصفهانم ولی اومدم تهران چون بینیم گوشتی بود دکترم تضمینی عمل کرد الان خیلی راضیم دکترم گفت هر کاری دوست داری با این بینی بکن هیچیش نمیشه خداییشم بینیم عالی شده کارش خیلی عالی بود

پیش کی؟
چند وقت تو نوبت بودی؟
بچه ها لطفا اسم دکتراتون و اگه ممکنه این که تقریبا چقدر هزینه کردید و چه مدت تو نوبت بدید رو هم بنویسید تا بقیه استفاده کنند
علم پیشرفت میکنه کل مردم دنیا رویاهاشون به حقیقت می پیونده، ما جوک هامون تبدیل به واقعیت میشه!!
  پاسخ
من پیش دکتر باباجانی عمل کردم کلا 1هفته شد با آزمایشو عکسام سریع نوبت میده ولی کارش عالی هزینش 3 تومن شد
  پاسخ