• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
(۷-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ صبح)flight_757 نوشته است: من پیش دکتر باباجانی عمل کردم کلا 1هفته شد با آزمایشو عکسام سریع نوبت میده ولی کارش عالی هزینش 3 تومن شد

عزیزم معمولی عمل کردی یا لیزری؟!اگه ممکنه آدرسشم بده لطفاFlowerysmile
  پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ صبح)شيطونك نوشته است:
(۶-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ صبح)عروسک قشنگ من نوشته است: عزیزم اگه قیمت برات مهم نیست من دکتر زیاد می شناسم
از 5 تومن به بالا هستند
زینلی فتاحی صفوی حیدر

حتی اگه براش مهم هم نباشه یه عمل بینی ارزششو نداره 5 تومن هزینه کنه
بنظر من دنبال دکتری بگرد که هم کارش عالی باشه هم با انصاف
مگه چیه که ارزش 5 تومن داشته باشه؟angelic
(۶-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ عصر)elmira mahdavi نوشته است: [quote='anita' pid='418917' dateline='1340652585']
سلام المیرا جان منم تو سال 84 عمل کردم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم مال من استخوانی بود تبریز پیش دکتر شایان که خیلی معروف عمل کردم طوری که تو فامیل تعریف از خود نباشه خیلی تعریف شد چون یکی از دختر دایی هام تو اصفهان عمل کرده بود و یکیش تو همدان و زنداییم تو ترکیه کار این دکتر حرف نداره البته اگه رفتی عمل بگو حتما از زیر بینیت باز کنه نه کناره پره های بینی.انشا الله که موفق شی

مرسی گلم لطفا شماره و ادرسشم بگین(1782)

المیرا جان به نظر من اگه میخوای بری پیش دکتری که معرفت چند سال پیش ،پیشش عمل کرده،خیلی تحقیق کننننن
به من خیلی دکتر معرفی کردند و تعریف که کارشن عالی بود،ولی خب بجز یکی دو نفرشون باقی این اواخر زیاد بینی خراب کرده بودند....

یه چیز دیگه،من هنوز نمیدونم بینیم صاف میشه یا نه،عوارض جانبی داره یا نه
ولی دکترم خیلی تمیز درش آورده...
الان 19 روز از عملم میگذره بویاییم برگشته،سوراخای بینی هم اندازس..
هیچ جای بخیه ای نمونده با این که بد زخمم ولی خودم تعجب میکنم جای بخیه هام نمونده...

عزیزم نمی خوام انقدر هم زیاد بشه چون نمی خوام به پدرم فشار بیارم اما این که کارش خوب باشه خیلی مهمه
عزیزم ادرس دکترتونو هم لطف کنین در ضمن کبودی هم داشتی؟!

پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر)elmira mahdavi نوشته است:
(۷-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ صبح)flight_757 نوشته است: من پیش دکتر باباجانی عمل کردم کلا 1هفته شد با آزمایشو عکسام سریع نوبت میده ولی کارش عالی هزینش 3 تومن شد

.خیابان شریعتی ابتدای خ شهید بهشتی{عباس آباد} نرسیده به 4راه اندیشه برج زرین طبقه3
  پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ عصر)flight_757 نوشته است:

.خیابان شریعتی ابتدای خ شهید بهشتی{عباس آباد} نرسیده به 4راه اندیشه برج زرین طبقه3

مرسی عزیزم شمارشم لطف میکنی؟(1782)
  پاسخ
(۸-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ عصر)elmira mahdavi نوشته است:

باشه عزیزم88767192-88505445 عزیزم اگه رفتی پیشش خواستی عمل کنی یه خبری اینجا بدهWavesmile
  پاسخ
(۹-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح)flight_757 نوشته است:
(۸-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ عصر)elmira mahdavi نوشته است:

باشه عزیزم88767192-88505445 عزیزم اگه رفتی پیشش خواستی عمل کنی یه خبری اینجا بدهWavesmile

مرسی عزیزم حنما گلم لطف کردی حالا برم صحبت کنم اگه شد حتما Flowerysmile
  پاسخ
منم 3 ماهه که پیش دکتر باباجانی عمل کردم و واقعاً راضی هستم. از روزه اول تقریباً حس بویایی داشتم چون ایشون بعد از عمل تامپون نمی ذارن . بینی ایم هم کمی استخوونی بود و هم کمی گوشتی. خیلی طبیعی و در عین حال شکیل در اومده. عمده ورم بینی ایم تو همون 4 هفته اول از بین رفته و کلاً دوره بهبودیم خیلی کوتاه بود. کلاً هم 5 روز بیشتر چسب نزدم. 100% پیشنهاد می کنم پیش ایشون عمل کنید.
  پاسخ
اسم کاملشون هست: دکتر علی اصغر باباجانی
  پاسخ
همسر من 9 ماه پیش اصفهان پیش دکتر علوی راد عمل کرد
کارش خیلی عالی بود
حس بویاییش هم هیچ مشکلی نداره
هیچ جای بخیه ای هم معلوم نیس ,هزینه عملش با بیمارستان 3 تومن شد.
واسه بوسیدنت احتیاجی به کفش پاشنه بلند نیس
چون همیشه تو خم میشیgol
  پاسخ
دوستان کسی یزد پیش دکتر جلالی منش عمل بینی انجام داده؟
گاهی ارزش واقعی یک لحظه را ،
تا زمانی که به یک " خاطره " تبدیل شود ؛
نمی فهمیم ...
  پاسخ