• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
اره عزیز حتما می گم ،سما جون من نمی دونم منظورت از آمپول چیه من یه آمپول بیهوشی زدم دیگه ولی تمام کسایی که دیدم می گن 6 ماه ورمش می خوابه تا یکسال هم جا میفته اونجوری که من فهمیدم واسه همین می گن باید 1.5 شه تا فرم بینیت کاملا خودشو نشون بده بعد تصمیم بگیری تا 1 سال خودشو نشون می ده
  پاسخ
(۲۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر)سماء1 نوشته است: دوست جونیا منم یه سوال دارمHanghead
وقتی رفتم پیشه دکترم خودم هی گفتم اینجوری کن اون جوری کن اون بنده خدام همونی رو که من خواستم در اورد
اما راضی نیستم نباید دخالت میکردمDash2Dash28
مهر میشه یک سال که عمل کردم با توجه به این که بینیم گوشتی بودو خیلیم بد زخمم و آمپولم نزدم به نظرتون بازم بادش میخوابه؟آمپول چقدر تاثیر داره؟؟
اگر مدلشو دوستش نداشتم نهایت تا یک سالو نیم چون الان دیگه نمیتونم عمل کنم هم درسام زیاده هم دکترم زیره بار نمیره تا قبل از یک سال و نیم هم عروسیمه بهمن Dunnoffakبا توجه به اینکه سوراخای بینیم یه کم تا به تاست چقدر از هزینه ام رو باید دوباره بدم؟ کاش تو کاره دکتر دخالت نمیکردمcrying

عزیزم با توجه به اینکه وقت عروسیت نزدیکه دست زدن دوباره به بینیت یه ریسکه ... اگه واقعاً از فرم بینیت راضی نیستی تا قبل از عروسیت به هیچ عنوان دست نزن . اگر هم نگران زیبایی واسه عروسیت هستی آرایشگاهت رو خوب انتخاب کن و بزار با گریم و بعد هم کلک هنر عکاسی عیبهای بینی ت کمتر بشه . سوراخ بینی من هم تا دو سال تا به تاییش خیلی مشهود بود اما الان دیگه اصلا . بعد هم همه دکترا میگن فرم اصلی بینی بعد از 2 سال کامل خودشو نشون میده پس صبور باش خانومی .Flowerysmile
[
  پاسخ
بنظر من آمپول هیچ تاثیری نداره منم دوماه که شد زدم ولی هیچ تاثیری تو خوابیدن ورم نداشت فقط باید دوره ش بگذره که اونم یکساله
[تصویر:  20120609172119_love29_078.jpg]
  پاسخ
دوستان کسی توی دوستانتون بوده که بینیش گوشتی باشه بعد از عمل خوب از آب در نیومده باشه یا بعد از یک مدت گوشت اضافه آورده باشه؟
گاهی ارزش واقعی یک لحظه را ،
تا زمانی که به یک " خاطره " تبدیل شود ؛
نمی فهمیم ...
  پاسخ
(۲۱-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ عصر)ساده نوشته است: سما جون نمی خوام ناراحتت کنم ولی ورم بینی 6 ماه تا 1 سال میره ،اگه ببری خود دکترت فقط باید هزینه بیهوشیو بگیره مثلا من سال 86 عملم شد 1000000 دومین عملم شد 150000 تومن ولی الان باز از رو نرفتم رفتم پیش یه دکتر دیگه که معرکس تو کرج بخدا کسیو ندیدم پیش این دکتر عمل کرده باشهو راضی نباشه یا بد شده باشه آزیتا بشارت زاده اسمشه حدود عملاش 3 تومنه ولی برای من گفت چون واسه دکتر دیگس 4 تومن میشه ولی گفت عالی میشه ولی کو پووووووووووووووووووووول

ساده عزیز
بشارتی کی رفتی من دو سه ماه پیش رفتم گفت بزار 14 ماهت پر بشه پنج به بالا اونم گفته دکتر خودم رو گفت شاید بیست درصد تغییر کنی
می خواستم بهش بگم من اگه بخوام پنج تومن به بالا پول بدم میرم شیروان یا صفوی
هر بار هم میرم پیشش دعوام میشه می آیم برون
باز صد رحمت به دکتر خودم کل فک و بینی ام شد پانزده تومن الان بهم گفت سالت که تموم شد تا اونجا که بتونم به دلخواهت در می آورم به اضافه تزریق لب و چربی و بالا کشیدن ابرو
ضمن اینکه بگم خواهر من و چندین تن از اطرا فیانم پیش بشارتی عمل کردن از کل کارش راضی هستن هم سوراخ ها یکی در آمده هم تناسبات ولی همشون بلا استثنا اگه دقت کنی قوز در آوردن
من هم می توانم به جرات بگم که اینو مینویسم بجا اینکه قبل عمل تحقیق کنم بعد عمل این کار را کردم هر آنچه دکتر بخواهی رفتم
من مشکلم اینه که اصلا تغییر نکرده بینی ام
الان میبینم شاید بینی ام تغییر نکرد ولی نه خراب شد نه کج شد وتیغه مشکل پیدا کرد از فردا بیمارستان هر طور دلم خواست خوابیدم و مشکلی ایجاد نشد
اگه خواستی بری پیش بشارتی بیشتر تحقیق کن
چون هم بی ادب و بی ملاحضه است و با همین حول و حوش بالای پنج تومن حالا نه شیروان ولی دکترای دیگه ای هم پیدا میشن
می ترسم دکتر خودم را معرفی کنم به دلخواهت نشه
دکتر من تخصصش در فک و صورت بدون اغراق پنجه طلایی

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ
(۲۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر)سماء1 نوشته است: دوست جونیا منم یه سوال دارمHanghead
وقتی رفتم پیشه دکترم خودم هی گفتم اینجوری کن اون جوری کن اون بنده خدام همونی رو که من خواستم در اورد
اما راضی نیستم نباید دخالت میکردمDash2Dash28
مهر میشه یک سال که عمل کردم با توجه به این که بینیم گوشتی بودو خیلیم بد زخمم و آمپولم نزدم به نظرتون بازم بادش میخوابه؟آمپول چقدر تاثیر داره؟؟
اگر مدلشو دوستش نداشتم نهایت تا یک سالو نیم چون الان دیگه نمیتونم عمل کنم هم درسام زیاده هم دکترم زیره بار نمیره تا قبل از یک سال و نیم هم عروسیمه بهمن Dunnoffakبا توجه به اینکه سوراخای بینیم یه کم تا به تاست چقدر از هزینه ام رو باید دوباره بدم؟ کاش تو کاره دکتر دخالت نمیکردمcrying

عزیز دلم من بینی ام گوشتی بود
بعد از عمل تغییری نکرده گفت بیا آمپول بزنم
ماه پیش آمپول زدم روی من تاثیری نداشت قیمتش حدود دو هزار تومان شد
تا آنجا که من تحقیق کردم روی یکسری کیسها جواب میدهد یه حالت ضد حساسیت و اگه بدنت جواب بده مکمل میشه
ولی روی من تاثیری نداشت
قانون نظام پزشکی که مسئولیت کارشو بپذیره مگه میشه زیر بار نره؟
تو فقط باید پول بیمارستان رو بپردازی اگه زیر بار نرفت می توانی اقدام قانونی بکنم
اونجا کمسیون تشکیل میدن شورای حل اختلاف با حضور تو د دکترت اگه به توافق رسیدین چه بهتر اگه نه میفرستن دادسرا
که معمولا بهتره خودت با دکترت توافق کنی چه به صورت مراجعه و چه نشد بری حل اختلاف
چون اگه به دادگاه کشیده بکشه چون مسئله زیبایی معمولا به نفع دکتر تمام میشود
مگر اینکه خیلی خراب کرده باشه که بتوانی هم هزینه را برگردانی و هم دیه رو که خیلی کم پیش می آید بیمار به حقوق قانونی اش برسه
ضمن اینکه تمامی این بالا بردن و جمع کردن و کوچک کردن جز کار های سر پایی محسوب می شود دکتر ها معمولا توی مطب با بی حسی انجام میدهند
بدون عوارض که نگرانی برای عروسیت پیش بیاید
به دکترت حتما ایمیل بزن بگو که تحقیق کردی و قوانین بدین ترتیب هست
معمولا خود دکتر ها هم دوست ندارند کیسشان به نظام پزشکی کشیده بشه
چون براشئن پرونده میشه و آبرو ریزی
امیدوارم به خواستت برسی و زیبا ترین عروس بشی(1782)

dancy
  پاسخ
(۲۱-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر)ماریه نوشته است: دوستان کسی توی دوستانتون بوده که بینیش گوشتی باشه بعد از عمل خوب از آب در نیومده باشه یا بعد از یک مدت گوشت اضافه آورده باشه؟

عزیز دلم من بینی ام گوشتی بود
اون تغییر دلخواهی که می خواستم نکرددر واقع فقط تیغه ام رو تراشید و پره های بینی ام را جمع کرد هیچ نوع مراقبتی هم نکردم و نیز درد و کبودی هم نداشتم
ولی خواهرم پیش بشارتی عمل کرد کلی درد کشید و 6 ماه مدل تختشو بیمارستانی کرده بود که نتواند توی خواب تکان بخورد همه جیزش خوب شده ولی قوز در آورده
البته همه کیس هایی که من از بشارتی دیدم قوز در آوزدن دقیقا روی تیغه بینی
یه دکتر دیگه هم هست بالا تر از میرداماد الان اسمشو یادم نیست تمامی کیس هایش سر بینشان بعد از دوره چسب می افته و دقیقاه یه حالت گوشت اضافه میشه
من فکر می کنم این مسئله به دکترت مربوط باشه نه نوع بینی ات

dancy
  پاسخ
من 5سال پیش عمل کردم برگشت حیف پولم دلم سوخت ولی ایدان تاثیر کرد
من تازه مدل عروسکی می خواستم ولی نشد.
  پاسخ
منم خواهرم 2 ساله بینیشو عمل کرده تا یک ماه اول مشکل تنفسی داشت ولی دیگه کلا مشکلش حل شده و بسیار تا بسیار بینی خوشکلی دره
  پاسخ
دوستان فکرکنم اسم بردن از دکترها نوعی تبلیغ میشه وخلاف قوانین باشه.میتونین توپیام خصوصی دکتراتونو بهم معرفی کنیدFlowerysmile
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ