• 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از خانوم هایی که بینی عمل کردند یا در این زمینه اطلاعاتی دارند
عزیز هزینه عمل شما چند شد؟ اسم پزشک جراح اصفهان؟
گاهی ارزش واقعی یک لحظه را ،
تا زمانی که به یک " خاطره " تبدیل شود ؛
نمی فهمیم ...
  پاسخ
سلام بچه ها. من فوق العاده از عمل بینی میترسم. بینی من از نیمرخ خوش فرمه ولی از روبرو نوک بینیم یکم تپلهhih
به نظرتون به غیر از عمل از چه راهی میتونم یکم تغییرش بدم؟کسی از شما از آیدان استفاده کرده؟ جواب گرفته؟ نوک بینی من غضروفیه دوستم به من پیشنهاد کرد از ژل لاغری استفاده کنم ولی آیا ژل لاغری روی غضروف هم تاثیر داره؟لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید که منم از مماغم راضی باشمlaflaf
[تصویر:  countdown.php?width=600&height=192&bg=59...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
    سلام بچه ها من بینیمو عمل کردم آبان 89 ترس نداره والبته بستگی به پزشک وشیوه ی عمل داره .
مثه خیلیا که عمل کردن بینیمو با گوش پاک کن پاک نمیکنم
الان کاملا عادیه وهرکی میبینه فکر نمیکنه عمل کرده باشم

تهرانم عمل کردم
دکترم 22ساله جراح زیبایی هست
  پاسخ
(۲۱-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ عصر)teflaki نوشته است: سلام بچه ها. من فوق العاده از عمل بینی میترسم. بینی من از نیمرخ خوش فرمه ولی از روبرو نوک بینیم یکم تپلهhih
به نظرتون به غیر از عمل از چه راهی میتونم یکم تغییرش بدم؟کسی از شما از آیدان استفاده کرده؟ جواب گرفته؟ نوک بینی من غضروفیه دوستم به من پیشنهاد کرد از ژل لاغری استفاده کنم ولی آیا ژل لاغری روی غضروف هم تاثیر داره؟لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید که منم از مماغم راضی باشمlaflaf

عزیزم فکر میکنم با بوتاکس بتونی مشکلتو حل کنی
  پاسخ
(۲۱-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ عصر)hanajun نوشته است:
(۲۱-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ عصر)teflaki نوشته است: سلام بچه ها. من فوق العاده از عمل بینی میترسم. بینی من از نیمرخ خوش فرمه ولی از روبرو نوک بینیم یکم تپلهhih

عزیزم فکر میکنم با بوتاکس بتونی مشکلتو حل کنی
با بوتاکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟fakfak
یعنی چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ fakfak همه جای بینیمو تپل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟Dunnoflaf
[تصویر:  countdown.php?width=600&height=192&bg=59...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
سلام آیدان اصلا به درد نمیخوره من استفاده کردم
هنگام نوشتن داستان زندگیتان هرگز اجازه ندهید کسی دیگر قلم را در دست بگیرد
  پاسخ
سلام بچه ها.کسی از دکترای شیراز واسه عمل بینی خبر نداره که کی خوب عمل میکنه و قیمت هاشون چقدره؟من بینیم خیلی مشکل داره.هم از نظر ظاهری هم کارکردی!تنفسم مشکل داره و داخل بینیم گوشت های اضافی هست که راه تنفسمو بند میاره.بینیم هم گوشتی هست.
  پاسخ
بچه ها من 10 روزه بینیمو عمل کردم...تو این 3-4روز روزی دو سه بار خندیدم الان خیلی ناراحتم چند روز پیشم به خاطر همین مسئله گریه کردم.به نظرتون مشکلی واسم پیش میاد؟>
  پاسخ
خندیدی!؟
بعد عمل که نمیشه به اون صورت خندید!!!
ولی نه عزیزم نترس مشگلی پیش نمیاد.خنده که هیچ برا گریه هم تا میتونی گریه نکن ولی مشگلی درست نمیکنه
مسافر بی بدرقه من
آنقدر بی سر و صدا رفتی که از وداع جا مانده ام
با هم به خوش غیرتی چشم هایم که آبی پشت سرت ریختند...

ایلیا کوچولو نازم خیییییییییییییییییلییییی دلم برات تنگ شده مامانی
زندگی بدون تو خیلی سخته , هیچ کس نمیفهمه

پاسخ
(۸-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ عصر)nini_goli نوشته است: سلام بچه ها.کسی از دکترای شیراز واسه عمل بینی خبر نداره که کی خوب عمل میکنه و قیمت هاشون چقدره؟من بینیم خیلی مشکل داره.هم از نظر ظاهری هم کارکردی!تنفسم مشکل داره و داخل بینیم گوشت های اضافی هست که راه تنفسمو بند میاره.بینیم هم گوشتی هست.
سلام
من پیش مصباحی عمل کردم
مطبش تو زرگری هست
خیلی به سلامت بینی و تنفس اهمیت میده بعد کار زیبایی رو در نظر میگیره
بینی من آنچنانی خوشگل نشد هنوزم از بینی عادی کمی بزرگتره ولی نسبت به قبلش خیلی بهتر شده
سه سال پیش دو تومن شد برا من
در ضمن من حتی یه قرصم بابت دردو .. نخوردم
تو این سه سال شاید شاید دو بار سرماخوردم هیچ هیچ هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده
صورتمم اصلا بعد از عمل خیلی زشتو کبود نشد
کبود عادی بود که اونم زود رفت
من از کارش راضیم ولی دقت کن من مجبور شدم دوبار پیشش عمل کنم
من سلامت بینیم برام مهم بود و اینکه از نظر زیبایی عادی باشه عروسکی و قلمی ...نمیخواستم
اگر سلامت بینیت برات مهمه نه زیبایی آنچنانی مصباحی خوبه
البته بینی ها با هم فرق میکنه اصولا استخونیها زیبا میشه
  پاسخ