خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کمک...درمان بى خوابى

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 58

ارسال: #1
Xeyes کمک...درمان بى خوابى
سلام خانوما....هرچى گشتم تو انجمن جواب سوالمو نگرفتم و تاپيکى هم به نام بى خوابى و درمانش نبود...
من چند وقته ىعنى طولانى مدته که شبها به هىچ عنوان خوابم نمى بره...تو روز اگر فرصت کنم مى خوابم به جبرانى بى خوابى شب ها ولى حتى زمانى که روزم نمى خوابم شب بازم خوابم نمى بره دکتر رفتم ىه سرى قرص خفىف داد ولى به دردم نخورد يه مدت سيپروهپتادين مصرف کردم خوب بود ولى بعد از چند روز دىگه اثرى نداشت....اين بى خوابى شبانه و خوابالود بودن روز باعث شده کلا زندگيم مختل شه.....
ميشه کمک کنيد و اگر تجربه اى دارىد يا اطرافيانتون دارن در موردش صحبت کنىد که منم بتونم شاااااااااااىد اىن بى خوابى رو درمان کنم يا لااقل بهترش کنم
اگر تاپيک رو بدجاىى باز کردم از مديرا ى محترم معذرت مى خوامFlowerysmile
امضای غزال70
خدایا خودت این عشقو بی هوا تو دلم کاشتی ...تا اینجای کار پا به پام اومدی ازینجا به بعدشم دستمو رها نکن زندگی قشنگمو به تو می سپرمangelic0

هرانچه بود....هرانچه هست::
http://www.ghazal70gh.blogfa.com
۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1544

ارسال: #2
RE: کمک...درمان بى خوابى
سلام عزیزم اول اینکه مشکل شما به یکباره از بین نمیره ولی باید یه سری راهکار ها رو عملی کنید تا به زودی این مساله حل شه چون هیچ خوابی جای خواب شب رو نمیگیره ضمن اینکه خیلی از فعل و انفعالات در بدن در شب انجام میشه
بنابراین میزان خوابتون در روز رو کاملا کاهش بدین و به صفر برسونید برای شام از مواد غذایی ای که شامل گوشت و چربی است پرهیز کنید و به جای آن از موادی چون ماست و شیر و دوغ استفاده کنید که به آرامش و خواب مغزو ذهن منجر میشود و قبل از خواب برای خسته کردن چشمهاتون کتاب بخونید
با رعایت نکات فوق خوب شبانه شما بهبود می یابدFlowerysmile
امضای *heliya joon*
[img] [تصویر:  yv5my7hppo9.png] [/img]
۲-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از *heliya joon* به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, cimcim499, غزال70
مدیریار خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 2221

ارسال: #3
عزیزم اگه یه پیاده روی شبانه هم داشته باشی به بهتر خوابیدنت کمک میکنه
اصلا یه کاری کن که شب خسته باشی مثلا فعالیتت رو تو روز بیشتر کن نمیدونم شما شاغلی یا نه ولی اگه امکانش واست فراهم هست یه کاری واسه خودت دست و پا کن حالا حتما نباید بیرون خونه باشه داخل خونه هم باشه خوبه همین قدر که فکر و ذهنت یه کم خسته بشه کافیه
امضای afsoon_b82
۲-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از afsoon_b82 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
cimcim499, غزال70
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #4
عزیزم باید علت مشکلت رو پیدا کنی و بعد دنبال درمان قطعیش باشی چون به هم ریختن خواب شبانه عوارض جسمی و روانی بدی داره.
اما به طور کلی استفاده از روغن بادوم تلخ می تونه تو خواب شبانه موثر باشه قبل خواب چند قطره روغن بادوم تلخ روی پیشونیت و پشت گوشها بریز و چند ثانیه ماساژشون بده.Flowerysmile بو کردن روغن اسطوخودوس هم می تونه موثر باشه چند قطره هم ازش رو بالشتت بریز.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از عصیانگر به دلیل این ارسال سپاس کرده.
afsoon_b82, غزال70
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 68

ارسال: #5
کرمونی ها اینجور وقتا میگن طرف سرش خالی شده!!!!!!! البته دوراز جون شما این ی اصطلاح عامیانه ست یعنی اینکه کم قوت شدی. قووتو بخور موثره وکنجدکه من خودم تاثیر دیدم. اما حرف بچه ها کاملا درسته اول باید دلیل کم خوابیتو کشف کنی واگرتونسیتی اونو رفع کنی . این درمانهای گیاهی هم مال وقتی که بفهمی واقعا مشکلی درکارنیست وی بی خوابی دوره ایه وگذراست
امضای roshanay
منت خدای راعزوجل که طاعتش موجب قربت است وبه شکراندرش مزید نعمت.
[تصویر:  20140129123944_lllll.JPG]
۲-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از roshanay به دلیل این ارسال سپاس کرده.
غزال70

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

من شنیدم که پیاز خام بسیار خواب آوره و برای اینکه راحتتر خورده شه و معده رو اذیت نکنه، بهتره که توی ماست خورد بشه.
یه ساعت قبل از خواب امتحانش کن. ضمنا دلشوره ی اینو نداشته باش که باید حتما خوابت ببره. من موقع هایی که برام مهمه زود بخوابم، دیرتر از همیشه خوابم میبره.
مطمئنم که مشکلت مقطعی هست.
۲-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از elham12345 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
غزال70

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد