تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 77 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد دکور مغازه
سلام عزیزان.من میخوام توی روستایی که زندگی می کنم یه مغازه بزنم که هم لوازم آرایش بزارم هم لوازم التحریر-وسایل عروسکی-وسایل تزیینی و.... میشه راهنماییم کنید که چطوری به وسایل نظم بدم طوریکه جلب مشتری زیادی کنه.ممنون اگه بهم لطف کنیدو ایده ای بدید.
پاسخ }
به نظر من خیلی مهمه که جنس متنوع بریزی که هر کی هر نیازی داره بیاد مغازهات من خودم معمولا اینجور مغازه ها جزء انتخابم هست حالا مرتب بودن هم مهمهha
پاسخ }
ببین هر قسمت از وسایلت رو به یک رنگ اختصاص بده
مثل اگر عروسک میذاری چند تا سفید رو یک گوشه بذار،
لوازم تحریر رو رنگها رو باهم ست کن و یک گوشه دیگه بذار.

برای اینکه از فضات حداکثر استفاده رو ببری میتونی از دکورهای مربعی استفاده کنی و تمام ویترین رو پر کنی.

هیچ وقت وسایلت رو درهم و برهم نریز توی ویترین چون اصلن مشتری جمع کن نیست.

از دکورهایی هم که هست میتونی حداکثر استفاده رو ببری ...
[عکس: medium_f59febd31f02a3769637acf264f6c3d7.jpg]

تو تهران اینا 11 تومن هست نمیدونم توی شهر شما چقدرهHanghead

ببین یه چیز دیگه معمولن قیمت اگر باشه مشتری راحتتر جذب میشه من که خودم اگر قیمت خورده باشه میرم تو
کلن آدم خجالتی هستمhih

پاسخ }
سلام دوستان فکر نمی کردم کسی جوابمو بده واقعاً سپاسگذارم.حالا اصل مطلب من مغازه ای که انتخاب کردم کوچیکه چون برای اوله میخوام کمتر بیارم مغازه ی کوچیک هم جنسامو جمع تر نشون میده.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دکور قفسه ای که مدلشو دوست عزیزم گذاشته باید بگم چون من به شهرستان نزدیکم این وسایل دکور گرونه منم نهایتاً000 100 تا200000 تومان برای دکور کنار گذاشتم.راستی کسی تو تهران از اینجور قفسه ها با قیمت مناسب سراغ داره؟
پاسخ }
یچیز دیگه من وسایل آرایشمو بطور عمده و مناسب از کجای تهران میتونم تهییه کنم؟ممنونم ببخشید که پرحرفی کردم
پاسخ }
سلام
وسایل ارایشی به طور عمد وبا قیمت مناسب (همه مارکها)
از خیابون منوچهری تهران میتونی تهیه کنی
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
موافقم
منوچهری هم برای لوازم آرایش هم یه کم هم لباس زیر داره خوبه

اما برای دکور اگه جات کوچیکه دکورت رو شلوغ نکن

لوازم تحریر رو میتونی دست عروسکا بدی و یه کم هم لباس پشت ویترین بذار

البته اصولا محیطهای کوچیک دکور شلوغ میطلبه برخلاف ئکورهای ساده و خلوت مرکز خرید ها

میتونی خودت هم با استفاده از صندوق میوه های چوبی و رنگ ونگه و یه من ساتن و این جور چیزا دکور درست کنی تا ایشالا وضعت بگیره یه فروشگاه بزرگ راه بندازیClap
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام عزیزان این منوچهری که میگید میشه دقیقتر آدرس بدید که دقیقاً وقتی رسیدم تهران چظوری بهش دسترسی پیدا کنم؟
پاسخ }
(۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ب.ظ)toofan2766 نوشته:  سلام عزیزان این منوچهری که میگید میشه دقیقتر آدرس بدید که دقیقاً وقتی رسیدم تهران چظوری بهش دسترسی پیدا کنم؟

سلام دوست عزيز.gagاز منوچهري ارزونتر كوچه مروي يه چون منوچهري هم از مروي جنس ميارن...Gigglesmileكوچه مروي هم در خيابان ناصر خسروي بازاره كه مركز عمده ي لوازم آرايش وشكلاتهاي خارجيست.....براي لباس زير و روسري و غيره هم از همونجا سوال كني آدرس داخل بازارو راهنماييت ميكنن...موفق باشي:bye:
پاسخ }