ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
خوش آمدید ورود یا ثبت نام

کمک در مورد دکور مغازه

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 34

RE: کمک در مورد دکور مغازه
سلام وای مرثی خوبه اگه بازهم چشمتون خورد برام عکسشو بزارید ممنون میشم خیلی خیلی شرمندتونم.با عکس بهتر متوجه میشم بازم مرثی
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 36

ارسال: #26
سلام دوست عزیز
برای قفسه های مغازه اگر بتونی از قفسه هایی از مدل فرفوژه استفاده کنی خوبه هم مد روزه هم محکم وبا دوام وهم قیمتش نسبت به دکورهای دیگر ارزانتره ولی دیگر نمیدانم از کجا تهیه میشه وقیمتش چقدر درمیاد فعلا این به نظرم رسید
امضای زینت
بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند
چو عضوی را به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #27
راههای دیگه اینه که قفسه ودکور دست دوم هم می تونی بخری یا اینکه از نجار محلتون کمک بگیری وبهتر از همه اینه که تو اینترنت قفسه فروشگاهی وقفسه مشبک را سرج کنی وموارد مربوطه را ببینی وخودت با توجه به اندازه مغازه ات وبودجه ات و..تصمیم درست را بگیری من الان داشتم قفسه ها را می دیدم ولی راستش را بخوای نمی تونم عکسش را بیاورم با کپی وپیست نمی شود برای همین امدم برات نوشتم تا خودت ببینی
امضای زینت
چو عضوی را به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #28
یادم رفت بنویسم که این قفسه ها را من در حسن آباد تهران قبلا دیدم حتما جاهای دیگه ارزانتر هم پیدا میشه اگر برای خرید بری
http://ir-metal.com
این ادرس یک سایتشه ببین مال دکورهای مغازه هاست.موفق باشی
امضای زینت
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام دوست خوبم زینت جان.سپاسگذارم بابت زحماتی که برام کشیدی.من بعد از تحقیقاتی که کردم بهم گفتن اون مغازه رو نزن بعد تصمیم براین شد که یک مغازه ی آجیل فروشی بزنم الانم قفسه واسه دیوارو برای شکلات ها میخوام حالا چند روز پیش رفتم از این سبدهای حصیری دو طبقه ای گرفتم به نظرتون خوب میشه؟
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام بچه ها شدید کمک میخوام تو مغازه اجیل فروشی یجایی برای شکلات ها میخوام به نظر شما اونا رو تو چی بریزم که نما بدن؟
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکور مغازه وخرید لوازم آن maryam82 2 685 ۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ صبح
آخرین ارسال: maryam82

Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد