امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک طرزتهیه کیک با مایکروفر ؟
ینی دیگه هر کیکی رو میشه اینجوری پخت؟ برای بیسکوییت چه طور راهی هست؟Dunnof
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

[عکس: aFcip3.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من کنوود دارم خودش دکمه cake داره اینو میزنم یه نیم ساعت زمان میدم ...... ظرفمو هم روی پایه کوتاه میذارم ......... خوب میشه از بی کیکی بهتره .... مواد کیکمو هم کیک ساده انتخاب می کنم یه بار که با پودر کیک آماده درست کردم خیلی خوب شد
هواتو کردم منه حیرون تو این روزا هواتو کردم ............. دلم می خوادت ...میخوام بیام تو آسمون دورت بگردم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان
مایکروفر من ال جی سولاردام میشه دقیق هر کی با این برند کیک پخته واسم توضیح بده که رو چی تنظیمش میکنه من هر کار کردم نفهمیدم مایکرومو چه جوری از700وات بالاتر ببرم همه دستورا با900 هست شاید من زیادی گیجمangelic
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آ
دم آرامش میده!دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام خانومهای عزیز کسی فرگاز siemens توخونه داره می خوام طرز استفاده از فرگازش بهم یاد بدین درجه بین 120تا270است ولی نمی دونم فارنهایت یا سانتی گراد در ضمن رو درجه فقط این دو شماره نوشته
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دوستان سلام. مایکروفر من هم بلک اندکر هست. کیک هام بد نمیشه ولی مثل فر هم نیست که خیلی رنگ خوبی داشته باشه گاهی ته کیک یه کم حالت خمیری داره. من واسه کیک هویج و گردو به 1/4مواد(یعنی یه تخم مرغ و یه و هویج و....)از دکمه comb 2که ترکیب 30%مایکرو و 70%گریل هست استفاده میکنم. اون دستور12 دقیقه ای که دوستمون نوشتن واسه چه مقدار مواد هست؟خشک نمیکنه کیک رو ؟رنگش خوب میشه حالت بی رنگ نداره؟خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام .تو رو خدا کمکم کنین مایکروفم بلک اند دیکره چه جوری کیک درست کنم. بلد نیستم. میترسم .کامل توضیح بدین واسم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ)یاسمین81 نوشته:  روی صفحه کلید ماکروفرها معمولا یه دکمه هست به نام (conv)اگه اون رو فشار بدین ماکروفر به فر تبدیل میشه و میتونید دما رو بر حسب سانتیگراد تنظیم کرده و بهش زمان بدید.

یه نکته بر اساس تجربه شخصی:

چون محفظه ماکروفر کوچکتر از فر هست و طبیعتا داغتر میشه زمان پخت کیک رو کمی کمتر در نظر بگیریدمثلا اگه تو دستور کیکی نوشته 170 درجه 40 دقیقه،شما روی 30 دقیقه تنظیم کنید تا کیکتون نسوزه 1 (49)
سلام عزیزم من مایکروویوم اصلا دکمه ای به اسم conv نداره میشه کمکم کنید ولی یه دکمه به اسم confirm داره میخوام توش کیک درست کنم ولی اصلا بلد نیستم ممنون میشم کمکم کنید
27 27
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۷-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ)یاسمین81 نوشته:  خانوم گلا هر کی با ماکروفرش مشکل داره میتونه یه عکس از صفحه کلید ماکروفرش رو برام پیام خصوصی کنه تا من بهش بگم دقیقا باید چی کارکنه؟:uhum:

سلام گلم من چطوري بايد عكس ماكروفرمو بفرستم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...