خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنسرت خانه تئاتر

مدیر بازنشسته

وضعیت : غایب
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 10374

ارسال: #1
کنسرت خانه تئاتر
دوستان عزیز سلام......یه تعدادی از دوستای من بعد از بازدید از آسایشگاه معلولین آفرینش خیلی دوست داشتند که بتونن یه برنامه ای برای کمک به بچه های اونجا بذارن. بعد از جلساتی که گذاشتن و طرح های مختلفی که بررسی کردن با هنرمندای خیرخواهی آشنا شدن و ازشون خواستند که کنسرت خیریه ای به همین منظور برگزار کنند. اونام با لطف بی دریغ قبول کردن .
گروه موسیقی نی داوود به سرپرستی پویان بیگلر و با خوانندگی وحید تاج کنسرت خانه غریبو با این هدف برگزار می کنن و قراره عایدی کنسرت تمام و کمال برسه به بچه های معلول موسسه های آفرینش و امام علی، موسسه امام علی رو شاید بشناسید از دخترای معلول بالای 14 سال نگهداری می کنن ، موسسه آفرینش هم تو فردیس کرجه و خب به خاطر تهران نبودنش خیلی ناشناخته و محرومه، اونام از پسرای معلول بالای 14 سال نگهداری می کنن.

بچه های آفرینش معلولیتشون به اندازه ایه که قادر به کار یا تقریبا هیچ گونه فعالیت اجتماعی دیگه ای نیستن و غیر از کمک مستقیم برای نگهداری ازشون نمی شه براشون کار دیگه ای کرد، چون بیشترشون آموزش پذیر هم نیستن حتی و تعداد زیادیشونم مجهول الهویه و رها شده ن، آسایشگاه هم با اینکه جای آبرومندیه و می شه گفت تو شرایط نسبتن خوبی از بچه ها نگهداری می کنه ولی خب خیلی نیازا داره که شاید یه حرکت جمعی یه تعدادیشو مرتفع کنه و شرایط مناسبتری واسه بچه ها فراهم بشه.

من تاکیدم بیشتر رو جنبه خیریه کاره چون فک می کنم خود گروه هم از اونجایی که با هدف خیریه این کارو برگزار می کنن دوس دارن همه با اطلاع قبلی از هدف برنامه شرکت کنن که شاید بشه کمک بیشتر و موثرتری کرد وگرنه که خود کنسرت کار خیلی خوبیه و اثر برتر سال گذشته خانه موسیقی بوده ، آقای تاج هم از بهترین شاگردای استاد شجریانه.
ازتون دعوت می کنم که توی این کنسرت شرکت کنید." 28 تیرماه - تالار وحدت- ساعت 9 شب "
اگر بتونید اطلاع رسانی کنید که عالی می شه و دوستان کارمند که براشون مقدوره بین همکاراشون اطلاع رسانی کنن.برا تهیه بلیط می تونید به مراکز زیر مراجعه کنید.

مراکز تهیه بلیط: سیاه و سفید66971603_66952497

دارینوش22000400

گیشه تالار وحدت7_66705101

ققنوس22728007

سامانه یwww.sigozar.com

این لینکا هم خبر برگزاری کنسرته:

http://www.honaronline.ir/doc/news/fa/10138

http://musiceiranian.ir/19728-%DA%A9%D9%...D8%AC.html

لطفا برای این کار خیر اطلاع رسانی کنید
امضای mansore66
[تصویر:  20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
۲۱-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23859

ارسال: #2
RE: کنسرت خانه تئاتر
Flowerysmile
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد