خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنسرو نخودفرنگی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 661

کنسرو نخودفرنگی
[تصویر:  20130731123331_IMG__.jpg]

برای تهیه کنسرو نخود فرنگی ...بعد اینکه نخود ها رو از داخل غلافش در آوردی ...اگه خواستید بشورید باید بریزید روی پارچه که خشک شه آبش ... بعد داخل شیشه هایی که درب فلزی دارن بریزید ...برای آب نمکش میتونید از قبل تهیه کنید یا میتونید یک تا یک و نیم قاشق سوپخوری داخل شیشه بریزید... و برای آبش هم آب جوشیده خنک شده بریزید ...بعد داخل قابلمهای هم ارتفاع شیشه هاتون آب بزارید بجوشه ...به اینم توجه کنید که سنگینی شیشه ها آب اضافی رو سرریز میکنه ...پس در مقدار آب توجه کنید ...میتونید از همون اول شیشه ها رو داخل قابلمه بزارید و بجوشونید و یا بعد اینکه آب جوشید ...شیشه ها رو به دمای آب جوش برسونید و بزاری حدود 45 دیقه بجوشن ...وقتی که نخودا رنگشون ررو به تغییر کرد در شیشه ها رو ببندید و یک ربع هم همونطوری بزارید بجوشه ...وآماده شه ...
بعد اتمام کار باید یکم صبر کنید تا خنک شن و از داخل آب درشون بیارید وگرنه منفجر میشن ...
برای نگهداریش هم باید بزارید توی یخچال بمونه ..
این نخودای بالا رو من امسال بهار درس کردم و چندین بار هم استفاده کردم هم مزشون عالیه و حفظ شده هم اینکه مواد نگهدارنده نداره و سالمه ....
امضای aminegar
۹-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از aminegar به دلیل این ارسال سپاس کرده.
یاسمن., مهبد جونم, mary900, گلسا 92, مینا 7563
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 3

ارسال: #2
RE: کنسرو نخودفرنگی
سلام دوستان نمیدونم اسپم حساب میشه یا ن ببخشید20
من میخوام کنسرونخودفرنگی درست کنم نمیدونم باید غلاف روی خود نخودفرنگی ها هم ازش جداکنم یا ن؟13
اگر کسی تا حالا درست کرده لطفا زود جواب بده ممنون میشم83
امضای ساریانا
زندگی زیباتر میشه اگر تو قلبمون جایی واس کینه نباشه27
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روش تهیه کنسرو گوجه فرنگی Galaxy 0 1,300 ۲۷-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: Galaxy

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد