خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوفته گوشت شکم پر

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 969

کوفته گوشت شکم پر
دستور یه کوفته فوقالعاده خوشمزه رو میخوام براتون بزارم....خانما من هر چی جستجو کردم این موضوع بین کوفته ها نبود..اگه تاپیک ایجاد کردم لطفا"بگین.....
گوشت چرخ کرده 500 گرم،پیاز دو عدد بزرگ،گردو و زرشک و کشمش به میزان لازم،گوجه فرنگی 3 عدد،رب گوجه 1 ق غ.
طرز تهیه:ابتدا پیاز را با رنده ریز رنده میکنیم و ابش را حسابی میگیریم و با گوشت و مقداری نمک و فلفل و زرد چوبه خوب ورز میدهیم تا شبیه مایع کوبیده شود.در ظرفی دیگر گردو و زرشک و کشمش را به همراه یک پیاز کوچک تفت داده و به ان ادویه لازم را اضاف میکنیم.ومقداری هم زعفران میریزیم.حالا به اندازه گردم از مواد گوشتی برداشته وسط ان را گود میکنیم و از مواد سرخ شده بین اتن قرار میدهیم.وقتی تمام شد انها را ارام ارام در ماهی تابه سرخ کرده و کنار میگذاریم..در ظرفی یک ق رب گوجه را سرخ کرده یک استکان اب به ان می افزاییم وکوفته هارا داخل ان قرار میدهیم سپس گوجه هارا حلقه حلقه کرده و روی کوفته تا میگذاریم تا جا بیفتد
[تصویر:  20131208173840_.JPG]
امضای چشم عسلی65
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ عصر، توسط چشم عسلی65.)
۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از چشم عسلی65 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, kentia, McQueen, Galaxy, 1368Sheri, Atefe joon, مهرناز مامانی, لعبت, niloofar00

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوفته گوشت بره Galaxy 0 904 ۱۹-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Galaxy

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد