تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوچک کردن بینی
Ksmiletris 
کسی تا حالا از گیره کوچک کننده بینی استفاده کرده؟ مفید بوده آیا؟
اگه راه حل طبیعی یا هر چیز دیگه ای مثل ماساژ دادن، برای کوچیک کردن بینی سراغ دارید، کمک کنید لطفا...HangheadWorship
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
عزیزم اگه منظورت از این گیره های کوچیک کننده بینی پلاستیکی صورتی هستش که من داشتم خیلی مسخرست، وقتی میزاری رو بینیت به غضروفای بینیت فشار میاره، من یه مدت استفاده کردم بهتر نشد هیچ بدترم شد
پاسخ }
من کوچک کننده بینی آیدان رو استفاده کردم واقعا جواب میده البته برای بینی های گوشتی
چقدر فاصله بین دو عمل دور است :
عملی که لذتش می رود و کیفر آن می ماند و عملی که رنج آن می گذرد و پاداش آن ماندگار است.
نهج البلاغه
پاسخ }
عزیزم من دیدم بیشتر دوستام زنجبیل گذاشتن رو قسمتی از بینیشون که کوچیک بشه و واقعا شد فقط باید زنجبیلو رنده کنی بزاری رو بینیتون خودمم این کارو کردم و نتیجشم دیدم خیلی عالی بود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
آیدان واقعا جواب داده؟ میشه عکس دستگاهتو بزاری به اضافه قیمتش
و عکس قبل و بعد بینیت
ممنون
چون بینی منم گوشتیه خیلی دوست دارم جمع و جورتر شه
پاسخ }
نه پودر زنجبیل نمیشه چون پودر زنجبیل تازه نیست
زنجبیل تازه عزیزم چون زنجبیل وقتی رنده می شه اب میاره دیگه و رو بینی تاثیرشو میزاره

اگه باز سوالی داشتین بنده در خدمتم عزیزم
پاسخ }
سلام خانمی.بینی خودت گوشتی بود؟بعدواقعا نتیجه داده؟
[عکس: 20140804180422_.jpg]
پاسخ }
سلام سبزوار عزیز منم بینیم گوشتی تپلیه.یعنی از حالت گوشتی درش میاره؟اخه مال من کوچیکه اما گوشتیه..
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اینم عکس دستگاه آیدان اگه مرتب سی روز استفاده کنی جواب میده البته من هیچ وقت سی روز استفاده نکردم ولی همون کمم اثر داشت من دو سال پیش ۱۸۰ هزار تومن خریدم الان نمیدونم چنده

[عکس: 20140317173633_13950651037311.jpg]
چقدر فاصله بین دو عمل دور است :
عملی که لذتش می رود و کیفر آن می ماند و عملی که رنج آن می گذرد و پاداش آن ماندگار است.
نهج البلاغه
پاسخ }
سلام منم میخوام بدونم زنجبیل رو چه طوری باید استفادش کرد ایا اثرش همیشه گیه از بین نمیره ویا به حالت اول بر نمی گرده مرسی خیلی ممنون میشم
پاسخ }