تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کپک زدن لحاف و تشک و پارچه در اثر رطوبت
Advancedsettings 
سلام خانوما.تورو خدا کمک کنین.
مامانم واسم لحاف و تشک درست کرده بود. حتی پارچه داده بود واسه لحاف و تشکم گلدوزی کرده بودن. امروز از کمد درآوردیمشون دیدیم کپک زدن و پارچه ها در اثر کپک لکه دار شدن. تورو خدا کمک کنین چجوری اون لکه ها رو از بین ببریم که پارچم خراب نشه. خیلی ناراحتم.
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
بچه ها ارشدمو شیمی فیزیک (رشته مورد علاقه خودم)از دانشگاه گیلان قبول شدمFlowerysmile

پاسخ }
من كه هرچندوقت يبار تمام رختخوابهام رودر ميارم و بازميذارم
يه سوال هم دارم براي خوشبوكردن رختخوابهام كه مورداستفاده نمي شن از چي استفاده كنم
لبانم رادوخته ام ،مبادابگويم دوستت دارم
كه هربارگفتم ،تنهائيم بزرگترشد
پاسخ }
يه سوال هم دارم براي خوشبوكردن رختخوابهام كه مورداستفاده نمي شن از چي استفاده كنم

عزيزم ميتوني يه سر شيشه عطر رو باز كني بذاري جايي كه رختخواباتو نگهداري ميكني
من سر يه رول عرق گير كه خوشبو باز ميذارم جواب ميده(البته واسه كمد لباسم ميذارمuhumuhum)
گاهي با آدم ها مثل يه ساعت برخورد ميكنيم
صبح كه از سر دلسوزي برايمان زنگ ميزند بر سرش ميكوبيم اما تازه ميفهميم كه ديگر چقدر دير شده!!!!
پاسخ }
سلام
ما واسه خوشبو کردن رختخوابامون صابون مشک و میخک رو میکوبیم و توی کیسه های کوچولو میپیچونیم و لای تشک پتو میذاریم عطر ماندگاری داره صد در صد جواب میده حتما امتحان کن
[عکس: 20140723013834_DSC_0025.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
هیشکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying
چیکار کنم تشکارو؟؟؟؟؟؟؟cryingcrying
بچه ها ارشدمو شیمی فیزیک (رشته مورد علاقه خودم)از دانشگاه گیلان قبول شدمFlowerysmile

پاسخ }
(۲۰-۰۵-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ)سولی.میلی نوشته:  هیشکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying
چیکار کنم تشکارو؟؟؟؟؟؟؟cryingcrying

دوتا از بالشهای منم جدیدا اونجوری شده بود من زود بزود لحاف تشک هامو پهن میکنم تو تراس که باد وگرمابهش بخوره نمیدونم رطوبت ازکجا cryingاومده بود منم ازترس همسرم گذاشتمشون تونایلون وانداختم توسطل آشغال محل
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }
آخه واسه ما دو تا نیس.خیلی زیاده.کسی راه کار بلد نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcrying

پاسخ }
سلام عزيزم
من از يكي پرسيدم گفت اگه با دوغ گازدار بشوره پاك ميشه بعد براي از بين بردن چربيش با مايع ظرفشويي بشورشDunnof اما من تا حالا امتحان نكردم ولي ميخواي شما يكيشونو امتحان كن اگه جواب داد بقيه رو هم همون كار انجام بدهHangheadHanghead
گاهي با آدم ها مثل يه ساعت برخورد ميكنيم
صبح كه از سر دلسوزي برايمان زنگ ميزند بر سرش ميكوبيم اما تازه ميفهميم كه ديگر چقدر دير شده!!!!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مرسی جونم.پس بزار انجام بدم اگه جواب داد بهت خبر میدم.مرسی عزیزم
تو قسمت لکه بری جوش شیرین و آب نمکم گفته بود

پاسخ }