ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
خوش آمدید ورود یا ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیک شیر

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 9

ارسال: #7
RE: کیک شیر
        كيك شير:
آرد 2 پيمانه.شير يك سوم پيمانه.تخم مرغ 4 عدد.روغن مايع 1 پيمانه.شكر 1 پيمانه.bp (بيكينگ پودر) 1 ق مربا خوري سر خالي. وانيل كمي
تخم مرغها را همراه شكرو وانيل با هم زن خوب مي زنيم.بعد به ترتيب مواد را اضافه كرده با قاشق به هم مي زنيم.اول روغن بعد شير بعد مخلوط آرد و bp كه با هم 2-3 بار الك كرديم.وقتي مواد مخلوط شد در قالبي كه چرب كرده و آرد پاشي كرديم ريخته در طبقه وسط فري كه از قبل گرم شده با دماي 175 درجه سانتي گراد به مدت 35-45 دقيقه مي پزيم .من توي اين مواد مقداري كشمش كه در آرد غلطاندم مي ريزم و كيك كشمشي درست مي كنم
دستورش هم ازمامی سایت هست
من کمی ازمایه کیکوباپودرکاکائومخلوط کردم تادورنگ بشه
امضای ایما
زندگی به من اموخت هرچیزی قیمتی داره
پنیرمجانی تنهاتوتله موش پیدامیشه
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از ایما به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, Galaxy, مارال جون, Linda, پارانزیم, kapsul
خانوم گل هنرمند

مدال ها

اعتبار: 2012

ارسال: #8
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) گیسو جونممممممممممم ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) از رو دستور کیک تو پختم عالی شد ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
امضای مارال جون
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از مارال جون به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, NAHID.V, parza, مامان خاله, پارانزیم, kapsul
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 398

ارسال: #9
اینم کیک شیری من که از دستور گیسو جان دستتون درد نکنه عالی بود اولین کیکی که درست کردم برا نفسم

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای من و نفسم
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از من و نفسم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, Galaxy, ترانه خانم, مارال جون, پارانزیم, kapsul, پرند, سولی.میلی
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 53

ارسال: #10
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) بچه ها من درست کردم ولی پف نکرد.هم در فر بسته بود.هم ظرفش کوچیک بود.گفتم شاید اشکال از تخم مرغش باشه ک یعنی کم باشه نسبت ب مواد.تخم مرغ هم بیشتر کردم ولی بازم خوب نشد.چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
امضای یشین
خدایا چقدر میگیری که بگذاری شب اول قبر قبل ازاینکه توازم سوال کنی من ازت بپرسم چرا....!!؟ ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 398

ارسال: #11
ولی از من خیلی عالی شد هر لحظه بیشتر پف می کرد من بکینگ پودرو 1 قاشق مربا خوری پر ریختم ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) یه بار دیگه امتحان کن برطبق دستور برو جلو نه کم نه زیاد ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) یه چیز دیگه من برا کیکم درست 45 دقیه طول کشید
ببخشید اگه اسپم بود ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
امضای من و نفسم
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از من و نفسم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
یشین, kapsul
خانوم گل هنرمند

مدال ها

اعتبار: 1524

كيك شيري كه من درست ميكنم(از روي كتاب اشپزي ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ) با دستوراي شما كمي فرق داره منم دستورش رو مينويسم:
آرد دو پيمانه (من از اين فنجوناي كوچيك استفاده مي كنم هميشه همينا كه تو سرويس چايخوري هست)
شكر يك پيمانه
شير يك پيمانه
كره نصف پيمانه (از روغن مايع هم ميشه استفاده كرد)
وانيل يك قاشق چايخوري
بكينگ پودر يك قاشق چايخوري

تخم مرغ يك عدد(تو دستور كيك هاي يك تخم مرغي هم نگاه كردم ديدم شبيه نيست ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) )
شكر ، كره ، وانيل و تخم مرغ رو با هم مخلوط مي كنيم و بعدش آرد رو كه قبلا با بكينگ پودر مخلوط كرديم به مواد اضافه كرده و در اخر شير را اضافه مي كنيم وقتي مواد خوب مخلوط شد تو قالب چرب شده از قبل مي ريزيم و توي فر 260 درجه 30 دقيقه مي گذاريم بمونه
من اينو بدون فر هم درست كردم با قابلمه و دمي خوب شده
يه چيز ديگه اگه حوصله كردين شكر و كره رو بزنين و تخم مرغ رو هم همينطور بيشتر پف مي كنه و اسفنجي ميشه(من تنبل معمولا اين كارو نميكنم اما مزه اش عالي ميشه ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) )
اما اينم عكس كيكي كه من پختم (و به همون دليل واضح تنبلي تزئينش نكردم ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) )
امضای يكي مثل من
خستـه ام....
نه اينكه كوه كنده باشم...دل كنده ام.... دل!!!

۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
12 کاربر از يكي مثل من به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, monamona, homa4290, tannaz.m, ترانه خانم, NAHID.V, مارال جون, یاسی123, negin.s, نياز, پارانزیم, kapsul

تبلیغات
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد