تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی تا حالا زبان انگلیسی تدریس کرده؟
سلام
یه مدرسه ای گفتن من برم و به بچه های پیش دبستانی و اول ابتدایی زبان درس بدم.
زبان برای اون سن رو بلدم اما تا به حالا تدریس نکردم. اگه کسی تا به حال تدریس برای این مقطع داشته می خواستم کمکم کنه. چه کتابی درس بدم؟ اگر هم تجربه هایی دارید ممنون میشم در اختیارم بذاریدFlowerysmile
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
}
سلام نرگس جون.من حدودا 7 سال پیش دبیر زبان انگلیسی بودم مقطع راهنمایی چون اون موقع مدرک کاردانی آموزش زبان انگلیسی داشتم.
تو اون مقطع هم باید از اول شروع کنی.... کتاباش زیاد مهم نیست چون اگه دقت کرده باشی هر آموزشگاهی طبق سلیقه خودش کتاب معرفی می کنه پس تو هم می تونی همین کارو بکنی .برو کتابفروشی و همه کتاب ها رو ببین یکیش که نقاشی هاش بهتره و کیفیت کار برای علاقمن کردن بچه هارو بیشتر داره انتخاب کن. و یه چیز دیگه حتما شعر رو بهشون یاد بده یک از معروف ترین کتاب های شعر به زبان انگلیسی " جینگل بلز" ه که صوتیشم هست. حتما از وسایل کمک آموزشی و عروسک و اسباب بازی استفاده کن که بچه ها جذب بشن.... امیدوارم موفق باشی.
سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبا نخواهد شد.Flowerysmile
}
من داشتم ولی خصوصی
باید از Lets go ها شروع کنین
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
ممنون
من تو آموزشگاه نمی خوام برم درس بدم در یه مدرسه غیرانتفاعیه که کلاس زبان و کامپیوتر هم به بچه ها یاد میدن. مثل یه درس براشون.
احتمال داره مدیر بگه این کتاب رو باید درس بدی(من هنوز با خود مدیر صحبت نکردم. ان شاءالله شنبه) اما امکانم داره ازم بپرسه چه کتابی شما درس میدی. به خاطر همین گفتم از دوستان بپرسم.Flowerysmile
از شما هم ممنون گیسو جونFlowerysmile
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
Wavesmile
}
گوناگون از وب
loading...
من هم دوران دانشجوییم به دانشجوها خصوصی درس گفتم. هم آموزشگاه به سطوح مبتدی و هم مدرسه غیر انتفاعیVeiledsmile2
الان هم تدریس نمیکنم. چون زیاد لذت نمیبرم
A new moon, a new tune, another song is coming soon,
New moon, new day, another love is coming my
}
من 6 ساله در مقطع نوجوان کانون زبان تدریس میکنم. اگه سوالی داشتی در خدمتم.
معمولا کتاب های let's go , chatter box استفاده میشه برای سنین کودکان
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
}
اگر تجربه ای دارید خوشحال میشم بگید.Flowerysmile
برای این سنین بیشتر روی کلمات کار میشه یا مکالمه یا گرامر؟Dunnof
Wavesmile
}
نرگس جون دوستان درست میگن معمولا lets go تدریس میشه. منم قراره همینو تدریس کنمFlowerysmile
راستی خدایا.... جایی بهتر از بهشت هم سراغ داری؟؟ برای زیر پای مادرم می خواهم....
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ)نرگس بانو نوشته:  اگر تجربه ای دارید خوشحال میشم بگید.Flowerysmile
برای این سنین بیشتر روی کلمات کار میشه یا مکالمه یا گرامر؟Dunnof

Wavesmile
Wavesmile
}
سلام خانوم گلا منم مثل نرگس خانوم قراره برای بچه های ابتدایی در س بدم
که هنوز الفبا یاد ندارند ویک گره هم الفبا کار شده شما چیو توصیه میکنید برا هر گروه چون من شهرستان هستم وامکان خرید کتابها رو ندارم شما لینکی هم دارید تا من اینا رو دانلود کنم؟
زندگــــــ ــــــــی

تابـــــ خوردن خیــــــــال در روز هایی است

که هرگــ ــــــــز تعبیر نمیشود.............
}