تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گاز گرفتن پستان مادر حین مکیدن شیر!!!
راستین هنوز دندون نداره ، ولی گاهی موقع شیر خوردن بد جوری لثه هاشو فشار میده ، جوری که واقعا دردم میگیره .نگرانی من اینه که اگه دندون در بیاره که وای به حالم میشه اگه بخواد گاز بگیرهangelic0. .خانم هایی که تجربه دارن یا چیزی در این زمینه میدونن راهنمایی کنن . فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه. ممنون
پاسخ }
خانومی زن دایی منم همین مشکل و داشت چون پسرش وقتی سینه مامانشو گاز میگرفته زن داییم خیلی اخ و اوخ میکرد بچه هم از این حالت مامانش خوشش میومد یه بار بهش گفتم هر چقدر محکم گازت گرفت اصلا عکس العملی نشون نده یکی دو بار همین کار و کرد گاز گرفتن یواش یواش از سرش افتادhih
پاسخ }
خواهر منم همین مشکلو با دختر ش داشت
میدونی چچیکار میکرد؟ دماغ بچه رو میگرفت angelic اونوقت بچه برای اینکه بتونه نفس بکشه مجبور میشد دهنشو باز کنه Swear
به همین سادگی hih
پاسخ }
Wavesmileسلام دوستان

پارسا جون هم هراز چند گاهی منو با دندونای کوچولوش گاز میگیره crying

ولی تا اونجائی که من پرسیدم این کار به خاطر خارش لثه هاستhih

و بهتره عکس العمل نشون .gag
[عکس: WLGSbcc.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام، پسر من يك ماهشه ولي بيشتر مواقع آخراي شير خوردنش كه ميشه سينمو گاز ميگيره و واقعا دردم مياد، مخصوصا كه سينه هام خيلي ملتهب و ترك خورده شدنcrying ولي بيشتر نگران وقتي هستم كه دندون در بياره و بازم به همين شدت بخواد گاز بگيره، Dash2 واقعا چكار بايد كرد؟
پاسخ }
(۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ)natali نوشته:  سلام، پسر من يك ماهشه ولي بيشتر مواقع آخراي شير خوردنش كه ميشه سينمو گاز ميگيره و واقعا دردم مياد، مخصوصا كه سينه هام خيلي ملتهب و ترك خورده شدنcrying ولي بيشتر نگران وقتي هستم كه دندون در بياره و بازم به همين شدت بخواد گاز بگيره، Dash2 واقعا چكار بايد كرد؟

گرفتن بینی خیلی خوب جواب میده خانومی امتحان کن
پاسخ }
(۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ)ZOHRE.COM نوشته:  Wavesmileسلام دوستان

پارسا جون هم هراز چند گاهی منو با دندونای کوچولوش گاز میگیره crying

ولی تا اونجائی که من پرسیدم این کار به خاطر خارش لثه هاستhih

و بهتره عکس العمل نشون .gag

شاید به خاطر خارش لثه ها باشه ولی وقتیکه دندون در میارن هم این کارو انجام میدن...
پاسخ }
گرفتن بینی؟گناه داله بچه.من بودم دلم نمیومدHanghead[/i]
پرمن باز...رفته ز یادم پرواز...من که پرواز ندانم...چه کنم با پر باز!!!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...