تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***** گام به گام تا دیدار دوست*****
بنام خدا
و با استعانت از چهارده معصوم
و بویژه برای خشنودی مولایمان
اقا امام زمان (عج)
این تاپیک ایجاد شد
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
عزیزی می گفت مدتیه نمازا رو نمی خونم از خودم بدم میاد
عزیز دیگری میگه من پوششم کامله مقنعه کامل می پوشم ولی مد و مدگرایی رو دوست دارم
دوست دیگه ای میگه ارزو به دلم موند نماز صبح رو بخونم ولی همیشه قضا میشه
و ..............................
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
چند روز پیش تو ماشین سخنرانی صحبت می کردند که بزرکی اقا امام زمان رو به خواب دیدین
و مولا خیلی شگوه و گله داشته از شیعیانشون
حتما مولا از رفتارای و کردارای ما شکوه دارند
از من نوعی که تو مراسم عاشورا مانتوی تنگ و چسبان و و کوتاه و موهای رنگ شده ام رو بیرون ریختم و و !!!!!!!!! در صف اول گهواره به دستا قرار گرفته ام
راستی اون غیر مسلمونی که از دینمون بی اطلاع نیست به نظرتون این 2 گانگی در پوشش و رفتار رو چطوری تفسیر می کنه ؟؟

من مدعی که صلواتم قطع نمیشه
ولی پای ثابت مجالس غیبتم
مولای من با من چه کنه؟ چطوری نگام کنه؟ چطوری شفاعتم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
Flowerysmileدوستای گلم Flowerysmile
این تاپیک رو می خواستم روزای اولی که عضو شدم ایجاد کنم
ولی واقعا نمی دونم که چرا اینکار رو نکردم
ولی وقتی اون صحبتا رو شنیدم (از سخنران گفته شده ) تمام طول مسیر رو اشک می ریختم و همونجا به یاد این تاپیک افتادم
و به اقا (عج) قول دادم با ایجاد این تاپیک به هم کمک کنیم رفتارامون رو درست کنیم
و مریدای خوب ایشون باشیم
انشاالله
پس یا علی همراهان مولا(عج)
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منتظر صحبت دوستان هستم
اینجا انشاالله یه تاپیک پویایی باشه
که ما رو که از عیب ها و نقص هایی دور نیستیم ،هدایت کنه
انشاالله
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
عزیزم من در حدی نیستم که از کسی ایراد بگیرم ولی روز عاشورا با خانوم های مواجه شدم که خودم از زن بودنم خجالت کشیدم بابا یه کم مراعات کنید همه سال آرایش کردید لا اقل روز عاشورا احترام بگذاریدHangheadSwear من واقعا به حال خودمون تاسف خوردم
پاسخ }
سلام میترا جون خدا خیرت بده
شاید گفتن حرفهایی که در ظاهر بی ارزش شدن و در باطن واقعیت
اعتقادات ما هستند تلنگری باشه برای تک تکمان...

خیلی خوشحالم وامیدوارم که همه ی خانمها در این تایپک شرکت کنند
اللهم الرزقتی شفاعة الحسین، یوم الورود
و ثبت لی قدم صدق
عندک مع الحسین
و اصحاب الحسین
الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام
پاسخ }
اره بخدا ماهم که مشهدیم روز عاشورا نزدیکیهای حرم ی خونه ای بود ک نذری میدادن وهمه رو دعوت میکردن اما چطوری؟خانمها همه ارایش کرده وسرلخت در حال توزیع غدا بودن.باورش خیلی سخته نه؟اما وجود داره.اخه چرا؟کاش بجای اینهمه شور حسینی شعور حسینی رو بالا میبردیم واصلا فلسفه ی عاشورا رو میفهمیدیم ک واقعا امام حسین برای چی شهید شدن؟؟؟؟!!!!!بیاین کمی معلوماتمون رو در مورد دین بالا ببریم و توی این عصر غیبت یار اقامون باشیم نه بارش..........الهم عجل لولیک الفرج
اللهم عجل لولیک الفرج
http://ansherli.niniweblog.com/
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان منم مدتی که نماز نمیخونم نمیدونم چرا Dunnof
من از دوره دبیرستان شروع به نماز کردم و تا همین چند ماه پیش هم میخوندم اما الان از بس مشغله فکری زیاد دارم وسر کارم استرس دارم که اصلا نمیرسم و از اینکه نمیخونم حالم بدcrying
نمیدونم چیکار کنم مثل سابق بشم Dunnof
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
میترا جون خیلی ازت ممنونم به خاطر ایجاد این تاپیک Flowerysmile
میس گلد جون !!! ( اسمتونو یادم رفته Hanghead ) منم یه چند وقتی بود نمازمو ترک کرده بودم اما از ماه رمضون امسال دوباره شروع کردم و از خدا خواستم که کمک کنه تا روی شیطون رو کم کنم و دیگه ترکش نکنم هر چند که هنوز گاهی به خاطر مسائلی قضا میشه Vahidrk اما اراده مو راسخ کردم که ترک نکنم دیگه crying میدونی وقتی نماز میخونم حداقل روم میشه از خدا توی سختی هام مدد بخوام یا با خدا درد دل کنم و این خیلی از لحاظ روحی به هم کمک میکنه آخه من خیــــــــــــــــــلی زیاد خدا رو دوست دارم ... خودش میدونه ... و همین طور از رمضان امسال خواستم که حجابم رو هم حفظ کنم چادری نیستم اما دیگه موهامو بیرون نمیزارم ... فکر نمیکردم هیچوقت بتونم این کار رو انجام بدم اما خدا رو شکر تا الان که نگهش داشتم ...(1782)
فقط یه مساله ای که بیشتر وقتا نمیتونم رعایت کنم اینه که واقعا نمیتونم از آدمهای بدخواه و بد طینت گذشت کنم و وقتی که عصبانی میشم ازشون بلند بلند در موردشون انتقاد میکنم و نظر میدم که میشه غیبت ... نمیدونم چه جوری میتونم این اخلاقمو ترک کنم ...crying
[
پاسخ }