امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گونه های سفت و برجسته داشته باشید
#1
گونه ها معمولا شانس خوبی ندارندو به عنوان یک عضو فراموش شده اغلب مورد بی توجهی قرار میگیرند.اویزان شدن پوست اطراف گونه ها میتواند سن فرد را زیاد از حد واقعی نشان دهد.
بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق چند حرکت اسان ورزشی برای شما گذاشتیم وشما باید به طور مرتب انجام دهید تا گونه هایی زیبا داشته باشید.
1)صاف بنشینید لبهارا بسته وحالتی راحت داشته باشیدلبهارا غنچه کنیدوبه حالت اولیه برگردانید حین انجام ان با انگشت گونه هارا لمس کرده تاازبه کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.
2)لبهارا غنچه کرده تا 10بشمارید استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا 10بار انجام دهید.
3)با لبهای بسته ارام لبخند بزنید وسعی کنید گونه هارا به سمت داخل دهان و دندان ها بکشید.
4)جلو اینه بایستید.لب بالا را جمع کنیددر واقع گوشه لبها به سمت بالا باشدوحالا عضلات گونه را به سمت چشمها حرکت دهید.دراین مرحله سعی کنید لب بالا بینیتان را لمس کند تا 10 بشماریدودر همین حالت بمالید.استراحت کرده وبار دیگر این حرکت را تکرار کنید.
5)جلو اینه بایستید لبخند عریضی بزنید در حالی که لبها بسته است و گوشه دهان به سمت بالا است .سعی کنید گوشه دهان را به گوشه هایتان نزدیک کنید هرچقدر لب شما کوچک باشد این کار سخت تر است اما تلاش کنیدچون صرفا حرکت ماهیچه ای گونه مهم است.
6)حالا بینی خود را چین دهید تا 5بشمارید وکمی استراحت کنید 10بار این حرکت را انجام دهید.
7)لبها و دندانها رو بسته نگه داریدولب بالا را باد کنید تا 10بشمارید و باد را از لب بالا به گونه چپ منتقل کنیدو تا 10بشمارید سپس به لب پایین و تا 10 بشماریدودر اخر گونه راست و دو باره تا 10بشمارید .
بعد از استراحت کافی 5 بار دیگر تمام این مراحل را انجام دهید.
پاسخ }
#2
عزیزم حالا اینا تاثیر داره یا الکی نشستم جلو آینه ادا در میارم؟!Nananaf
ظرف چند روز جواب میده؟Dunnof
از زندگی دو چیز آموختم :
مرگ آرزو .....آرزوی مرگcrying
پاسخ }
#3
(۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ)raponzel نوشته:  عزیزم حالا اینا تاثیر داره یا الکی نشستم جلو آینه ادا در میارم؟!Nananaf
ظرف چند روز جواب میده؟Dunnof

عزیزم من مطالبی که راجع بشون اطلاع نداشته باشم رو نمیزارم یا اگرهم بخوام بزارم اول راجع بش تحقیق میکنم من تنها مربی ایرو و پیلا هستم و این حرکات مربوط به یوگاست و از اونجایی که خاله همسرم مربی یوگا هستن از ایشون پرسیدم و ایشون گفتن که هیچ ورزشی بی تاثیر نیست و هر ورزشیم که رها بشه و دیگه پیگیر نباشین معلومه که به مرور بدن به شکل سابق برمیگرده این ورزشم تا وقتی که انجام بدین صورت سفت و محکمی دارین و از پیری تا حدی جلوگیری میکنین الان خیلی خانوما هستن با اونکه سن کمی هم دارن ولی غبغب دارن اگه رسیدگی کنن خب هیچ وقت غبغب نمیارن (مثال بود).در ضمن خیلیها برای برجستگی گونه ورزش میخواستن ومن این ورزش رو گذاشتم.
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Restart-1 گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید! ... nihal 0 747 ۲۷-۰۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nihal
Package_favorite در سال نو اندامی متناسب داشته باشید tanha28 0 978 ۱۱-۰۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: tanha28