تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گپ وگفتگوی خانوم گلایی که رژیم دارند
با کسب اجازه از گیسوی عزیزم و دیگر مدیران وناظمان عزیزم.
تو قسمت رژیم دست جمعی بیشتر بجای نوشتن کالری و وزن کشی ما تبادل نظر ودادن روحیه داشتیم بنابراین معلوم نبود که وزنمون کالریمون رو بنویسیم یا بهم اراده و دلگریمی و سایر مطالب و صحبتهای رژیم رو تبادل کنیم.اگر تو کارتون دخالت شده عذر خواهی منو بپذیرین قصدم این نبود.
باز هم تشکر(1782)

خانومایی که رژیم دارین لطفا بیاییددر این قسمت دلگرمیها و تبادل اطلاعاتمون وصحبت وسوالی راجع به رژیممون رو بنویسیم وکالری و وزن کشیمون رو در قسمت رژیم دست جمعی بنویسیم تا نظم انجمن رو بهم نزنیم(بالاخره ما کاربراهم باید کار مدیران وناظمهارو سبکتر کنیم تا به زحمت نیفتن).ممنونم(1782)
پاسخ }
اولیشم خودم افتتاح میکنم.
خانوما من رژیم ندارم ولی دوست دارم موظف باشم که هرروز تو قسمت رژیم دست جمعی کالری روزانمو بنویسم.من مربی ایروبیک وپیلاتسم اگه کمک ورزشی خواستین در خدمتم(1782)
پاسخ }
رویا جون اگه واقعا تصمیمت جدیه بشین با همسرت جدی صحبت کن.رویاجان جدی میگم خیلی برات خطرناکه باید حتما وزنتو کم کنی.البته با این اراده ای که داری و میزان کالریتو از 1080 رسوندی 740صد در صد میتونی کم کنی تنها باید همتت رو تو ورزش زیاد کنی.
راستی رویا جون از این به بعد بیا اینجا باهم راجع به رژیم صحبت کنیم(1782)
پاسخ }
متاسفم برای خودم که این تاپیک رو باز کردم.
دوباره تو تاپیک رژیم دسته جمعی شروع به احوال پرسی کردن کردین.
گیسو جان ومدیران عزیز وناظمان گل عذر میخوام که کارتون زیاد کردم قصدم کمکی به شما به عنوان یه عضو کوچکی از خانوم گل بود که نظم قسمت رژیم دسته جمعی حفظ بشه تا ما خانوم گلا بتونیم راهت بدونیم که کاربر دیگر چه مقداری کم کرده ومجبور به گردش در صفحه ها نباشیم. ولی انگار کاربرای دیگه توجهی نکردن.بازم از دخالتی که کردم عذر میخوام وواقعا برای خودم متاسفم
پاسخ }
سلام مارس عزیز ، ناراحت نباش هنوز به این قسمت عادت نکردن ، من واسه رژیم هفته بعد به کمکت نیاز دارم .Hanghead
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
گلم گزارشتو برام بنویس
پاسخ }
ببخشید اینو میگم من قسمت باسنم خیلی بزرگ شده و شکمم هم یه ذره جلو اومده ولی بیشتر پشتم هست ممنون میشم راهنمایی کنید بازم ببخشید
پاسخ }
سلام نیلوفر زیبا و رویایی
گلم راحت ترین و بی هزینه ترین و پر نتیجه ترین وبی ضرر ترین راه زدن باسن به دیوار هست.اصلا دوچرخه کار نکن که باسنت بزرگتر میشه. اگه مکانی زندگی میکنی گلم که پیلاتس برگزار میشه 100%ثبت نام کن. در غیر این صورت زدن باسن به دیوار-درجا زدن تند-هلاهوپ روی باسن زدن تاثیر داره.یه طرفند هم یادت بدم که زمان ورزش حتما محل مورد نظر رو با کیسه وشال محکم ببند
پاسخ }
سلام مارس جون FlowerysmileFlowerysmile
خانمی برا شکم چی پیشنهاد می کنی
من خونمون حیاط داره برا همین مرتب میدوم .. این دویدن فقط باعث شده که پاهام کشیده بشه با کمرمم صاف بشه اما شکمم هیچ جوری صاف نمیشه آب می خورم میاد جلو دیگه اگه غذا باشه که واویلا
کوچیک شده ها ولی هنوز هست
پیشنهادی داری؟
پاسخ }
منکه تورژیمم ولی برای چاق شدن نه لاغر شدن چی؟ رام میدین بیام تو؟؟؟
زندگي بيابان پر پيچ و خمي است که در آن تنها قطب نماي تو, ايمان استHeartshape2
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...