امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیسو جونم اولین سالگرد ازدواجتون مبارک باشه

http://www.leconcombre.com/stuff1/CalmBay1.swf" width="200" height="130">http://www.leconcombre.com/stuff1/CalmBay1.swf" />

من هم سالگرد ازدواج گیسوی خوبم و همسر شون رو صمیمانه تبریک میگم.امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت و سلامت باشید.

دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

}
منم سالگرد ازدواجتون رو تبريك ميگم،FlowerysmileFlowerysmile اشاا.. هزاران سال كنارهم با خوشبختي زندگي كنيد
از میکده هم بسوی حق راهی هست
}
گیسوی عزیزم و اقای ادمین سالگرد ازدواجتون مبارک باشه از خدا برایتان چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نگنجد همیشه شاد و پیروز باشید1 (111)Cancan
اگر انسان با گذشت کوچک می شد خداوند این قدر بزرگ نبود
}
گيسوي عزيز و جناب ادمين،اولين سالگرد ازدواجتونو تبريك ميگم.(698)

زندگي پر از عشق و محبتي براتون آرزو ميكنم1 (111)

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
}
دنیا را برایتان شاد شاد وشادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم.خوشبخت باشین عزیزانFlowerysmileFlowerysmile
فاصله گرفتن از کسانی که دوستشان داریم بی فایده است زمان به ما نشان خواهد دادکه جانشینی برای آنان نیست
}
گیسو جون و آقا عادل
اولین سالگرد ازدواجتون مبارک.انشالا سالیان سال با شادی و پر از امید در کنار هم زندگی کنید . و هر وقت دوست داشتین خدا بهتون بچه های تپل و مپل بده.

[عکس: 20130612022241_20130120225740_2012122301...2_jpg3.jpg]

به سلامتی مادر بخاطر اینکه همیشه از غمهامون شنید اما هیچوقت از غمهاش نگفت
به سلامتی لرزش دستهای پیر پدر
}
مبارک باشه. ايشالله هميشه در ارامش زندگي کنيد
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
}
خوب است و قشنگ این که دلگیر شوید/ در دام دل شکسته زنجیر شوید
ای عشق همیشه از خدا میخواهم / کنار هم باشید و پا به پای هم پیر شوید
گيسوي عزيز و آقاي عادل اولين سالگرد ازدواجتون مباركFlowerysmile1 (111)ClapdancyLoveshowerCheerleaderDancegirl(698)
[عکس: 20121225062450_Flower_Persian-Star.org_26.jpg]
}
تبريك ميگمFlowerysmile(1782)
خدا جونم دوشت دارررررررررررررررررررررررررررررررررررررمdancy واسم دعا كنين.مرسي
}
باز هم مرسی از محبتتون دوستان(1782)
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}