خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال پزشکی که چند ساله باهاش درگیرم

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 174

یه سوال پزشکی که چند ساله باهاش درگیرم
صبح ها که از خواب بیدار میشم دهنم بوی بدی میده تازگیها خیلی خشک میشه بیدارکه میشم اصلا نمیتونم دهنمو بازکنم ازخشکی لبام میچسبه تا برم دهنمو بشورم دهنمو که میرم بشورم میبینم یه چیز مایع سفید انگار تودهنمه
پیش دکتر معده رفتم خوب نشد
دکتر معده بهم گفت لوزه م خیلی سوراخ سوراخه میشه از اون باشه ؟
یا مثلا از یه دندونی که عصب کشی کردم چندساله پیش و روکشش نکردم الان خالیه
یا مشکل جای دیگه ای ؟
این موضوع خیلی خیلی خیلیییییی داره اذیتم میکنه
امضای banooyekhune
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 124

ارسال: #2
RE: یه سوال پزشکی که چند ساله باهاش درگیرم
خانمهای عزیز منم یه مشکلی دارم، ممکنه کسی بتونه کمکم کنه.؟ crying
مشکل من این هست که از سه سال گذشته تا به حال هر شب که میخوابم، آب از دهانم میاد. واقعا کلافه شدم.
هر غذایی را که بگویید امتحان کردم. دکتر هم رفتم ولی هیچکدام تاثیری نداشتن... crying
امضای m_241259
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 10

(۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ عصر)banooyekhune نوشته شده توسط:  صبح ها که از خواب بیدار میشم دهنم بوی بدی میده تازگیها خیلی خشک میشه بیدارکه میشم اصلا نمیتونم دهنمو بازکنم ازخشکی لبام میچسبه تا برم دهنمو بشورم دهنمو که میرم بشورم میبینم یه چیز مایع سفید انگار تودهنمه
یا مشکل جای دیگه ای ؟

من تو یه سایتی خونده بودمکه بود بد دهان از عفونت روده هاست دختر داییم مشکل رو داشت اونممشکل از عفونت روده اش بود که بهتر شده.امابرا چسبندگی حتما به دندان پزشک مراجعه کنیدhih
امضای shani
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

ارسال: #4
درمان
سلام به همه دوستان راستش من یه مشکلی دارم که 3 ساله دارم تحملش می کنم و شاید به نوعی بهش عادت کردم لطفا اگه کسی تا بحال این کسی رودیده یا درمورد این بیماری رو از کسی چیزی شنیده منو راهنمایی کنه.
من وقتی زایمان کردم به روش سزارین بعد از عمل کلیه حسهای مربوط به ادرار و مدفوع را از دست دادم طوری که سه ماه اول سند داشتم و بعد از آن به زور تونستم ادرار کنم و تا بحال مشکل بی اختیاری مدفوع را دارم البته اگر (خیلی خیلی ببخشید) یوبس باشم می فهمم ولی اگر یه مقدار شل باشه از کنترلم خارجه mri انجام دادم گفتن هیچ مشکلی نداره دکترا هم قربونشون برم فقط به فکر جیبشون هستن دکتر زنانم بهم یه دکتر معرفی کرد تهران برای لیزر تراپی که دکتر تهران گفت 30 % امکان برگشت داره و خرجش هم 6-7 میلیونه به خاطر همین بی خیال شدم ولی حالا که می خوام بچه دار شم چون پسرم و حتی همسرم هردو تا منو تو فشار گذاشتن دکتر می گه نباید بچه دار شی چون ممکنه توی دوران حاملگی اذیتت کنه دوباره فکر درمانم لطفا هرکسی که می تونه کمکم کنه ا(لبته اینم بگم که دکترا توی پروندم نوشتن حساسیت دارویی به داروی بی حسی ولی دکترای تهران بهم گفتن سهل انگاری پزشک بیهوشی )
امضای goli124
کاش اون لحظه ای که یکی ازت میپرسه “حالت چطوره؟”
و تو جواب میدی “خوبم!”
کسی باشه که محکم بغلت کنه و آروم تو گوشت بگه: “میدونم خوب نیستی…”
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 16

(۱۷-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح)m_241259 نوشته شده توسط:  خانمهای عزیز منم یه مشکلی دارم، ممکنه کسی بتونه کمکم کنه.؟ crying
مشکل من این هست که از سه سال گذشته تا به حال هر شب که میخوابم، آب از دهانم میاد. واقعا کلافه شدم.
هر غذایی را که بگویید امتحان کردم. دکتر هم رفتم ولی هیچکدام تاثیری نداشتن... crying
عزیزم بهت پیشنهاد میدم سراغ طب سنتی برین.این حالت از علائم طبع بلغمی هست و با تعادل مزاج خوب میشه برا من همینطوری بود...نگران نباش خوب میشی
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 7

(۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ عصر)banooyekhune نوشته شده توسط:  صبح ها که از خواب بیدار میشم دهنم بوی بدی میده تازگیها خیلی خشک میشه بیدارکه میشم اصلا نمیتونم دهنمو بازکنم ازخشکی لبام میچسبه تا برم دهنمو بشورم دهنمو که میرم بشورم میبینم یه چیز مایع سفید انگار تودهنمه
یا مشکل جای دیگه ای ؟
سلام عزیزم
الان که اینو خوندم میبینم که منم قبلا این مشکل رو داشتم اما یادم نیست چی شد حل شد،به سبک زندگی ادم ربط داره
اما معمولا بوی بد دهان یا از دهان و دندانه که باید پیش دندانپزشک بری چک کنه، اگه از اون نباشه معمولا یا مال سردیه معده است یا عفونت لوزه ،یه مرود دیگه ام بود یادم نیست
اما من که این علایم رو داشتم به لوزه ام ربط نداشت،اگه دندانپزشکی رفتی و مشکلی نبود، به نظرم مال سردی معده است، یه مدت شب ها کلا سردی ها رو حذف کن، یعنی ماست،سالاد،خیار و گوجه و دوغ،چای مشکی(دمنوش بخور) و .....شب ها سرخ کردنی هم نخور،مثلا دو هفته این کار رو انجام بده ببین فرقی میکنه یا نه،خیییییلی بده ،من واقعا احساستو درک میکنم،اما نگران نباش خوب میشی،اگرم اینایی که گفتم افاقه نکرد به یه دکتر طب سنتی مراجعه کن.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ عصر، توسط nafis110.)
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد