تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 17 رای - 3.12 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال پوستی دارم بیاید تو کمکم کنید لطفا!!!!!!!!
سلام دوستای عزیز یه مدت اپی لیدی استفاده کردم بعد رو پوستم دون دون سیاه زده وپوست دستم کدر شدم ویکی دیگه اینکه قوزک پام سیاه ه شده تصادف کرده بودم نمیزاشتم کسی دست بزنه وبشوره سیاه شده چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنیدcryingcrying
:Worship:worshipبچه ها یه حاجتی دارم با یه صلوات
: دعا کنید براورده شه
}
سلام عزیزم
پوستت دون دون شده چون اپلیدی بعد یک مدت موهای زیر پوستی درمیاری به دون دونا اصلا دست نزن فقط با مرطوب کننده ماساژ بده.
قوزک پاتم فقط باید کرم جی استفاده کنی داروخانه ها دارند کرم جِی را بگیر روزی 3 بار اول محل مورد نظر را با آب گرم بشور و خشک کن بعد کرم را استفاده کن خوب خوب میشی
}
(۲۰-۰۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ق.ظ)amen نوشته:  سلام عزیزم
پوستت دون دون شده چون اپلیدی بعد یک مدت موهای زیر پوستی درمیاری به دون دونا اصلا دست نزن فقط با مرطوب کننده ماساژ بده.
قوزک پاتم فقط باید کرم جی استفاده کنی داروخانه ها دارند کرم جِی را بگیر روزی 3 بار اول محل مورد نظر را با آب گرم بشور و خشک کن بعد کرم را استفاده کن خوب خوب میشی

ممنون از کمکت اما بگم چه نوعی از کرم جی بده وچقد طول میکشه خوب شه هم پام هم دستم مصیFlowerysmile
}
بهترین کار برای سفید ونرم ولطیف شدن قوزک یا زانو وارنج دست استفاده از سفید اب و کیسه کشیدنه.همون کاری که مادر بزرگا مون میکردن.بعدکه شستی .سعی کن رطوبتشو کامل نگیری روش کرم جی بزن و ماساز بده.
}
گوناگون از وب
loading...
عزیزم خوب چه جوری شو بگیرم بگ مرطوب کننده چی Flowerysmile
}
(۲۰-۰۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)nadia.H نوشته:  عزیزم خوب چه جوری شو بگیرم بگ مرطوب کننده چی Flowerysmile

با اجازه یamen جان.کرم مرطوب کننده ی جی مخصوص دست.با.ارنج وزانو.
}
سلام
بچه ها منم روی ران پاهام دونه های زیر پوستی میزنه طوری که احساس میکنم مثلا پاهام خشک هستش یعنی منم از این بگیرم خوبه یا باید چیز دیگه ای بگیرم
}
سلام من پشت دستم عمل جراحی کردم و قسمتی از پوستم برداشتم نمی خوام جای ردش بمونه کسی کرم قوی سراغ داره قیمتش مهم نیست برام راهنماییم کنید قرار فردا بخیه هام بکشم زودتر راهنماییم کنید
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
}
گوناگون از وب
loading...
آلاله جان کرم رژو درم که همیشه تلوزیون هم تبلیغش رو میکنه برای از بین بردن جای زخم و جراحی بسیار مناسبهFlowerysmileFlowerysmile
این جمعه و آن جمعه فرقی ندارد
آدم شویم سه شنبه هم می آید
(توکل بر خدا) Dreamyeyesf
}
پوستی که اپی لیدی شده وحالا زیر پوستی زده چاره ای نداره جزاینکه یه مدت بزارین موهای دست وپاتون کاملا از توپوست در بیان وزخیم بشن بعد با بند انداختن ویا ژیلت بزنید.چندبار که اینکارو بکنید درست میشهConsolingمنم دچار این مشکل شده بودم درست شدhihبعدشم اپی لیدیمو ردش کردم رفتangelic
Flowerysmile
}