خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه شوهرم نداریم ...!!!!

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1800

ارسال: #1
یه شوهرم نداریم ...!!!!
برگفته از وبلاگ:
http://yeshoharamnadarim.blogfa.com/

تقدیم به مجردای جمعمون hih

یه شوهرم نداریم تو این فلاکت بی نتی، با گوشیش بریم نت پست بذاریم، والا !
یه شوهرم نداریم از الان برنامه ریزی کنیم برای روز مادر٬ برای مادر شوهرمون٬ شیرین عسل بازی در بیاریم!

+آه... چه شیرین عسل بازی هایی که برای همیشه به صورت بالقوه باقی خواهند ماند!
یه شوهرم نداریم شب که دیر میاد خونه ببینه رو کاناپه خوابمون برده دلش بسوزه دیگه دیر نیاد!

یه شوهرم نداریم وقتی بهش میگیم من رو بیشتر دوس داری یا مامانتو ، بگه توام چه سوالایی می پرسی ، هر دوتون رو دوس دارم دیگه ! خوشحال شیم از اینکه ما رو خیــــــــــــــلی دوس داره " قدِ مامانش "

یه شوهرم نداریم عاشق قرمه سبزی باشه ، ما هم که بلد نیستیم درست کنیم ! بگیم بین من و قرمه سبزی یکی رو انتحاب کن !!
یه شوهرم نداریم , نداریم که نداریم به درک اسفل یه لامبورگینی هم نداریم غروب جمعه ای بریم بگردیم دلمون نگیره !
یه شوهرم نداریم گانگستر باشه، هیچ کس جرات نکنه بهمون بگه بالا چشمت ابروئه !
یه شوهرم نداریم صبح جمعه ای بهمون بگه خانومم شما بگی "ف" ناهار فرحزادیم !
یه شوهرم نداریم وقتی میپرسه دوسم داری یا نه ؟ بهش بگیم "خره من دوسددارم چرا نیمیفمی" !

+فاز اصفهانی
یه شوهرم نداریم، دوتایی قربون صدقه بچه نداشتمون بریم !
یه شوهرم نداریم از جبروت مردونش استفاده کنیم زنگ بزنه پشتیبانی بگه این سرعت اینترنت چه مرگشه پس!خانومم کارای اینترنتیش عقب مونده!
یه شوهرم نداریم خوش قیافه باشه، برای استحکام بیشتر پایه های زندگیمون همیشه موهای پر کلاغیش از ته بزنیم که هیچ زنی جز خودمون نتونه بهش نگاه کنه !
یه شووورم نداریم غروب که میشه بعد از دو شیفت کار کردن ، با دست پر بیاد خونه در رو با پاش باز کنه ، بریم کیسه ها رو از دستش بگیریم بگیم خسته نباشی آقا .
یه شوهرم نداریم شب بگیم ببرمون بیرون اونوقت بگه نه , ما هم از لجمون تایر ماشینشو پنچر کنیم صب که میخواد بره سر کار ببینه کلافه شه , ما هم موزیانه بخندیم بگیم آخی الهی اشکال نداره عزیزم ولی خب باز خوبه دیشب نخواسیم بریم بیرون وگرنه میخورد تو ذوقمون !
یه شوهرم نداریم وقتی میریم کنار دریا ما رو ترک جت اسکی بنشونه!

یه شوهرم نداریم صبح به صبح نون تازه برامون بخره !

یه شوهرم نداریم تا غم و ناراحتی توی چهره مون ببینه بگه مگه من مردم که تو ناراحتی ؟
یه شوهرم نداریم انقد عاشقمون باشه واسه غافلگیر کردنمون با یه زرافه ی طفل بیاد خونه !
یه شوهرم نداریم یکمی بهش غر بزنیم دلمون باز شه!

یه شوهرم نداریم سیبیل قشنگ باشه، وقتی می فهمه نویسنده ی این وبلاگ شدیم با اینکه خون از سیبیلاش می چکه ولی نازکتر از گل به ما نگه !
یه شوهرم نداریم بهمون بگه از خواب که بیدار میشی ، اول تو چشای من نیگا کن بعد به اون مانیتور ِ لامصّب !!

یه شوهرم نداریم واسش ناز کنیم بگیم قبل از خواستگاریت تو حافظ یه تفال زدم این اومد !

يوسف گم گشته باز آيد به كنعان غم مخور
كلبه احزان شود روزي گلستان غم مخور
امضای یاسی
[تصویر:  20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
۳۰-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #2
RE: یه شوهرم نداریم ...!!!!
یه شوهرم نداریم شب که داره خواب تاجگذاری پادشاه پنجم رو می بینه تو لباسش سوسک بندازیم صرفا به جهت پیشگیری از سر به سر گذاشتن های احتمالی در آینده!
+ این روش برای درمان خروپف هم پیشنهاد می شود! :دی

یه شوهرم نداریم خسته و کوفته که از دانشگاه میایم ، به عشقش بریم شام بپزیم !

يه شوهرم نداريم ؛ در هر شرايطي ؛ هر چي خانومم بگه! از دهنش نيفته .

یه شوهرم نداریم خواسیم بریم بیرون ما بشینیم پشت فرمون ، بعد ببینیم تو باغ نیس تو خودشه یهو تو سرعت بزنیم رو ترمز با کله بره تو شیشه ، بگه چته دیوونه سکته کردم که ، بگیم آخی نازی ببشخید عجیجم دیدم یه گربه قصد داره از خیابون رد شه گفتم بایستم که با استرس رد نشه !
یه شوهرم نداریم ازمون بپرسه غیر از من چند تا خواستگار داشتی؟ مام بهش بگیم عزیزم مهم نیست چند نفر منو می خواستن، مهم اینه که من فقط یه نفرو خواستم! بعد اونم ذوق مرگ بشه و مثل شوهر نداشته ملکه پرواز کنه و گیر کنه تو پنکه سقفی!

+ ما هم عزادار بشیم حتی! :دی

يه شوهرم نداريم ؛ بخاطرش جلو خونوادمون وايسيم بگيم : يا فلاني يا هيچكس ديگه !

+فلاني ؛ برميگرده به اسم شوهر نداشته مان :دي
یه شوهرم نداریم مادرش شبِ امتحانِ ما مهمونی راه بندازه ، بهش بگیم می بینی که عزیزم من امتحان دارم ، به مامانش بگه خانومم امتحان داره ، امکانش نیست "ما" بیایم !
یه شوهرم نداریم ، خب نداریم دیگه میگی چیکا کنم ! حالا یه مارمولکم نداریم قلاده بندازیم گردنش ببریم پارک هوا خوری!
یه شوهرم نداریم فامیلیش دریایی باشه اسم دخترمونو بذاریم پری!

+ برچسب پری دریایی!!! :دی

یه شوهرم نداریم چون از خروس خون تا بوق سگ برای یه لقمه نون می دویم ، با ورودمون به خونه ، بره یه تشت آب خنک بیاره ، پامون رو بذاریم توش خستگی مون در بره یه کم !!
يه شوهرم نداريم ؛ سر ظهر زنگ بزنه بهمون بگه : honey حاضر شو ،ميام دنبالت، بريم ناهار بيرون !

+honey:عسل :دي
یه شوهرم نداریم بهش بگیم عجیجــــــــم تو که چشمات خیلی قشنگه رنگ چشمات خیلی عجیبه میری ظرفارو بشوری!

+ترجیحا چاشنیش اندکی لوس شدنو مظلوم نماییو صداتونو بچگونه کردنه .
یه شوهرم نداریم بعد از چند سال تازه بفهمیم با چه هیولایی زندگی میکردیم!
یه شوهرم نداریم که توی مهمونی های خونوادگی مجبور نشیم کنار ِ دخترای ترشیدۀ فامیل بشینیم !

یه شوهرم نداریم حداقل به هوای اون حالا قورمه سبزی که نه ، یه نیمرو پختن یاد بگیریم !

يه شوهرم نداريم ؛ هر كي ما رو ديد، بهمون بگه :وااااااااااااااي شما دو تا چقدر به هم ميان !!!
یه شوهرم نداریم وقتی یکی ازش می پرسه چه وقتایی از MP3 استفاده میکنید ؟ بگه وقتایی که خانومم نیست و دلم گرفته !!

یه شوهرم نداریم ابروهاش پاچه بزی باشه ، با کولی بازی بشونیمش یکم ابروشو تمیز کنیم، بره جلو آینه دادو هوارش بره بالا تا چن روزم پاشو از خونه نذاره بیرون !

+ترجیحا دیدین زیاد غر میزنه ابروشو کامل میتونید دم کوتاه بردارید.

یه شوهرم نداریم وقتی تو خیابون ماشین عروس می بینیم ذوق زده نشیم!
یه شوهرم نداریم وقتی میخوایم از عرض خیابون رد بشیم و سمتی هستیم که ماشینا عبور میکنن ، بیاد اینورمون وایسه و دستمون رو بگیره !
یه شوهرم نداریم امروز بهش بگیم: مرد من روزت مبارک، لپشم یه ماچ کنیم یه شاخه گل و یه کادو هم بهش بدیم اونم ذوق کنه ما هم بهش لبخند بزنیم!

+زندگیو همین لحظه های قشنگه که میسازه :)
يه شوهرم نداريم،صداش قشنگ باشه ،وقتي دلمون ميگيره بهش بگيم : قناري ! يه دهن برام مي خوني!؟

یه شوهرم نداریم جلو دوستای متاهلمون کم نیاریم لااقل!
یه شوهرم نداریم باهاش قهر کنیم ، چون روز ِ مردِ خودمون بریم منت کشی ، باهاش آشتی کنیم !

یه شوهرم نداریم سرد و رسمی بوده باشه ولی بعد از ازدواج شیطونو خونگرم بشه , همه با حرص بگن خدا شانس بده ببین واسه دختره چطور اخلاقشم عوض کرد, این همون بود که با یه من عسلم نمیشد خوردش!
یه شوهرم نداریم مامانش از سیبیل متنفر باشه ، بهش بگیم با سیبیل خیلی خوشتیپ تری ، منم بیشتر دوست دارم ... سیبیل بذاره ، بعد به مامانش بگه خانومم سیبیل دوست داره باید راضیش کنم دیگه !
يه شوهرم نداريم ؛ وقتي داره مياد خونه بهش زنگ بزنيم بگيم: عزيزم! سر راهت ؛كيك ، ميوه ،چيپس ، نوشيدني ، گوشت ، مرغ... بگير بيا؛ شب مهمون داريم. مي خوايم برات جشن روز مرد بگيريم !

یه شوهرم نداریم عادت کنه صبا فقط با ماچ ما رو پیشونیش از خواب بیدار شه !

+ترجیحا هر از گاهی هم واسه تنوع میشه از نخ تو مماغش کردن استفاده کرد.

یه شوهرم نداریم تا تقی به توقی میخوره قهر کنیم بریم خونه بابامون!

+ حالا بشینه خونه بچه ها رو نگه داره! :دی

یه شوهرم نداریم رئیس ِشرکت باشه مجبورش کنیم منشی ِ مرد استخدام کنه !
امضای یاسی
۳۰-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #3
RE: یه شوهرم نداریم ...!!!!
یه شوهرم نداریم انقد دوسمون داشته باشه که هیچ وقت نخواد اوقات فراغت یا تعطیلیاشو جایی جز تو خونه پیش ما بگذرونه !
یه شوهرم نداریم ؛ طاقت قهر کردن نداشته باشه ،وقتی باهاش قهر کردیم ،دو دیقه نگذشته بیاد منت کشی!
یه شوهرم نداریم که هر وقت زنهای فامیل ایرادی از تیپ و قیافه مون گرفتن ، بگیم مهم شوهرمه که همین جوری دوست داره !!
یه شوهرم نداریم با هم دعوامون که شد بریم درختیو که تو دوران نامزدی اسمشو با یه قلب تیر خورده توش با چنتا قطره خونو یه جام حک کرده بودیمو با تبر قطع کنیم !

یه شوهرم نداریم تا مجبور نباشیم توی پارک عینه شوهر مرده ها تنهایی بشینیم ساندویچ گاز بزنیم !

يه شوهرم نداريم ؛لااقل فيوز خونمون پريد ، خودمون نريم وصلش كنيم.

یه شوهرم نداریم مثه موم تو دستمون باشه فقط بلد باشه بگه "چشم" !
یه شوهرم نداریم بهش بگیم دیدی؟ دیدی اصغر آقا چه خونه و زندگی ای بهم زده ؟ نمیدونم چرا تو یه ذره یاد نمی گیری !

+ به هنگام بازگشت از منزل اصغر آقا و صغری خانوم !

یه شوهرم نداریم، تو خودمون که هستیم دیگران گیر ندن که عاشق شدی؟! ما هم بگیم یه بار عاشق شدیم٬ برای هفت پشتمون بسه !
یه شوهرم نداریم انقد عاشق هم باشیم مثل شیرین و فرهاد عشقمون شهره ی عام و خاص باشه٬ مردم کور شده چشممون بزنن فرهاد بیافته بمیره !
يه شوهرم نداريم ؛سوالات تكراري مردم، از هنوز ازدواج نكردي ؟

تبديل بشه به ؛ هنوز بچه دار نشدين؟ حتي!
یه شوهرم نداریم یه سیانور بندازیم تو غذاش عجیجمون پربکشه ، بریم با دوس پسرمون ازدواج کنیم !

یه شوهرم نداریم؛ هفته اي يه بار غذا بپزيم ،اونم غذايي باشه كه آقامون دوس داره.

یه شوهرم نداریم مجبور نباشیم توی خیابون خودمون پلاستیک های سنگین ِ خودمون رو حمل کنیم !

یه شوهرم نداریم کافر باشه از عشق زیادش به ما بره مسلمون بشه !

+ در حال پخش : از عشق تو من مرغم باور نداری قدقد .

يه شوهرم نداريم ؛ وقتي از سركار مياد ،گوشيشو چك كنيم ،شماره ناشناس ديديم؛ بريم باهاش دعوا كنيم كه ؛ اين كيه ؟هان ؟هان؟بگو ببينم؟ چرا اسمش سِيو نيست؟ واسه من هوو مياري ؟آره؟ پدرت در ميارم.اصلا ميرم خونه بابام نه چرا من برم ؟ پاشو از خونه من برو بيــــــــــــرون. بعدم از خونه بندازيمش بيرون .

یه شوهرم نداریم وقتی داریم با دوستای مجردمون چت میکنیم بگیم آقامون اومد من برم دیگه !

یه شوهرم نداریم که در راس ِ مملکت باشه , هر لحظه منتظر خبر تــرور کردنش باشیم !
یه شوهرم نداریم بگه آخه نونت نیست ، آبت نیست، شوهر کردنت چیست ؟!!
يه شوهرم نداريم ؛ اين شكلي باشه! بهش بگيم : يا با خودم ميري بيرون !

يا بي خود ميكني پاتو از درب خونه بذاري بيرون.

یه شوهرم نداریم هر از گاهی به دور از دغدغه های زندگی بریم پارک محله بستنی قیفی بخوریمو یه دس منج بازی کنیم !
یه شوهرم نداریم استاد دانشگاه باشه دانشجوهاش بیان بهمون التماس کنن واسه نمره! مام سفارش دخترا رو بکنیم فقط!

یه شوهرم نداریم روزی یه بار باهاش دعوا کنیم که نمکِ زندگیمون زیاد شه !
یه شوهرم نداریم دانشجو باشه ، موقع درس خوندنش چپ بریم و راست بیایم بگیم واسه چی درس می خونی؟ من این همه درس خوندم چی شد ؟ آخرش شدم زن تو !! ایشششششش
یه شوهرم نداریم مخترع باشه ، هرجا باهاش مصاحبه کردن بگه خانمم مشوق اصلیم بوده ، اون بود که با تمام مشکلات من ساختو تحمل کرد تا من به اینجا رسیدم !

+ ترجیحا جلو دوربین بیاد دستمونم ماچ کنه یه فرهنگسازی غنی میشه .
امضای یاسی
۳۰-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد