خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
 
امتیاز موضوع:
 • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

15 رنگ خانگی که نشان دهنده درونیات شماست

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها:
30
تاریخ عضویت:
اسفند ۱۳۹۰
مدال ها

اعتبار: 10


محل سکونت :
ارسال: #1
15 رنگ خانگی که نشان دهنده درونیات شماست
دارید فكر می كنید كه دیگر وقت آن رسیده است كه در رنگ های مورد استفاده در خانه و زندگیتان تغییری ایجاد كنید یعنی اینكه از جا برخیزید و با صرف وقت و با استفاده از رنگهای مختلف دكور خانه تان را عوض كنید . تغییر رنگ یك راه نسبتاً آسان و ارزان برای تغییر دكور می باشد اما حواستان باشد رنگهایی كه انتخاب می كنید ورای عوض شدن ظاهر خانه پیامی ارسال می كنند و روانشناسان می گویند كه رنگها شاهد گویای شما و درونیات تان هستند .

سایه های رنگ قرمز
قرنهاست كه رنگ قرمز به معنای شور و هیجان است و به همین دلیل است كه گرفتن دو شاخه گل رز از كسی به معنای آن است كه خیلی شما را دوست دارد . افرادی كه به سایه های رنگ قرمز از قرمزی سیب سرخ و رز گرفته تا رنگ قرمز گوجه فرنگی علاقه مندند در زندگی اشان افرادی خوش بین ، اجتماعی و پرشور هستند .
[تصویر: slideshow-main-portrait-01.jpg]


سایه های رنگ آبی
آیا رنگ مورد علاقه شما آبی است ؟ افرادی كه گرایششان به رنگ آبی بیشتر است عموماً افرادی آرام ، دلسوز و ثابت قدم در كار هستند . این رنگ یاد آور آسمان و آب و مورد علاقه كسانی است كه كه شخصیت هایی آرام داشته و طرفدار صلحند .
[تصویر: slideshow-main-portrait-02.jpg]سایه های رنگ سبز
سبز شدن به معنای كشیدن باریكه ای از مریم گلی و برگهای سبز بر روی دیوار می باشد . رنگ سبز حس و حال طبیعی بودن را در فضا منتشر می كند و افرادی كه خواهان آنند در سایه هایی از رنگ سبز محصور گردند تعادل و توازن را دوست دارند و می توان آنها را جز افراد متمدن به حساب آورد .

[تصویر: slideshow-main-portrait-03.jpg]


سایه های رنگ زرد
یك جمله كلیشه ای هست كه می گوید رنگ زرد رنگ آفتاب است و افرادی كه در دكور خانه اشان از این رنگ استفاده می كنند می خواهند كه آفتابی و شاد باشند . اما آنها خیلی عمیق تر از آن رفتار می كنند . افرادی كه رنگ زرد را دوست دارند تمایل دارند افرادی متفكر ، ماجراجو بوده و برای آزادی ارزش زیادی قائلند .

[تصویر: slideshow-main-portrait-04.jpg]


سایه های رنگ بنفش
از رنگ بنفش گیاه اسطوقدوس تا رنگ بنفش بادمجان ، آلو و بنفش تیره شاهانه سایه های این رنگ تركیب شده از رنگ قرمز و آبی یك نوع حس دراماتیك ایجاد می كند . عاشقان این رنگ خود افراد اهل هنر بوده و طرفدار حالتهای هنرمندانه و غیر سنتی می باشند .

[تصویر: slideshow-main-portrait-image_05.jpg]


سایه رنگ مشكی
مشكی رنگی پر آوازه است. بهتر است در دكور خانه تان از این رنگ خیلی كم استفاده كنید تا مبادا رایحه قدرتمندش تمام فضا را پر نماید . كسانی كه دوست دارند همه چیزشان به رنگ مشكی باشد می خواهند با روشی محتاطانه همه چیز را تحت تاثیر قرار دهند و بطور كلی گویای این ایده اند كه همه چیز را بازگو نمی كنند .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_06.jpg]

سایه های رنگ سفید
افرادی كه برای رنگ آمیزی محیط پیرامون خود از این رنگ استفاده می كنند احتمالا باور دارند كه جمله " خالص و پاك به مانند برف" چیزی فراتر از یك جمله كلیشه ای است . استفاده از رنگ سفید نشانه شخصیت هایی است كه راحتی و آسایش را در سادگی می یابند و جهان را از دریچه معصومیت و جوانی می بینند .

[تصویر: slideshow-main-portrait-image_07.jpg]


سایه های رنگ نارنجی
فضایی كه مملو از رنگ نارنجی است فضایی شاد و زنده می باشد . افرادی كه در دكوراسیون اتاقهایشان از رنگمایه های نارنجی استفاده می كنند افرادی معاشرتی ، خونگرم ، اجتماعی و آسان گیر هستند ولو اینكه دوست داشته باشند در مركز توجه باشند .
[تصویر: slideshow-main-portrait-image_08.jpg]سایه های رنگ طلایی
طلایی- رنگ ثروت ، دارایی و زرق و برق- بی باكی و جسارت به همراه گرما و تجمل را را در فضا ساطع می كند. این رنگ تاریخچه ای طولانی و با شكوه دارد بنابراین امكان دارد سنت گرایان هم از این رنگ استفاده كنند تا جو زیبای صمیمانه ای را فراهم نمایند .
[تصویر: slideshow-main-portrait-image_09.jpg]سایه های رنگ طوسی
آنانی كه در دكوراسیون تماماً از رنگ طوسی استفاده می كنند به دنبال آرامش و طمانینه و صلح هستند و گوشه چشمی هم به طراحی داخلی مدرن دارند . از آن جایی كه طوسی رنگی بین سفید و سیاه است آنانی كه در دكوراسیون خود از این رنگ استفاده می كنند نسبتاً اهل سازش و توافق هستند .


[تصویر: slideshow-main-portrait-10.jpg]

سایه های رنگ گل بهی
صورتی رنگ احساس و محبت . كسانی كه در دكوراسیون منزل از رنگ صورتی استفاده می كنند علاقه شدیدی به توجه دارند و اغلب افرادی فرهمند و پر جذبه هستند . استفاده از رنگ گل بهی ملایم فضای مطبوعی در اتاق ایجاد می كند . برای داشتن جلوه ای مدرن تر رنگ صورتی را با طوسی و مشكی ست نمایید .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_12.jpg]
سایه های رنگ بلوطی
یك شخصیت بالغ این رنگ را كه كمی روشن تر از قرمز است انتخاب می كند ، افرادی كه در دكوراسیون از این رنگ استفاده می كنند افرادی بخشنده بوده و می دانند كه چه چیزی می خواهند .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_13.jpg]

سایه ها ی رنگ قهوه ای
رنگ قهوه ای را دوست دارید ؟ شاید یك رگه از كله شقی و لجبازی داشته باشید . افرادی كه رنگ قهوه ای را دوست دارند ثبات و استواری را ترجیح می دهند و دوست دارند به خانواده و دوستانشان وابسته باشند و هم چنین می توانند لجوج هم باشند . دكور قهوه ای رنگ به توصیف ریشه ها می پردازد و كمك میكند كه در اتاق احساس استواری و ثبات جریان داشته باشد . به دنبال راهی باشید تا این رنگ را با رنگ دیگری كامل نمایید تا در اتاق احساس دلمردگی و كسالت منتشر نگردد .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_14.jpg]

سایه های رنگ بژ
اگر آراستگی ، ظرافت و زیبایی شناسی مدرن برایتان جالب است از قهوه ای و سفید دو رنگ خشك و بی روح هستند استفاده نكنید بلكه به جای آن دو از رنگ بژ كه یك رنگ تیره و گرم است استفاده نمایید . این رنگ ایده آل آنانی است كه به دنبال سادگی توام با سایه ای یكپارچه و خشن هستند . افرادی كه در دكوراسیون خانه شان از این رنگ استفاده می كنند شخصیتی سبكبال دارند و اغلب از آرامش لذت می برند .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_15.jpg]

سایه های رنگ زیتونی
اگر رنگ زرد و سبز را با هم تركیب كنید به رنگ زیتونی می رسید . این رنگ به مانند رنگ زرد شور و نشاط و پایایی را انتقال می دهد اما دارای عنصری از هارمونی و تعادل هم می باشد مكمل این رنگ وسایل چوبی با رنگ تیره و كفپوش های چوبی است . افراد علاقه مند به این رنگ دوستانی معتمد و در عین حال خود رای می باشند .


[تصویر: slideshow-main-portrait-image_16.jpg]

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
http://www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
امضای avii
آنقدر
فریادهایم را
سکوت کرده ام
که اگر به چشمانم بنگرید
کر می شوید…
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ عصر، توسط avii.)
۱۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از avii به دلیل این ارسال سپاس کرده.
hajar goli, honar, Linda, royakurd, marzi7, McQueen, Atefe joonّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد