امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 موضوعي که خانم ها در برخورد اول با آقايان متوجه مي شوند
#1
در يک ساعت اول آشنايي اکثريت خانم ها مي فهمند که واقعاً دوست دارند بيشتر از يک گپ کوتاه با آن فرد رابطه داشته باشند يا خير. منظور من اين نيست که خانم ها ظاهربين هستند، نه. براي همه آنها شخصيت و آنچه درون مردها هست نيز مهم است اما اکثريت خانم ها توجهشان را بيشتر روي ظاهر و به دنبال آن بقيه مسائل مهم مي گذارند. اين به آن معني نيست که جذابيت بين دو نفر به مرور زمان ايجاد نمي شود، اما اکثر خانم ها در اولين برخورد با مردها آنها را مي سنجند و همان روز تصميم مي گيرند که آيا بار دومي هم او را ملاقات مي کنند يا خير.

در زير به 5 موضوعي که خانم ها در اولين برخورد با آقايون به آن توجه مي کنند اشاره مي کنيم:

1) ظاهر

بله خانم ها اهميت زيادي به ظاهر مي دهند. جذب شدن ظاهري براي آنها اهميت زيادي دارد. بنابراين اولين چيزي که به آن توجه مي کنند اين است که سر و وضع آن مرد به آنها مي خورد يا نه. آيا از نظر ظاهري او را مي پسندند؟ سليقه ظاهري خانم ها معمولاً متفاوت است و معمولاً الگوي خاصي هم ندارند. يعني ممکن است هم از مردهاي قد بلند و هم از مردهاي قد کوتاه خوششان بيايد. يا هم از مردهاي مودار و هم از مردهاي کچل. همه چيز به يک مسئله کليدي بستگي دارد که هروقت مردي را مي بينند به آنها گوشزد مي کند که از او خوششان مي آيد يا نه.

2) آراستگي

اين مسئله براي بيشتر خانم ها اهميت خيلي خيلي زيادي دارد. آنها دوست دارند مردها را تميز و مرتب ببينند. مردها بايد موهايي تميز و مرتب، پوست تميز و دندانهاي تميز داشته باشند.

3) بو

بله، بو هم براي خانم ها خيلي مهم است. مردها بايد بوي خوب بدهند تا توجه خانم ها را جلب کنند. لازم نيست حتماً عطر گران قيمتي زده باشند اما بايد بوي خوب و مناسب بدهند.

4) رفتار

چطور حرکت ميکند؟ آيا آرام و مودب حرف مي زند يا نه؟ آيا موقع حرف زدن خيلي حرکت مي کند؟ رفتار مردها هم اهميت زيادي دارد. همه خانم ها درمورد رفتار و اعمال آقايون سليقه خاص خودشان را دارند. بعضي خانم ها مردهاي خشن تر را مي پسندند اما خيلي ها مردهاي آرام را دوست دارند. خانم ها حتي با نحوه تکان دادن دست آقايان، يا نگاه کردن آنها موقع حرف زدن درمورد شخصيت آنها قضاوت مي کنند.

5) صدا و نحوه حرف زدن

وقتي حرف مي زند صداي او چگونه است؟ آيا آرام و مودب حرف مي زند يا بلند و با پرويي؟ خيلي مردها آنطور که خانم ها دوست دارند مودب حرف نمي زنند. اين مسئله براي تصميم گيري خانم ها براي ادامه رابطه با مردها خيلي مهم است. وقتي زني به سمت مردي جذب شود معمولاً به صدا و حرف زدن او هم جذب مي شود.

اين پنج مورد مسائلي بودند که خانم ها در برخورد اولشان با آقايان به آنها توجه مي کنند. اين نکات معمولاً با بالا رفتن سن خانم ها تغيير مي کند. در جواني بيشتر به مسائل ظاهري اهميت ميدهند اما هرچه سنشان بالاتر مي رود ديگر ظاهر به آن اندازه برايشان مهم نمي شود.

منابع : پرتال مردمان و KidsPersia

[عکس: eNortjKzUjIyMDAzt1SyBlwwFXgC1Q,,67.png]
پاسخ }