امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 3.21 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 مورد از وحشتناکترین مسیرهای جهان!
#1
1 اسپانیا:

اگر جزو افرادی هستید که هیجان و وحشت را بالاترین لذت میدانید این مسیر ۱۱۰ ساله را به خاطر داشته باشید! این مسیر در سال ۱۹۰۵ برای کارگرانی ساخته شد که بین دو نیروگاه برقی هیدرولیکی در جنوب اسپانیا رفت و آمد داشتند. برای عبور از این مسیر نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست تنها لازمه آن داشتن سنی بیش از ۱۲ سال و همچنین نترسیدن از ارتفاع است!

[عکس: 20120112122626_.jpg]

مسیر El Caminito Del Rey اسپانیا - وحشتناکترین مسیرهای جهان


2- چین: Huashan Cliffside Path

هوآشان در نزدیکی جنوب شرقی قسمت ordos Loop در رودخانه زرد است. این مسیر قسمتی از کوه qin ling است.این مسیر اولین بار در قرنها سوم تا چهارم قبل از میلاد مسیح ساخته شد. با توجه به باریکی و ارتفاع مسیر خطر سقوط بسیار زیاد بوده و همین باعث شده این مسیر به عنوان یکی از خطرناکترین مسیرهای پیاده روی جهان شناخته شود. با وجود اینکه در سال ۱۹۹۰ برای بالا بردن امنیت جانی گردشگران مسیر مقداری وسیعتر شد و از کابلهای نگهدارنده استفاده شد اما هنوز هر چند وقت یکبار خبر تلفات جانی این مسیر به گوش میرسد.

[عکس: 20120112122743_m.jpg]

چین - Huashan Cliffside Path - وحشتناکترین مسیرهای جهان3- چین: School 5,000ft Cliff Path

بچه های روستای Gulucan در غرب چین هر روز برای رسیدن به مدرسه جان خود را به خطر می اندازند. برای رسیدن به مدرسه این بچه ها باید از مسیر بسیار باریکی که از حفاری صخره در ارتفاع ۵۰۰۰ فوتی ایجاد شده است عبور کنند.

[عکس: 20120112122843_j.jpg]
مسیر مدرسه با ارتفاع ۵۰۰۰ فوت چین - وحشتناکترین مسیرهای جهان4- فرانسه: Roche Veyrand

در فرانسه بیش از ۱۲۰ مسیر کوهنوردی و صخره نوردی مختلف وجود دارد که Roche Veyrand یکی از سختترین این مسیرهاست. این مسیر در St Pierre d’Entremont در منطقه Rhone آلپ واقع شده است که در قسمت جنوب شرقی کشور کشیده شده است.

[عکس: 20120112122939_mm.jpg]
مسیر Roche Veyrand فرانسه - وحشتناکترین مسیرهای جهان5- سوئیس: Ebenalp Path

یک سفر تاریخی با بازدید از غارهای ماقبل تاریخی Ebenalp در Wildkirchli یک تجربه باور نکردنی و یک فرصت استثنایی برای همه است. این راه که تقریبا ۲۰ دقیقه با سرعت پیاده روی آهسته است از بالای کوه Ebenalp به ایستگاه در نظر گرفته شده میرسد.
[عکس: 20120112123021_mmm.jpg]

مسیر Ebenalp Path سوئیس - وحشتناکترین مسیرهای جهان6- چین: Yueyang’s New Paths

در ارتفاع بیش از ۳۰۰ متری از زمین, چینی ها در حال ساخت یک مسیر به عرض ۱ متر و بدون گاردریل در Yueyang در ایالت Hunan هستند.

بتن استفاده شده برای ساخت این مسیر در پایین ساخته شده و به وسیله بالابرهای کابلی به ارتفاع فرستاده میشود. سرپرست تیم سازنده این مسیر گفته است یکی از لازمه های کار در این ارتفاع داشتن اعصابی قوی و باثبات است!

[عکس: 20120112123058_n.jpg]
مسیر Yueyang's New Paths چین - وحشتناکترین مسیرهای جهان7- ایرلند: The Cliffs of Moher

و در آخر یکی از پرهیجانترین مسیرهای دنیا! اگر به دنبال هیجان بینهایت و بالا بردن آدرنالین خود هستید باید حتما از خطرناکترین مسیر دوچرخه ای جهان واقع در ایرلند دیدن کنید! ارتفاع این مسیر ۷۰۰ فوت بوده و در بالای اقیانوس اطلس قرار دارد. این مسیر در نزدیکی شهر Doolin قرار دارد. البته توصیه میشود قبل از رفتن به این مسیر عواقب آنرا خوب در نظر بگیرید!!

[عکس: 20120112123138_nn.jpg]
مسیر The Cliffs of Moher ایرلند - وحشتناکترین مسیرهای جهان
خدایا شکرت ......
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس های دیدنی و فوق العاده از وحشتناکترین شهربازی دنیا minaz 2 1,825 ۰۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: minaz