خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

8 دوستی که تمام خانمها به آن نیاز دارند

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 175

8 دوستی که تمام خانمها به آن نیاز دارند
دوست دوران کودکی
دوستی های طولانی بنا به دلایل مختلف خاص هستند. آنها شما و خانوادتان را می شناسند و برعکس شما اطلاعات کاملی در باره آنها دارید. این وضعیت سبب وجود خاطره های مشترک زیاد بین شما می شود.

دوست جدید
برعکس دوستان قدیمی، دوستان جدید شما را نمی شناسند در نتیجه برای هم عادی و تکراری نیستید. با افکار و ایده های نو و با دوستان و محیط های جدید آشنا می شوید.

همپای ورزشی
متخصصان معتقدند ورزش- پیاده روی، گلف و...- بهترین تاثیر را برای سلامت روحی و جسمی شما دارد. یک دوست خوب و همپای ورزشی کمک می کند تا ورزش را ترک نکنید. در واقع تحقیقات نشان داده است که داشتن همپای ورزشی کمک می کند تا برای حداقل یک سال برنامه ورزشی خود را ادامه دهید.

برای گرفتن بهترین نتیجه، می توانید با هم برنامه ریزی کرده و هدفی را مشخص کنید. این بهترین راه است و موجب تشویق یکدیگر به ورزش خواهید بود.

دوست معنوی
تحقیقات دانشگاه پزشکی داک نشان داده کسانی که به صورت منظم در مراسم مذهبی، دعا و مدیتیشن شرکت می کنند 50 درصد ریسک مرگ ناگهانی در آنها کاهش می یابد.

دوستی جوان تر
تحقیقات نشان داده است یکی از ویژگی های زندگی شاد، احساس مفید بودن است. بسیاری از خانم ها از بزرگ کردن کودک خود لدت می برند و احساس مفید بودن را تجربه می کنند. اما داشتن دوستی جوان تر نیز همان حس را به شما خواهد داد.

دوستان همسر
هر چه با خانواده و دوستان همسرتان بیشتر دوست شوید، زوجی شادتر خواهید بود. وارد کردن همسر به حلقه دوستان خود برای تداوم شادی در رابطه شما بسیار مهم است.

مادرتان
به رغم دعواهایی که گاه بین مادر و فرزندان وجود دارد، این رابطه بسیار قوی، حمایت کننده و نزدیک است. این رابطه ارزش بسیار زیادی دارد و مادر و فرزند حامی یکدیگر هستند.

سخت است که در کنار مادرتان اوقات خوشی داشته باشید؟ سعی نکنید وی را تغییر دهید. فقط از کنار مادر بودن لذت ببرید.

بر سر مسائل گذشته بحث می کنید؟ انتقاد و نصیحت های وی را به صورت رفتارها و عادت های مادرانه بپذیرید.

رابطه ای نزدیک با مادر خود دارید؟ دخترانی که رابطه ای نزدیک با مادر خود دارند می خواهند زمان بیشتری را با آنها بگذرانند. به جای انکه به مادران خود بگویند که چه کارهایی را نمی توانند انجام دهند، به با هم بودن و کارهایی که می توانند برای مادر خود انجام دهند توجه می کنند.

خودتان
چقدر با خودتان دوست هستید؟ شناخت خود ماجرایی بسیار جالب است. چه چیز باعث می شود عاشق شوید؟ پاملا پیک، پروفسور دانشگاه پزشکی مریلند می گوید از جملات تاکیدی استفاده کنید: "من عاشق خودم هستم و به خودم احترام می گذارم." 7 مساله ای که شما را شاد می کند بنویسید (آشپزی، صحبت با دوستان، دویدن، کتاب خواندن و...) و هر روز یکی از آنها را انجام دهید.

تهیه و تنظیم: گروه موفقیت سایت پنج دری
امضای مهام
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
۲۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد