امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" GOD FATHER " فوتبال ایران کیست؟!
#1
Restart-1 
واژه "GOD FATHER" این روزها از زبان علی دایی نمی افتد؛ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد نزدیکان "GOD FATHER" با برخی بازیکنان لیگ تماس می گیرند تا آنها را به پرسپولیس بیاورند. دایی از شخصی به نام بیژن اسم برده و مدعی شده او تیم فصل آینده‌ای پرسپولیس را می بندد.

به گزارش برنا، حال برای بسیاری از اهالی فوتبال این پرسش مطرح می شود که GOD FATHER فوتبال ایران کیست که این روزها نزدیکان او، دایی را خون به جگر کرده اند؟!

با کدهایی که علی دایی داده ، تشخیص شخصیت پدرخوانده برای کسانی که در فوتبال ایران بوده اند چندان دشوار نیست.

آقای پدرخوانده که این روزها اوضاع جسمانی مناسبی ندارد از مربیان قدیمی فوتبال ایران بوده و سال ها نیز در نشریات ورزشی قلم زده است. این فرد مدعی است بیش از 100 بازیکن فوتبال را تحویل تیم ملی داده و با بسیاری از مربیان نیز ارتباط تنگاتنگی داشته است.

علیرغم تمام ویژگی های مثبت پدرخوانده، وی منتقدان زیادی نیز در جامعه فوتبال دارد و بسیاری بر این عقیده هستند که او طی سال های اخیر بنیانگذار پدیده شوم دلالی در فوتبال ایران بوده است.

البته چند صباحی است آقای پدرخوانده آن نفوذ و قدرت سابق خود را ندارد اما با این همه علی دایی معتقد است یکی از نزدیکان وی ( بیژن ) آستین ها را برای جذب بازیکنان فصل آینده پرسپولیس بالا زده است.

"بیژن" از شاگردان و بستگان درجه یک پدرخوانده‍ای فوتبال ایران است که گفته می شود با سرمربی آینده پرسپولیس رفاقت دیرینه‌ای دارد.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رخت سیاه بر تن فوتبال ایران/ ناصر حجازی درگذشت Darya 0 1,021 ۰۲-۰۳-۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya