تبلیغات در خانوم گل

تبلیغات در دنیای امروز از جایگاه مهم و ویژه ای در تجارت برخوردار می باشد و به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا ، محصول،‌ سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ فروشنگان، تولیدکنندگان ،مدیران و سایت ها محسوب میشود. در چند سال اخیر این امر رشد چشمگیری در بین ایرانیان همگام با جهان داشته و مدیران موفق همواره بهترین مکان ها را برای تبلیغات بر می گزینند و در حقیقت بهترین سرمایه گذار درازمدت را تجربه می نمایند.شما نیز برای موفقیت در دنیای مجازی و حقیقی نیازمند به معرفی چهره خود می باشید .


چرا خانوم گل؟

انجمن خانوم گل با توجه به ماهیت اجتماعی خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و پارسی زبان زیادی را جذب کرده و همه روزه در ایام عادی آمار بازدید بیش از 60.000 را به خود اختصاص دهد. افتخار ما بازدید یکتای بیش از 9.000 در روز می باشد و این تنها بدلیل حضور حجم عظیمی از کاربران اینترنت می باشد. شما نیز می توانید در خانوم گل به بهترین شکل ممکن دیده شوید .

قوانین و شرایط جذب آگهی

• از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
• درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در خانوم گل (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی باشد ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
• هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مورد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد .
• مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت خانوم گل در قبول بنر و آگهی مختار است.
• طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد . در صورت لزوم گروه خانوم گل با دریافت هزینه اندک این کار را برای شما انجام می دهد.
• پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی امکان پذیر خواهد بود.
• در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مدیر سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.* تعرفه ها و شرایط تبلیغات بنری :

کلاس ها :

تبلیغات

تعرفه ها :

تعرفه تبلیغات

شماره های حساب :

اقتصاد نوین :
شماره حساب : 1-4178560-800-3371 شماره کارت : 2846 5218 1211 6274

ملی :
شماره حساب : 0305142713008 شماره کارت : 0786 8474 9914 6037

بنام : عادل محبعلی زادهشما می بایست پس از واریز وجه آگهی ، با استفاده از فرم ثبت آگهی به آدرس زیر نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید . به درخواست شما ظرف مدت 24 ساعت ترتیب اثر داده خواهد شد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید :

5252 917 0936